balkanweb.com
“Britania mbështet përpjekpjet për paqe të përhershme në Libi”
VIDEO/ Artan Hoxha hedh dyshimet e para: Kush e ka porositur vrasjen spektakolare të Rrëshenit
syri.net
Arrestimi/ Kush është biznesmeni, vëllai i shefit të policisë që u kap në përgjimet e Gjiknurit në Dibër
hashtag.al
"SPAK-u të hetojë Dosjet 339 e 184" - Bardhi takim me strukturat e PD-së në Durrës
sot.com.al
“Aty nisi seriali i përgjakshëm”, Artan Hoxha zbardh detajet tronditëse pas vrasjes së Guxim Gjyriçit, e lidh me dosjen ‘Tropoja’: E dinte dhe Sali Be
shqiptarja.com
Murrizi: Do vendosim në provë Metën për ndryshimin e sistemit me referendum! Gjikondi: Ja pse deri në 31 mars reforma s'mund të miratohet
shekulli.com.al
Kush janë prokurorët që do të mbrojnë Donald Trump në Senat
tetovasot.com
Kasami takon Shpëtim Idrizin e partisë së Çamëve
kallxo.com
VIDEO: Kuponët fiskalë nuk jepen as në prani të inspektorëve në Gjilan
Iljazaj: Marrëveshja për reformën zgjedhore produkt ndërkombëtar, opozita e re e detyruar ta votojë
vizionplus.tv
Shameti në Kapital: Reforma zgjedhore do të kalojë përmes parlamentit
kallxo.com
VIDEO: Aksioni i inspektorëve të ATK-së te dentisti
epokaere.com
Nëse LV-LDK dështojnë, qeveria teknike është alternativë
periskopi.com
5 ‘perlat’ e Agim Bahtirit në një debat, që vështirë se u kuptuan nga dikush
shqiptarja.com
Albin Kurti: Jemi afër marrëveshjes me LDK-në, do ta bëjë qeverinë e re të paparë
epokaere.com
PORTRETI I SKËNDERBEUT NË LETËRSINË BOTËRORE
gazeta-shqip.com
Ekskluzive/ Spiunë të regjimit? 38 të ndaluarit në Novoselë janë iranianë
shekulli.com.al
Kokëdhima: Minishengeni, “thikë pas shpine” për popullin dhe qeverinë e Kosovës
syri.net
Haradinaj: Rama flirton me Vuçiçin, pasi i ka sytë nga Rusia dhe Kina
almakos.com
Gazetari Bekim Laçi parashikon koalicionet: BESA me BDI, ndërsa Aleanca për Shqiptarët me Alternativën
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Pse Basha po e shet rikthimin në sistem, si humbje të PS!
Lotët e Taulantit që kërkon Drejtësi
epokaere.com
DOSJA KRIMINALE SERBE DHE PADIA E EDI RAMËS
exit.al
Denoncimet e PD, prokuroria nis hetimet për kryebashkiakun e Matit Agron Malaj
shqiptarja.com
'Gjahtari' i fosileve që zbulon peshq e guaska në Dajt, Pezë, Krujë dhe zona të tjera: Duhet muzeu i natyrës
Rusi, Putin konfirmon pjesëmarrjen në Konferencën e Berlinit për Libinë
vizionplus.tv
Shabani: Ndryshimi i sistemit zgjedhor i domosdoshëm, shqiptarët duhet të kenë mundësi zgjedhje
balkanweb.com
Kush fitoi, Rama apo Basha? Analistët komentojnë paktin politik për Reformën Zgjedhore, çfarë mendojnë për zgjedhjet e parakohshme
shqiptarja.com
19 vite nga zhdukja e 35-vjeçarit, SHPRESË për familjarët që e dinin të vdekur pasi iu bashku UÇK-së
Lirohen të ndaluarit e “Toyota Yaris”/ Gjykata ndryshon masën e sigurisë, dy prej tyre janë në kërkim

ZGJIDHJA: Projekti për zgjidhjen e krizës është gati, duhet vetëm të pranohet

Bota Sot 17.07.2019. 21:17

ZGJIDHJA: Projekti për zgjidhjen e krizës është gati, duhet vetëm të pranohet

Partia ZGJIDHJA, e drejtuar nga z. Koço Kokëdhima ka reaguar përmes një deklarate për shtyp, ku shpreh shqetësimin se si dy partitë opozitare ende nuk kane një projekt për të dalë nga kjo krizë ciklike që po shkatërron vendin. “ZGJIDHJA vëren me shqetësim se PD-LSI, ende nuk kanë një projekt për të»»»

botasot.info
Shekulli 17.07.2019. 17:14

ZGJIDHJA: Projekti për zgjidhjen e krizës është gati, duhet vetëm të pranohet

ZGJIDHJA: Projekti për zgjidhjen e krizës është gati, duhet vetëm të pranohet Publikuar më 17.07.2019 nga Shekulli Online Partia ZGJIDHJA, e drejtuar nga z. Koço Kokëdhima ka reaguar përmes një deklarate për shtyp, ku shpreh shqetësimin se si dy partitë opozitare ende nuk kane një projekt për të da»»»

shekulli.com.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano