shqiptarja.com
Gjyqtarja që i hapi derën e burgut Lul Berishës dhe Viktor Ymerit del para Vetingut, mesazhin që mori nga ish-ambasadori amerikan
gazetablic.com
Lidhja Demokratike kërkon ndryshim të rregullores që seancat e Kuvendit të mbahen në distancë
kohajone.com
Komisioni qesharak i hetimeve parlamentare, ISP publikon procesverbalet: Ulsi Manja “harron” që relatorët ishin zgjedhur n
hashtag.al
Preket nga virusi një tjetër deputet në Kosovë
Republika Srpska i gëzohet shkuarjes së Thaçit në Hagë
insajderi.com
Refuzohet kërkesa e Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes që të futet në rend dite kërkesa për gjendjen financiare të telekoimit
kallxo.com
Kërkohen propozime nga deputetët për mbajtjen e seancave plenare nga distanca
ekonomiaonline.com
Ministrja e Financave priti në takim ambasadoren e Francës në Kosovë Marie-Christine Butel
ata.gov.al
Punon me bimët medicinale prej vitit 1996/ Mundësi financimi për Verën, ndër të paktat gra në Shqipëri që eksporton në disa vende të rajonit
kosova.info
Nënshkruhet Marrëveshja me Bankën Botërore për sektorin e ujit
Nuk votohet propozimi i VV-së për diskutim rreth çështjes së Telekomit në Kuvend
shqiptarja.com
Hapja e listave, Kume në Report Tv: Efektive nëse bëhet rishpërndarje e mandateve bazuar te vota e popullit, jo renditja e partisë
kallxo.com
Kuvendi nuk e fut në rend dite kërkesën e LVV-së që të diskutohet për gjendjen në Telekomin e Kosovës
syri.net
Zgjedhjet në Poloni/ Konservatori Duda fiton një mandat tjetër presidencial
Si ndryshoi në vitin e fundit pasuria e Ramës, Metës, Bashës dhe Ruçit
gazetainfokus.com
Gjendja në Telekom të Kosovës mbetet jashtë rëndit të ditës
ekonomiaonline.com
Memli Krasniqi i thotë Vetëvendosjes: Sa ishit në pushtet harruat se ekziston mbiemri Devolli në Kosovë
Klanet korruptive apo kompanitë ‘startup’? Kosova duhet të zgjedh tani
cna.al
Fotolajm- Tërmeti “shkund” sofrën në Tepelenë/ Kryeministri ngre dolli me dhallë
balkanweb.com
Koronavirusi në Britaninë e Madhe/ Johnson: Maska në dyqane të mbahet me detyrim
shqiptarja.com
Lista të hapura, Kuvendi pranon faktikisht modelin danez të sygjeruar nga ambasadorja Yuri Kim. Kush do ta kundërshtojë?
tvklan.al
Kuvendi mbyll hetimet për Metën
shqiptarja.com
Do drejtojë Azerbajxhanin, Meta uron De Biasi-n: Ne nuk e harrojmë kurrë Ganiun tonë të dashur
abcnews.al
Ulet numri i rasteve të reja me Covid në Maqedoni, humbin jetën 3 persona
ata.gov.al
Projekti plotëson të gjitha standardet/ Hapet tenderi për ndërtimin e spitalit të Laçit, i dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit
insajderi.com
Afrim Gashi për Insajderi.com: BDI-ja e ka radhën të shkojë në opozitë - Ne jemi zëri i popullit
cna.al
“Rastet do të shtohen në korrik-gusht”/ Manastirliu: Përgjegjshmëria është arma më e thjeshtë
telegraf.al
Jovan Bizhyti: Labinoti historik dhe shtabi i përgjithshëmi Ushtrisë Nac. Çl vetëm 2000 ishin deklaruar komunistë
shqiptarja.com
Pamundësia e zotit Basha, për të bërë shtet
kryeministria.al
Hapet bypass-i i Tepelenës, një tjetër vepër e rëndësishme e aksit Veri-Jug
kohajone.com
Ing. Xhevair Ngjeqari: Financimi rrugës Milot–Fier, një krim ekonomik kombëtar
botasot.info
Kompania “Kastrati” dhuron 1100 maska
abcnews.al
INTERVISTA/ Zani Caushi: Dëshira e parë që do përmbush kur të lirohem
boldnews.al
Koronavirusi përhapet përmes ajrit: 5 gjëra që duhet të keni parasysh
ata.gov.al
Projektet kulturore pas pandemisë, Margariti: Një tjetër hub kulturor do të lindë në zonën e ish-Kinostudios
sot.com.al
Komisioni hetimor për shkarkimin e Metës administron provat dhe cakton datat: Kush janë dy relatorët që do të vendosin për fatin e Presidentit (EMRAT)
javanews.al
Hapet Bypass-i i Tepelenës/ Rama: Ishe xhep fals kur more detyrën. Tërmeti: Rrugën e bëri komandanti im, s'kai si ti -
ata.gov.al
IZRAEL – Një ministër bën thirrje për rikthim të kufizimeve për shkak të Covid-19
top-channel.tv
Mbyllen hetimet nga Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, Manja: Raporti final më 18 korrik
boldnews.al
Tenderi 5 mld lekë për pastrimin e Pogradecit, Sadri Abazi humbet përballë “Gëzimit të Kashtës”
abcnews.al
Kryetarja e Komisionit për Shëndetësinë në Kosovë, pozitive për Covid-19

Kryetar komune e këshilltarë, biografia e ministrave të AAK-sëTë ngjashme

Arbresh 03.06. 08:06

Kryetar komune e këshilltarë, biografia e ministrave të AAK-sëTë ngjashme

Dikur emrat më me ndikim zinin vende në dikasteret e ndryshme, sot gjërat duket se kanë ndryshuar. Me t’u bërë publik vendimi i Gjykatës Kushtetuese për dekretin e Presidentit ku Avdullah Hoti pritet të jetë kryeministër i ardhshëm i Kosovës, kalkulimet me emrat e ministrave të kësaj qeverie kanë f»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.