cna.al
Denoncim/ Kur policia nuk pyet për leje nga e-Albania
sot.com.al
Pse vendosi të mbështesë Erion Veliajn? Rrëfehet Valbona Selimllari, tregon a ka ambicie ti hyjë politikës
“Dy ditë në shkollë e tri ditë online, përveç…”/ Tre skenarët e rinj për mësimin! Vendimmarrja e re, e pabazuar në udhëzimin për vitin shkollor
sot.com.al
Mediu vijon me mesazhet dhe presionet ndaj Bashës: Koha që opozita të bashkohet për të garantuar zgjedhje të lira, vetëm të bashkuar mund ta rrëzojmë
sot.com.al
Përkujtohet tërmeti i 26 nëntorit, qeveria premton strehim për të gjitha familjet e dëmtuara, opozita akuza për harresë
sot.com.al
1 vit pas tërmetit të 26 nëntorit, Çuçi flet si ministri që koordinoi menaxhimin e situatës: Kishim një mision të përbashkët, të ringriheshim nga rrën
shqiptarja.com
I vihet flaka mjetit të shefit të paraburgimit Vlorë, zjarrvënia dyshohet e qëllimshme
balkanweb.com
Pse dorëzimi i pushtetit në Shtetet e Bashkuara zgjat kaq shumë – një zakon i vjetër 100 vjeçar
sot.com.al
Rrëfimet e Spartak Brahos, nga arrestimi i Fatos Nanos dhe skandali me zgjedhjet e 26 majit, te kapja e sistemit të drejtësisë nga Sali Berisha, ja zh
gazetamapo.al
Partia me timon në krah të kundërt
gazetamapo.al
Lufta II Botërore, realitete shqiptare në Malësinë e Gjakovës
sot.com.al
Atentati me armë zjarri në Elbasan, përfundojnë në pranga dhe dy persona të tjerë, i plagosuri mohon njohjen me autorët
kohajone.com
Gjermania zyrtare: Nuk ka negociata me Qeverinë shqiptare
koha.net
Gjykatat e kapura të Amerikës
koha.net
Atje ku dielli nuk ndriçon!
Fillon të realizohet Marëveshja e Uashingtonit mes bizneseve Kosovë-Serbi
Provoni të bëni betejë politike me tërmetin!
monitor.al
Transporti dhe lëvizja në Ballkanin Perëndimor, mesazhi i BEI: Zhvilloni hekurudhat
ina-online.net
Deputeti Kamberi shpalos flamurin shqiptar në Parlamentin Serb, Daçiq reagon ashpër! (VIDEO)
ina-online.net
Washington Post: “Vuçiqi të kërkojë falje për gjenocidin, pastaj hyn në Kosovë”
klankosova.tv
Kamberi: E nxora flamurin sepse jam për të çuar në vend amanetin e shqiptarëve të Luginës (VIDEO)
koha.mk
Sarkozy do të gjykohet për korrupsion
newsbomb.al
‘Rama ka kaluar kohë në Dhërmi me banditë dhe kriminelë’, Basha-gazetarit: I di ti shumë mirë, ai ka pasionet e tij të dokumentuara edhe nga prokurori
Familja 11 anëtarëshe në Porto Romano jeton në kontejnerin e dhuruar nga kisha. Zv/ministri: Edhe çfarë? Ka njerëz që…
periskopi.com
Prokurori i EULEX-it që dështoi të hetonte masakrën e Krushës, sot prokuror në Gjykatën Speciale - Periskopi
gazetablic.com
Rudari: Unë flej me problemet e llapjanëve, Bulliqi pa argumente
ata.gov.al
Basha: 1 vit pas tërmetit, një numër i madh familjesh janë në çadra
ata.gov.al
Komisioni i posaçëm për raportin e Dick Marty-t/ Balla: Nuk ka objekt hetimin e Bashës, është komision faktmbledhës
periskopi.com
'Vrasësi i Tahir Zemajt brenda LDK'së', Haziri: Veç tek ne kriminelët japin mendime politike - Periskopi
ata.gov.al
Qendra e Kurbinit ndryshon pamje çdo ditë/ Punohet për 524 apartamente, 375 vendparkime, 1 qendër tregtare dhe 37 njësi shërbimi
telegraf.al
AD MULTOS ANNOS, DON PJETËR POPAJ
ata.gov.al
“Rindërtimi i prekshëm për shumë qytetarë”/ Margariti: 2500 banesa individuale dhe 4800 banesa kolektive në proces
tetovasot.com
Stojanovski: Zaev i frikësuar nga rejtingu i ulët, nuk di se si të veproj
koha.net
Teatri i Vushtrrisë merr emrin e Adem Mikullovcit në shenjë nderimi e krenarie
periskopi.com
Syla: Gent Cakaj sulmohet nga Serbia, njejtë si e sulmuan Haki Abazi, Ilir Meta dhe VV - Periskopi
ata.gov.al
Shkreli: Mbi 1 mijë familje do ta gëzojnë Vitin e Ri në shtëpitë e rindërtuara
gazetaexpress.com
Ky është politikani i vetëm kosovar që e ndjek Obama
aktuale.mk
VMRO-DPMNE me kolonë makinash në protestë, Mickovski: Zaev të japë dorëheqje
sot.com.al
Taulant Balla i kthehet ashpër Lulzim Bashës: Është një gënjeshtar i vogël! Nuk kam asnjë dyshim që ai ka marrë...

Çfarë pritet të ndodhë në Kosovë? Mbërrin një avion special nga Haga

Standard 27.10. 19:38

Çfarë pritet të ndodhë në Kosovë? Mbërrin një avion special nga Haga

Një avion special ka mbërritur në aeroportin e Prishtinës, ndërlohë që Haga nuk ka dhënë asnjë informacion. Edhe pse nuk ka linjë direkte Amsterdam-Prishtinë, avioni special, është ulur në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari”. Aeroplani vazhdon të qëndrojë edhe sot në Aeroportin e Prishtinës ndër»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.