rtsh.al
Vijojnë të jenë aktive disa vatra zjarresh në vend
newsbomb.al
Braçe bën bilancin e zjarreve në vend dhe kërcënon: TOLERANCA mbaron njëherë e mirë! Të arrestohen zjarrvënësit (VATRAT-BILANCI)
cna.al
Rasti Bechetti dhe rasti Ndroqi/ Nuk ka shenja barazie
balkanweb.com
Nga Imami te Xhaçka, 100 mln $ uniforma për policinë e ushtrinë. Zbardhet mashtrimi në tenderat e ministrisë së Brendshme dhe të Mbrojtjes
ata.gov.al
FOKUS – 30% më shumë britanikë emigruan drejt BE pas Brexit
koha.mk
Ku është deti?
top-channel.tv
SPAK përfundon hetimet dhe çon për gjykim Astrit Beqirin dhe Dhimitri Shkodranin, akuzat
syri.net
Dy standardet e SPAK/ Ndroqi dhe rastet e Xhafajt dhe Ballës
shqiptarja.com
BOMBA E MERKATOS/ 'France Football zbulon: Ronaldo dëshiron të luajë tek PSG
aa.com.tr
"Ndryshimet klimatike minojnë civilizimin Mesdhetar"
newsbomb.al
Basha i motivuar pas mbledhjes së Komisionit të Vlerësimit: Modeli ynë, zëri i anëtarësisë të dëgjohet! Rrotacioni politik i pashmangshëm
tesheshi.com
Nga Gerti GJYZELI: De-politizimi i së djathtës shqiptare
tesheshi.com
Ç’po heqin gazetarët nga konflikti SHBA-Kinë
ina-online.net
Kjo do të jetë Qeveria e re në Maqedoni, e thurrur nga ndërkombëtarët?!
kallxo.com
Zyrtari i Komunës së Lipjanit bëhet kryesues i bordit të KRU "Prishtina"
cna.al
Tjetër gazetarët, tjetër ish-trafikanti Xhemail Pasmaçiu
sot.com.al
“Motorët e ndezur të fushatës sonë po çojnë para procesin e pashmangshëm të rotacionit politik”, Basha zbardh takimin me anëtarët e Komisionit të Vler
aa.com.tr
Turqi, familjet vazhdojnë duke qëndruar ulur kundër PKK-së
aa.com.tr
Kinë, për shkak të tajfunit Hagupit evakuohen mbi 380 mijë njerëz
newsbomb.al
Denoncimi i PD: Janë mbyllur 30 shkolla në Dibër, po detyrojnë të rinjtë të braktisin vendin
SHËNIM: "Mos u nxeh" ministri Majko
kohajone.com
Beteja e politikanëve shqiptarë me Covid-19
cna.al
Skuadrat shqiptare në kërkim të suksesit historik, njihuni me kundërshtarët e mundshëm në Europë
ata.gov.al
1 468 qytetarë përfituan nga ndihma juridike falas gjatë këtij viti
kallxo.com
Ish-anëtari i bordit të Postës bëhet drejtues i Bordit të KEK-ut
epokaere.com
NJË TAKSIM, I NJË FORMATI TJETËR, A MUND TA BËJNË SËRISH SHQIPTARËT?
tetovasot.com
Hesapi dhe pazari i Zoran Zaevit
(Mos) identifikimi dhe (mos) paralajmërimi në kohë i risqeve
Mjekra krihet, katundi digjet
Kriza vazhdon, pandemi dhe recension ekonomik, sfidat e rinisjes
aa.com.tr
Kaloi një vit nga heqja e statusit të veçantë të Xhamu Kashmirit
aa.com.tr
Spitali somalezo-turk feston lindjen e pesënjakëve
ata.gov.al
Basha pas takimit me ambasadoren e SHBA: Po bëjmë gjithçka për t’u dhënë shqiptarëve shpresë dhe dalje nga kriza
abcnews.al
Studimi: Vetëm 2.5% e italianëve kanë zhvilluar antitrupa Covid-19
top-channel.tv
Pamjet me dron/ Situatë kritike në Seman, rreth 140 ha pyll janë djegur në tre ditë
boldnews.al
ONM: “Opinionet e Teos kundër SPAK, personale”. Njëlloj si Erion Braçe në Gjykatën e Durrësit
monitor.al
Qeveria Hoti shkarkon bordet e emëruara nga Qeveria Kurti
epokaere.com
Sot mbahet seanca konstituive e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut
ata.gov.al
BRAZIL – Inteligjencë artificiale për zbulimin e COVID-19
syri.net
Vendosi gjykata/ Një 14 vjeçare me kancer futet në ngrirje për tu `ringjallur` pas 200 vitesh
indeksonline.net
Gjykata Speciale për Indeksonline: Aktakuzat mund të konfirmohen edhe pas 6 muajsh!
gazetainfokus.com
Qeveria Hoti shkarkon bordet që i emëroi Kurti një ditë pasi raportoi Infokusi
aa.com.tr
Bjellorusi, fillon votimi i parakohshëm për zgjedhjet presidenciale të 9 gushtit
ata.gov.al
AUSTRI – Kurz vizitë zyrtare në Shtëpinë e Bardhë
cna.al
Nga trafiku i drogës, tek celulat terroriste/ Lidhjet kriminale të Ylli Ndroqit dhe paralajmërimet e gazetarëve
sot.com.al
Nis ‘vala’ e shkarkimeve në rang drejtorësh/ Qeveria Hoti largon bordet e Qeverisë Kurti në katër ndërmarrje publike, zbardhen emërimet e reja (EMRAT)

Kufizimet e lëvizjes, mjeku veteriner Resuli: Duhet të ishim në vijën e parë të luftës, rajoni e ka zgjidhur, jemi të cunguar në ushtrimin e profesionin

Balkanweb 25.03. 22:16

Kufizimet e lëvizjes, mjeku veteriner Resuli: Duhet të ishim në vijën e parë të luftës, rajoni e ka zgjidhur, jemi të cunguar në ushtrimin e profesionin

I ftuar në emisionin “Alert” në News24 nga Granit Sokolaj, mjeku veteriner dhe sipërmarrësi Ervin Resuli ka folur mbi gjendjen që po kalon veterinaria në kohën e coronavirusit, si dhe mbi reagimin e ministrit të Bujqësisë Bledi Çuçi, që sipas Resulit ishte i duhuri edhe pse i vonuar. “Përshendes re»»»

balkanweb.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.