Inceneratorët/ Alibeaj: Marifteçiu i vjetër Edi Rama, nuk do t’ia hedhë dot duke përdorur emrat e…
Çfarë pritet të ndodhë në Kosovë? Mbërrin një avion special nga Haga
periskopi.com
Haki Rugova shkruan pas shumë ditësh në FB: Publikon foto me Ukë Bytyqin dhe Agim Veliun - Periskopi
Veliaj: Basha dhe Kryemadhi nuk lanë asnjë gjurmë në Tiranë
cna.al
Spahiu “masakron” Bashën/ Kur Meta sulmonte me kallashnikovë Jozefinën, ti shpenzoje lekët e Sorosit
shqiptarja.com
Edmond Spaho për Report Tv: Fati politik i Edi Ramës i vulosur! Kush e sheh realitetin t'i bashkohet frontit opozitar (Disa drejtime ku janë përqëndru
sot.com.al
Ish-kryeparlamentarja u rikthye në politikë me parti të re, Kreshnik Spahiu bën deklaratën e fortë: Ja çfarë bënte Basha kur Jozefina Topalli sulmohej
oranews.tv
Dënohet pas tre vjetësh numëruesja e votave në Kavajë, shtoi 20 vota
javanews.al
Monika “pemë me kokrra” ? -
sot.com.al
Kur do të përfundoj trafiku tek Shqiponja? Ja si përgjigjet kryebashkiaku Veliaj
Punime të planifikuara nga KEDS, nesër do të ketë ndërprerje të rrymës në këto lokalitete
gazetamapo.al
Kodi Zgjedhor – KRIIK: PS-ja të tërhiqet, të presë opinionin e ‘Venecias’
ekonomiaonline.com
Rrezikohet rruga legjendare Mitrovicë-Prishtinë
Akuzat e PD/ Publikohet dokumenti, qeveria porositi vaksinat që në prill dhe qershor
Veliaj-Kryemadhit: T’u thuash njerëzve rrini në një pallat që mund të shembet, është papërgjegjshmëri
shqiptarja.com
'Isha gati duke ndërruar jetë', deputeti Alimadhi: Ja pasojat që më ka lënë Covid-19Adriatik Alimadhi vetë-ofrohet te PS-ja: Për të mirën Shqipërisë g
koha.mk
KRB: Janë miratuar konkluzione për zbatimin e Deklaratës për integrimin e romëve
rtsh.al
Iowa, shteti që mund të vendosi përbërjen e Senatit amerikan
oranews.tv
Lezhë/ 20 raste me kancerin e gjirit, pandemia ndikoi në uljen e ekzaminimeve
indeksonline.net
Shënohet Dita e Trashëgimisë Audio-vizuale
kallxo.com
Pezullohet konkursi për 171 vende pune në KEK
balkanweb.com
Përse duhet të zgjidhni Dermolife për ndërhyrjen e rinoplastikës?
klankosova.tv
Kadrijaj (AAK): Nuk i gëzohemi fletëthirrjeve të Speciales, janë padrejtësi ndaj Kosovës
cna.al
Mediu nuk e fton dot Jozefinën në PD
rtv21.tv
Dugolli: PDK më ka bërë presion për privatizimin e “Ferronikelit”
kallxo.com
Haradinaj kundër shuarjes së Task-Forcës që po heton ministrat e tij
vizionplus.tv
Video/ Alarm për bombë në Francë, evakuohet zona pranë “Harkut të Triumfit”
indeksonline.net
Konflikti në Nagorni-Karabah përplas interesat energjetike të Rusisë dhe Evropës
shqiptarja.com
'Po kërcënohet nga mafia e plehrave'/ Administrjatorja e inceneratorit të Elbasanit-Bashës: I vetmi që po më ushtron presion je ti Lulëzim! Jam hetuar
abcnews.al
Mos bëj dashuri, nëse nuk kanë libra! A u pendua Kumbaro për statusin apo ka gati një të ri?
shqiptarja.com
Rreth 50 kosovarë kërkojnë ndihmë për riatdhesim nga Shqipëria, Elezi: Do të kthehet edhe vëllai i Alvin Berishës
shenja.tv
Rekord viktimash nga Covid-19 në Shqipëri
cna.al
Gazetari për sharësit e Lulit/ Do e dridhni për herë të tretë
balkanweb.com
Shpërthejnë protestat e dhunshme në Itali, “VOA”: Qytetarët refuzojnë masat anti-Covid, kush qëndron pas përplasjeve
zeriamerikes.com
Tiranë: Kuvendi në seancë dëgjimore me një gazetar për dekretet e Presidentit mbi nënshtetësinë
“Rama sot po konfrontohet hapur me Brukselin”- Pollo: Kryeministri sinjalizoi me karton të kuq se nuk i intereson Shqipëria në BE. Është detyrë e shqi
rtsh.al
Zgjedhjet në SHBA, çfarë shpreson Bashkimi Evropian?
abcnews.al
Italia konfirmon 21,994 raste ditore me Covid-19, regjistrohen edhe 221 humbje jete
abcnews.al
FOTO/ “Në luftë me COVID-19”, infermierja e rraskapitur fle timonin e ambulancës
ina-online.net
Ekskluzive/ Fotot e operacionit të shpëtimit të 5 shqiptarëve nga kampi në Siri
shqiptarja.com
'Shkuan për djalin dhe u bllokuan në Siri'/ Report Tv sjell historinë e familjes nga Dragostinje e Librazhdit, Balliu: I lutem shtetit të më sjellë vë
koha.net
Kur sundimtari nga Bosfori humb kontrollin
botasot.info
Njolloset “FBI Shqiptare”, Të skualifikuarit kallëzojnë Arben Krajën e Aida Hajnaj për manipulim të procesit
alpenews.al
RIKTHIMI I 4 FËMIJËVE NGA "KAMPI I FERRIT"/ Rrjeti përshëndet operacionin. Asnjë fjalë nga OPOZITA
ina-online.net
Gjykata e liron “Dervish milicin” që torturonte shqiptarët gjatë luftës së fundit
abcnews.al
Protesta të dhunshme në Itali kundër masave anti-covid, policia përdor gaz lotsjellës
E FUNDIT/ Në vetëm 24 orët e fundit, 7 viktima nga COVID-19 në Shqipëri
abcnews.al
Nëna e Ruzhdie Balliut me lot në sy kërkon kthimin e saj nga Siria: Dua cucën po qe gjallë
shqiptarja.com
“Më thonë së është martuar dhe ka një djalë”/ I riu nga Nikla zhduket duke lënë vajzën 2 vjece në Shqipëri

Takim i Zaevit dhe Shekerinskës me oficerë të kthyer nga Afganistani

INA 01.10. 22:37

Takim i Zaevit dhe Shekerinskës me oficerë të kthyer nga Afganistani

01/10/2020 0 Kryeministri Zoran Zaev dhe ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska sot realizuan takim me një grup oficerësh, të cilët u kthyen nga misioni “Mbështetja vendimtare” në Afganistan. Në takimin në të cilin morën pjesë edhe zëvendësministri i Mbrojtjes, Bashkim Hasani, kryeministri Zae»»»

ina-online.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.