Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Sot Albania 20.11. 22:42

“Duhet të flasë me vendime”/ Artan Hoxha zbulon skenarin e SPAK: Është kujdesur të mos arrestojë zyrtarë në detyrë, nëse do e bënte këtë...

Gazetari Artan Hoxha në emisionin ‘Të Paekspozuarit’ duke komentuar punën e SPAK të bërë deri tani u shpreh se SPAK duhet të flasë me vendime dhe se sipas tij ai është kujdesur që të mos arrestojë zyrtarë në detyrë. Kemi folur ditët e fundit për kryetarë bashkie që i ka thirrur SPAK, sot SPAK kërko»»»

sot.com.al
Alpe News Albania 25.01. 13:02

AUDIOPËRGJIMI PËR "21 JANARIN"/ Grupi hetimor "zbarkon" në shtëpinë e familjarëve të Aleks Nikës, merren në pyetje babai dhe xhaxhai i tij

Prokuroria e Tiranës vijon hetimet në lidhje me audion e pretenduar për komunikimin e gardistëve më 21 janar 2011. Raportohet se OPGJ e Tiranës ka shkuar në shtëpinë e Aleks Nikës në Lezhë për të marrë në pyetje babain dhe xhaxhain e tij, të cilën kanë deklaruar se kanë në pronësi një audio përgjim»»»

alpenews.al
Bold News Albania 25.01. 12:56

Audio-përgjimi i 21 Janarit, oficerët gjyqësorë zbarkojnë në shtëpinë e Aleks Nikës

Vetëm 24 orë pas takimit të xhaxhait Aleks Nikës, i cili mbeti i vrarë gjatë protestës së 21 Janarit 2011, me kreun e SPAK Altin Dumani, në banesën ku jeton familja e të ndjerit kanë zbarkuar forcat e rendit. Mësohet se oficerë të policisë gjyqësore të sektorit të vrasjeve në Policinë e Tiranës i j»»»

boldnews.al
Abcnews Albania 21.04.2022. 13:52

Atentati me dron, si u tentua të shpërqendrohej policia? Artan Hoxha: Autorët i vendosën tritol policit

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka publikuar në studion e ABC Live pamje ekskluzive se si u tentua t’i bëhej atentat me dron Aleks Dedës në Lezhë. Ky i fundit u ka shpëtuar disa atentateve më parë, ndërsa së fundmi i është dhënë mbrojtje nga SPAK. Hoxha shpjegoi se si atentatin me dron u tentua t»»»

abcnews.al
Lajmi Fundit Albania 21.04.2022. 13:37

Atentati me dron në Lezhë, si po eleminohet Aleks Doda/ Artan Hoxha publikon fakte nga ngjarja

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka publikuar në studion e pamje ekskluzive se si u tentuat t’i bëhej atentat me dron Aleks Dedës në Lezhë. Ky i fundit u ka shpëtuar disa atentateve më parë, ndërsa së fundmi i është dhënë mbrojtje nga SPAK. Rrëfimi i gazetarit Artan Hoxha: Në atë zonë veprojnë kat»»»

lajmifundit.al
Bota Sot Kosovo 21.04.2022. 13:35

Artan Hoxha nxjerr pamjet ekskluzive nga atentati në Lezhë, zbulon detajet e frikshme dhe lëvizjen e SPAK

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar pamjet ekskluzive të një atentati të dështuar në Lezhë. Hoxha shkruan se shtetasi Aleks Deda u ka shpëtuar tre atentateve të njëpasnjëshme me armë zjarri dhe ai bashkë me familjen e tij janë marrë në mbrojtje nga policia e shtetit me urdhër të SPAK. “Ky fakt i ka s»»»

botasot.info
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.