sot.com.al
Shpërthen sherri mes Metës e Idrizit, çamët akuza presidentit se po dekoron ata që përdhosën shqiptarët
kohajone.com
MARTIN & MIRASH IVANAJ – NJË XHEVAHIR KULTURE DHE DIJE NË MES TË TIRANËS
shqiptarja.com
Reparti nr.315, burgu i panjohur i adoleshentëve në Belsh të Elbasanit
shqiptarja.com
'Grushti i shtetit' në Moskë, shpërbërja e BRSS dhe prapaskenat e Jelcinit ndaj Gorbaçovit
sot.com.al
Ne qytetarët, politika dhe "teatri" i saj!
sot.com.al
Të gjithë vrapojnë t'i veshin shtatorit qyrkun e tmerrit
gazetablic.com
Deputeti i VV-së e ‘publikon’ një sondazh: Albin Kurti po prin për kryeministër
koha.net
Mosplotësimi i kërkesave çon në grevë 24-orëshe punëtorët e Aeroportit
infoglobi.com
A po shpërndahet sot Kuvendi i Kosovës
ekonomiaonline.com
Fisnik Ismaili lë politikën pasi Bahtiri iu bashkua VV-së
Kurthi i 13 marsit kundër UÇK-së në Strazhë të Likovës
periskopi.com
Pacolli: Agim Bahtiri nuk mund t’i bashkohet VV’së, kemi bërë shumë për të
gazetablic.com
Ekskluzive: Labinot Tahiri e Resul Sinani nesër aderojnë në këtë parti politike
koha.mk
Labinot Tahiri e Resul Sinani nesër aderojnë në AAK
MOSKË – Maas nxit Rusinë dhe Ukrainën të rifillojnë bisedimet për paqe
Trump: Vende të tjera duhet ta luftojnë ISIS
kohajone.com
Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?
kohajone.com
Analisti kroat: Reforma në drejtësi zgjat me dekada
shqiptarja.com
Dosja '184' s'ka prokuror, Arta Marku çon dosjen në prokurorinë Dibër
boldnews.al
Koalicioni Për Shqipërinë do ndryshojë rregullat e lojës së përfitimit të shtetit nga burimet minerare dhe ato hidrokarbure!
lapsi.al
Historia/ Fundi i paralajmëruar i “Dosjes 184” për vjedhjen e votave të Dibrës
gazeta-shqip.com
Spanjollët quajnë Kokëdhimën ‘gladiator’, ja çfarë shkruajnë për shembjen e lokalit (Fotot)
Syla: Kosovës s`i duhet qeveri si e Haradinajt
syri.net
‘Shembet restoranti i gladiatorit’/ Ja si e përcjell media spanjolle prishjen e lokalit të Mihal Kokëdhimës
kohajone.com
Kjo verë e thatë politike për qeverinë dhe Ramën
koha.net
Komunat nuk përfillin obligimin ligjor për takime me qytetarë
PD opozitë me Martin Henze, reagon anëtari i CDU: Është askushi
lajmi.net
Haradinaj e tepron me 100 përqindëshin, thotë se Çarshia e Gjakovës po frymon si shtet
gazeta-shqip.com
Shifrat/ Cakaj nxjerr paaftësitë e Ditmir Bushatit si Ministër i Jashtëm
gazetablic.com
Veton Surroi ironizon me zgjedhjen e ambasadorëve për Shqipëri, zbulon kriterin qesharak
insajderi.com
Urdhërohet arrestimi i Radojiçiqit në Kosovë, ai dyshohet se fshihet në Serbi
portalb.mk
“Vërtetmatësi”: Kërkesa e VMRO-DPMNE për zëvendësimin e Ruskoskës ka për qëllim vjetërsimin e lëndëve të PSP-së
gazetablic.com
Zhvillim i ri rreth koalicionit LDK- VV: Partia e Albin Kurtit nis të lëshoj “pe”
indeksonline.net
Daut Haradinaj i mahnitur me mobilizimin në kryeqytet: Kjo dëshmon që fitorja është e sigurtë në rrugëtimin tonë
periskopi.com
Millaku: Do të jetë ditë e shënuar shpërbërja e Kuvendit të Kosovës
lajmi.net
Shkeljet e ministrisë për bukën e ushtarëve të FSK-së
KKZ Gostivar: Janë parashtruar nëntë lista për anëtarë të këshillit dhe shtatë kandidatura për kryetarë të komunave

Vizita/ Beogradi shpreson se Macron do t’i japë fund taksës

Mapo 15.07. 22:22

Vizita/ Beogradi shpreson se Macron do t’i japë fund taksës

Vizita e parë zyrtare e një presidenti francez në Beograd, pas 18 vitesh, do ta vë presidentin Emmanuel Macron në një pozitë delikate. Raportet mes Francës dhe Serbisë janë të ngarkuara shumë në 25 vitet e fundit, në veçanti pas bombardimeve të vitit 1999 dhe njohjes së pavarësisë së Kosovës, në vi»»»

gazetamapo.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining