KQZ nis testimin e pajisjeve të identifikimit

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
TV Klan Albania 16.04. 16:37

KQZ nis testimin e pajisjeve të identifikimit

KQZ nis testimin e pajisjeve të identifikimit Celibashi: Votimi elektronik është i sigurtë Zgjedhjet e 25 Prillit përbëjnë një risi sa i përket përdorimit të teknologjisë. Krahas procesit pilot të votimit dhe numërimit elektronik që do zbatohet në njësinë 10 në kryeqytet, në këto votime për herë të»»»

tvklan.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining