mia.mk
Zaev deri te Mickoski: Asnjëherë nuk keni qëndrim për marrëveshjet me Greqinë dhe Bullgarinë
indeksonline.net
Kompanitë e mëdha në Evropë që po shkurtojnë vendet e punës, për shkak të COVID-19
gazetablic.com
Shkon në 79 numri total i të vdekurve me Covid-19 në Kosovë
aa.com.tr
"Qasje të paanshme për të ndihmuar lidhjet Turqi-BE"
telegrafi.com
Prishtina sot 102 të infektuar me COVID-19
mia.mk
Sela dhe Gashi nga Kumanova: Koha është për ndryshime, nevojiten politika të duhura për zhvillim
gazetainfokus.com
I moshuari nga Podujeva që vdiq sot nga coronavirusi ishte ushtar i UÇK-së
botasot.info
Tragjedia në Kombinat/ gazetarja zbardh detaje të rënda nga vetëflijimi i grave: Zhaneta u gjet në gjunjë, ishte ulur për tu lutur
boldnews.al
Financat: Fatura e arbitrazhit arrin në 1105 mln euro 93,5% i përket Becchettit
ina-online.net
Mickoski: Premtojmë katër miliardë euro investime të drejtpërdrejta të huaja dhe vendore
ina-online.net
Basha nga Korça: Programi ynë ekonomik, shpëtim për biznesin
ata.gov.al
Sezon turistik të suksesshëm”/ Kryebashkiaku Leli: Presim fluks turistësh, Vlora destinacion turistik elitar në vitet që do vijnë
sot.com.al
Ngjarja makabre në Kombinat shkakton debate/ Anila Hoxha tregon çfarë shkruhej në ditaret e vajzave të familjes Josifi, ndërhyn pastori: Nuk mundet ai
kosova.info
Beteja e Loxhës – Defensiva e parë e ushtrisë serbe (lista e serbëve të vrarë)
boldnews.al
Pandemia në SHBA, rihapja e shpejtë e ekonomisë rrit shifrat në 32 shtete
abcnews.al
Mediat në Kosovë: Besa Shahini dhe Gent Cakaj ikin nga Shqipëria, anëtarësohen në PDK
abcnews.al
Regjistrohet një tjetër viktimë nga koronavirusi në Kosovë
abcnews.al
Siguria rrugore, “bilanc lufte” me aksidentet në vend
epokaere.com
Shëngjini, destinacioni kryesor i pushuesve kosovarë
koha.net
Rrënohet monumenti mbi 100 vjet i vjetër në Mitrovicë
syri.net
Kryemadhi: Rama do të hyjë në histori si njeriu që formatoi shkëmbimin e territoreve
portalb.mk
Plasimi i lajmeve të rreme nën maskën e “burimeve anonime”
portalb.mk
Insinuatë e servuar spekulative për djegien serike të makinave në Maqedoni
aa.com.tr
Britania sanksionon 20 shtetas sauditë, shkelës të të drejtave të njeriut
boldnews.al
Shahini dhe Cakaj braktisin Ramën për PDK/ Ja çfarë parashikohet
javanews.al
Rreth 110 milionë € detyrime për vendimet e Arbitrazhit, pjesa më e madhe për një kompani të vetme -
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Tri hapat europiane për "lidershipin" e dialogut Kosovë- Serbi!
kohajone.com
Kryemadhi: “Zgjedhorja” miratohet pa ndryshime në Kuvend, Rama mashtroi ata që i futi në parlament
gazetaexpress.com
Thaçi: Nuk mund të ndodh ardhja e kryeministrit shqiptar në Maqedoninë e Veriut
ina-online.net
Mickoski: Kemi fat që pas 15 korrikut, as Zaevi e as Filipçe nuk do të vendosin për shëndetin e qytearëve
shqiptarja.com
Kryemadhi akuza të forta Ramës: Mos je nxitësi i akuzave nga Haga ndaj Thaçit e Veselit?Kryemadhi në Report Tv akuza të forta Ramës: Mos është nxitësi
lajmi.net
Thaçi: Nuk mund të ndodh ardhja e kryeministrit shqiptar në Maqedoninë e Veriut
parlament.al
Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut miratoi tre akte normative dhe raportin e Komisionit të Pavarur të Koor
exit.al
Hoti takon Macron përpara samitit Kosovë -Serbi
shqiptarja.com
Kryemadhi: 'Zgjedhorja' miratohet pa ndryshime në Kuvend, Rama mashtroi me premtime opozitën parlamentareKryemadhi në Report Tv: Konsensusi u arrit fa
Ibrahimi: Votat shqiptare për LSDM-në janë vota për BDI-në
“360gradë” - Beteja me koronavirusin, 79 viktima në Shqipëri nga nisja e pandemisë
lajmpress.org
Ibrahimi: Afrimi dhe Zijadini do të zgjidhin çështjen e veteranëve të UÇK-së
klankosova.tv
Ligji anti-pandemi temë në seancën e së enjtes (VIDEO)
parlament.al
Nënkomisioni për të Drejtat e Njeriut në bashkëpunim me Nënkomisionin për Barazi Gjinore dhe Parandalimin e Dhunës ndaj Grave, shqyrtuan propozimet e
Koronavirusi - një sëmundje për të varfërit?
koha.net
Në pritje të seancës së parë: policët kthehen në punë, viktimat bëjnë thirrje për drejtësi
Mllefi serbe për pushtetin malazez, Amfilohije sulmon Gjukanoviçin dhe për Kosovën: një fashist i pushtuar nga djalli!
Dy “heqje qafe” të bujshme: Britanikët, sanksione për rusë dhe sauditë:
kallxo.com
Lobistët e lidhur me Trumpin “lulëzojnë” gjatë pandemisë
abcnews.al
Surprizat nga veriu në jug, nis në ABC News “Edicioni Veror 2020”
Ky është programi i nesërm në `Mirëmëngjesi Kosovë`

Vonohen deputetët, seanca për votimin e Qeverisë Hoti nuk nis në orarin e caktuar

Albeu 03.06. 11:46

Vonohen deputetët, seanca për votimin e Qeverisë Hoti nuk nis në orarin e caktuar

Seanca e jashtëzakonshëm për formimin e Qeverisë Hoti nuk ka nisur ende edhe pse ishte planifikuar që në nistë në orën 11:00. Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së Time Kadriaj, vonesën e fillimit të seancës e arsyetoj me mos grumbullimin e deputetëve. "Arsyeja e vonesës është për shk»»»

Gazeta Blic 03.06. 11:33

Nuk nis seanca për votimin e Qeverisë Hoti!

Seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës për votimin e Qeverisë së re ende nuk ka nisur. Ndonëse ka qenë e planifikuar që kjo seancë të nis nga ora 11:00 as 20 miniuta me vonesë nuk ka filluar, raporton GazetaBlic. Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së Time Kadriaj, vonesën e fi»»»

gazetablic.com
Arbresh 03.06. 11:17

Mblidhet AKR, Sopi: Pas pak do të jemi në KuvendTë ngjashme

Kreu i Aleancës Kosova e Re Behgjet Pacolli, aktualisht është duke mbajtur një mbledhje me Kryesinë e partisë për të vendosur nëse do ta votojnë ose jo Qeverinë Hoti. Këtë e ka konfirmuar deputetja nga kjo parti Mirlinda Sopi. “Po jemi mbledh në një mbledhje”, tha ajo për arbresh.info duke mos dhën»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.