kohajone.com
Jetëshkrimi/ Ja kush është Petraq Milo, kandidati i propozuar nga Presidenti për drejtimin e KLSH-së
Haradinaj rikthen çështjen e kufirit, takim me homologët malazezë për korrigjim
Si do të duken VIP-at shqiptarë kur të plaken?
gazetaexpress.com
Njeriu i palodhur i punës Erion Veliaj i jep një tjetër tender Shkëlqim FushësTe fundit
aa.com.tr
Çavuşoğlu: Gjithmonë do të jemi pranë Palestinës
cna.al
“Masakroi” Maturën Shtetërore/ Përmeti thërret interpelancë urgjente me Shahinin
kallxo.com
Ministri rrit numrin e studentëve të Mjekësisë në UP, KShC e quan intervenim politik
vizionplus.tv
Ursula von der Leyen lë postin e Ministres së Mbrojtjes, kritika për drejtuesen e re të KE
boldnews.al
Kolapsi në drejtësi/ Për çfarë do të festohet në ceremoninë e 3-vjetorit të Reformës?
exit.al
KLP rendit 15 kandidatët për SPAK
epokaere.com
Ndërhyrjet politike në Këshillin e Cilësisë mund të sjellin pasoja ndërkombëtare
aa.com.tr
Gjermani, Kramp-Karrenbauer emërohet ministër i mbrojtjes
telegrafi.com
Haradinaj priti në takim Azgan Haklajn, President i Unionit të Artistëve të Kombit Shqiptar
mia.mk
Osmani> Ndryshimet kadrovike do të thotë politika të reja për një standard më të mirë
cna.al
Meta propozon për kreun e KLSH-së ish-këshilltarin e Berishës
noa.al
Presidenti propozon Petraq Milon, për postin e kreut të KLSH
Nis gjykimi për ‘Babalen’, Erzen Breçani thirret si dëshmitar
gazetaexpress.com
Tufës i hiqet e drejta për studimin e LANÇ, demokrati- Manjës: Edhe Jari 16 vjeç ishte po e njihnin si “Venusi”Te fundit
insajderi.com
Edicioni i 11-të i PRIFEST nisi me interesim shumë të madh
telegrafi.com
800 milion euro shtesë për ndërmarrjet e vogla dhe të mesme, pasi EIF dhe ProCredit Maqedoni dyfishojnë mbështetjen për kompanitë inovative
gazetamapo.al
Ironia e Manjanit: PS do emërojë Arben Keshin në vend të Malajt
telegrafi.com
PSD: E dënojmë ndërhyrjen brutale të kryeministrit ndaj Këshillit Shtetëror të Cilësisë
cna.al
Video-Vasili mesazh Metës/ Po flet kot, nuk të kanë informuar këshilltarët
kallxo.com
Skandali: I kërkuari i Interpolit merr letërnjoftim në Skenderaj
gazeta-shqip.com
‘Burri bërtiste o Moza, o Moza’, pamje të rënda nga shpërthimi që tronditi Vlorën (Fotot)
aa.com.tr
SHBA sërish mbështet ULS-në në jug të Sirisë
kosova-sot.info
Edhe Abazi i del kundër Veselit, ja si ironizon me të
shekulli.com.al
Ish-të përndjekurit, gati kësti i tretë për 520 trashëgimtarë
shekulli.com.al
Pronat shtetërore, shtyhet ligji i “oligarkëve”
gazetaexpress.com
Austriakët e PANEUROPA: Më lehtë e merr vizën një oligark jashtë Evropës, se një punëtor kosovarTe fundit
cna.al
Skandal tek Krimet e Rënda/ Humbasin fashikujt e dosjes "Tahiri"
Katica dhe vrasja e drejtësisë!
periskopi.com
Daçiq shkon në Amerikë: Do të mburret se sa shumë respektohet feja në Kosovë  
Pse Paundi po vijon të humbasë kuota këto ditë? Ndikimi i ngjitjes së Boris Johnson, Brexit dhe frika për rritjen ekonomike
Intervista/ Rrëfimi i ish-Drejtorit të Përgjithshëm i RTSH, shkrimtarit, publicistit, Marash Hajati: Enver Hoxha ka poseduar cilësi të spikatura në fu
lajmi.net
Ministria e Pal Lekajt bën dallavere me tenderë dhe ligji shkelet “për hir të interesit publik”
Meta uron Presidenten e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen
shekulli.com.al
Konfirmohen 15 prokurorët për SPAK, KLP “ngel” krerët e Krimeve

Gëzim Kelmendi: Humbja e Erdoganit në Stamboll, vërteton se ai nuk është diktator

Bota Press 26.06. 22:46

Gëzim Kelmendi: Humbja e Erdoganit në Stamboll, vërteton se ai nuk është diktator

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gëzim Kelmendi, ka komentuar humbjen e Stambollit nga ana e partisë së presidentit të Turqisë, Recep Tayyip Erdogan. Kelmendi, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë se në botë shumë rrallë ndodh që zgjedhjet lokale të determinojnë rezultatin»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano