A do vijnë kuksianët që kanë sharë Ramën për të votuar PD-në? Gazetari shqiptar në Londër zbulon çfarë është parashikuar të dielën nga Air Albania

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Sot Albania 16.04. 19:04

A do vijnë kuksianët që kanë sharë Ramën për të votuar PD-në? Gazetari shqiptar në Londër zbulon çfarë është parashikuar të dielën nga Air Albania

Gazetari shqiptar në Londër, Arben Manaj thotë se fluturimi i Air Albania ditën e dielë në mëngjes do të jetë Londër-Tiranë dhe jo Londër-Kukës, për të sjellë për të votuar kuksianët që sipas kryeministrit e kanë sharë në mediat sociale. Manaj përmes një shënimi në rrjete sociale thotë se e ka konf»»»

sot.com.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.