koha.net
Bunjaku-Rexhepi: MKRS-ja shpenzon pa planifikim, MASHT-i s’diti të menaxhonte grevën
shekulli.com.al
Kriza shqiptare transferohet në Bruksel, Hahn pret në takim Soreca-n
klankosova.tv
LDK adreson kritika ndaj MASHT dhe Ministrisë së Kulturës e Inovacionit
Havolli: Në të gjitha nivelet ka korrupsion në Kosovë
Zgjedhjet lokale, zbardhet axhenda e OSBE/ODIHR në Tiranë
DOSSIER/ “Kazani-popull” në vitin ’46: Enver Hoxha do na i marrë derrat, luftë do ketë
Fatos Nano rikthehet në PS? Ja kur do ta shohim ish-liderin e socialistëve
koha.net
Ministri gjerman Londrës: “Mos na testoni durimin” me paqartësitë rreth Brexitit
Dëshmitë kundër Karaxhiçit: Historitë e dëshmitarëve
Hakmarrje Qeveritare ndaj publicistit Ylli Dylgjeri
“Sui generis” i Republikës së Kosovës plotësohet me Luginën e Preshevës
boldnews.al
KQZ: Gjysmat e partive në Shqipëri janë “zhdukur”, as adresa ku t’i gjesh nuk kanë | BoldNews.al
exit.al
Parlamenti Europian: Sundimi i ligjit ka bërë hapa pas në Shqipëri dhe Ballkan
Diskutohet projekligji, Balla: Përfitojnë pension para kohe deri në 10 vjet 25500 punojës
cna.al
Sherr mes ish-doganierëve hajdutë/ Hyseni dhe Idrizi heqin maskat
Mungojnë investimet e mëdha në Kosovë, shkak tregu i vogël
“5000 lekë më shumë se një vit më parë”, Tabaku sjell rastin konkret: Biznesi i vogël po paguan më shumë taksa mbi pronën
Shqipëria ka bërë hapa mbrapa me sundimin e ligjit
ina-online.net
Ja kur do të mbahen zgjedhjet e reja parlamentare në Kosovë?!
shqiptarja.com
Tritol linjës 400 KW në Fushë- Krujë, policia shoqëron pesë persona të dyshuar
indeksonline.net
Matoshi thotë se Hoti i LDK-së i bëri këto katër manipulime
ina-online.net
Veseli premton 1 milion euro premi për kualifikim në Evropian, si dhe stadiumin kombetar
boldnews.al
Gara për kreun e Akuzës/ Arta Marku nis “fushatën” keq. Sulmon prokurorët | BoldNews.al
syri.net
Opozita bën aktin e fortë, drejt bojkotit të zgjedhjeve të Qershorit! Komentet
americaneye.al
Tritol shtyllës së tensionit në Fushë Krujë, akuza mes PS-PD
cna.al
A mund ta riparojë më Ilir Meta, LSI-në?
Jurgen Kurti u arrestua për dy vrasje por arriti të çlirohej nga akuzat
Si menaxher, por edhe si prind! Babai i Thomas Strakoshës flet pas përjashtimit të djalit
Qytetet më të lira dhe më të shtrenjta
Ministri i Brendshëm libian bën fjalë me lëvdata për Turqinë
Rruga e Spitenit-Prullit, kisha e shekullit të 14-të “San Alexandri di Collematia” dhe premtimet e kryeministrit
Vendimi për Karaxhiçin: Organizator dhune apo viktimë padrejtësie?
portalb.mk
Deputeti i BDI-së dhe zëvendës kryetari i Qytetit të Shkupit me padi kërkojnë 2 milionë euro nga shteti
koha.net
Drutë e konfiskuara ndeshin Komunën e Prishtinës me Agjencinë e Pyjeve
Thoma Goga/ Erioni në autobus?!…
boldnews.al
Taulant Balla pritet të përballet me akuzat për “kallëzim të rremë” | BoldNews.al
Nebil ÇIKA/ Koço-skandali si pasqyrë e “rilindjes”
cna.al
Shtypi i ditës, 19 mars 2019

Zyrtare/ Skënderbeu bën goditjen e madhe në merkato

City News Albania 12.01. 19:53

Zyrtare/ Skënderbeu bën goditjen e madhe në merkato

Skënderbeu ka bërë lëvizjen e parë zyrtare në merkato. Korçarët kanë nënshkruar me anësorin e krahut të djathtë, Elmir Asanin, për tre vite. Futbollisti 23-vjeçar, i cili është aktivizuar në Serbi me Vojvodinën dhe Zemunin, do të provojë eksperiencën e tij të parë në Shqipëri. Sot ai ka luajtur me »»»

cna.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining