balkanweb.com
Gjosha në Njësinë 5: Me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do t’i drejtohet qytetarëve me alternativën e saj për rikthimin e s
shqiptarja.com
Denoncimi i PD-së, Vokshi: Janë infektuar 160 mësues në të gjthë vendin! Nuk bëhet transparencë nga autoritetet
gazetamapo.al
76 ditë protesta kundër korrupsionit, shtypjes së opozitës dhe për zgjedhje të lira
gazetamapo.al
‘Në lëvizje’, një bisedë me Olga Tokarczuk
tetovasot.com
Hoti për arrestimet e krerëve të OVL UÇK: Veprimet e Dhomave të Specializuara duhen respektuar
abcnews.al
Pas atentatit të Parisit fshihet një rrjet terrorist, ndalohet një i dyshuar
top-channel.tv
Reshjet gjatë natës vetëm fillimi i motit të keq! Na presin rrebeshe të mëdha shiu…lumenjtë që rrezikohen të dalin nga shtrati
gazetainfokus.com
Qun Lajçi rrëfen se si deshi ta denonte policia për maskë
exit.al
Rama pas takimit me Erdoganin mbyll shkollat gyleniste në vend
abcnews.al
Putin: SHBA dhe Rusi, marrëveshje për të mos ndërhyrë në zgjedhjet e njëra -tjetrës
shqiptarja.com
Vettingu pengon ngritjen e Gjykatës së Lartë, KLGJ kërkesë: Ecni shpejt për 6 kandidatët gjyqtarë
koha.net
Mbi zgjedhjen e keqkuptimit dhe kritika me tahmin
tvklan.al
Berisha: Zgjedhjet e 25 Prillit, anti-kushtetuese
abcnews.al
75 mijë vdekje më shumë nga mbyllja e vendit në Britaninë e Madhe dhe jo nga Covid-19
syri.net
Të dërguarit e SHBA-së në Europë sillen sipas interesave të Trump dhe jo interesave të vendit
Edhe 100 milionë euro gjobë nga arbitrazhi?! – Konsorciumi “Durrës Kurum Shipping SH. P.K.” çon në arbitrazh qeverinë shqiptare
ata.gov.al
Konferenca e Donatorëve/ Holanda, 3 milionë euro Shqipërisë për Rindërtimin pas tërmetit
telegraf.al
Skandali i Portit të Durrësit, Spahiu: 100 milion euro do t’i paguhen Kurum, opozita e paraljmëroi
telegrafi.com
Moti i keq përfshin disa pjesë të Shqipërisë: Përmbytje dhe pemë të rrëzuara në Tiranë e Shkodër, dëmtohen disa makina
syri.net
Tabaku i përgjigjet Ramës: Vetëm gënjeshtra e premtime të pambajtura. Koha për ndryshim po vjen
rtsh.al
Anëtarët e PD-së Dibër votojnë për kandidatët për deputet
koha.net
Rikthimi i pjesërishëm i tifozëve në Superkupën e Evropës, sinjal i mirë për futbollin
Moti i keq në të gjithë vendin bllokon lëvizjet rrugore e detare
insajderi.com
VËLLIMI “KOMBET DHE SHTETET NË EVROPËN JUGLINDORE” SHPËRFILLË DËBIMIN MASIV TË SHQIPTARËVE PREJ SANXHAKUT TË NISHIT
gazeta-shqip.com
FOTO-VIDEO/ Stuhitë dhe moti i keq mbërthejnë Ballkanin: Bora e parë bie më herët se vitet e tjera
kohajone.com
Rama dhe Rilindja të njëjtat mashtrime si në 2013, në 2017 dhe tani!
Apple nuk do të paguajë 13 miliard euro taksa të prapambetura në Europë – ‘Gjykata e Përgjithshme pranon se ka bërë një numër gabimesh në ligj’
newsbomb.al
11 vjet më parë, Rama u përball me Maqo Lakrorin për të marrë kreun  e PS! Që atëhere…s’ka ndodhur asgjë (ANALIZA)
exit.al
2 viktima dhe 4 të plagosur, gjatë natës në vend
exit.al
Hollanda kërkon informacion për Frederik Durdën, anëtar i dosjes së famshme`Kokaina´
shqiptarja.com
Moti i keq/Probleme me disa akse rrugore në Kukës, disa zona pa energji elektrikeMoti i keq përfshin vendin/ Përmbytje gjatë natës dhe pemë të rrëzuar
kosova-sot.info
Dokumenti i CIA-s: Në Kosovë nuk ka turq, ata i krijojë Serbia për të zhdukur identitetin shqiptar
Orët letrare dhe pandemia
abcnews.al
Babai i vdiq para 1 muaji, nëna dje: Si u gjet e paushqyer 10-vjeçarja me epilepsi në Pogradec
abcnews.al
Prej kohesh tërësisht pa mirëmbajtje, shkarje në rrugën Kukës-Shishtavec nga moti i keq
klankosova.tv
Blerta Deliu: I papranueshëm trajtimi poshtërues i veteranëve nga EULEX
epokaere.com
LV-ja dhe LDK-ja heshtin për arrestimet e Speciales
ata.gov.al
SHBA – Pompeo: I etur për të dëgjuar pikëpamjet e partnerëve italianë për G5-n
gazetamapo.al
Ngritja e pashpjegueshme e PS-së dhe humnera e votave të djathta (TABELA)
shqiptarja.com
Dalin pamjet, ja ku po e kalon Fjolla Morina arrestin shtëpiak
cna.al
Si po e shmang Italia valën e dytë të pandemisë?
ekonomiaonline.com
Lajçak dëshiron që “Zajednica” të jetë në marrëveshjen përfundimtare Kosovë-Serbi
ata.gov.al
Agjencia e re Kombëtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekësore, Manastirliu: Vendosëm standardin e munguar në strukturën e vetme të kontrollit të cilësisë

Ministrat e LDK-së nuk marrin pjesë në mbledhjen e Qeverisë Kurti

Kallxo 03.06. 11:05

Ministrat e LDK-së nuk marrin pjesë në mbledhjen e Qeverisë Kurti

Kabineti qeveritar sot ka zhvilluar mbledhje por aty nuk ishin të pranishëm ministrat e Lidhjes Demokratike të Kosovës të cilët janë pjesë e Qeverisë Kurti. Minstrat e LDK-së nuk kishin marrë pjesë as gjatë mbledhjës së kaluar të Qeverisë së Kosovës. Gjatë kësaj mbledhje u morrën vendime si shkarki»»»

kallxo.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.