Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Abcnews Albania 04.05. 19:42

Takimi i Bashës me aleatët dhe ankimimet në KAS, lëvizjet e PD në ditët në vijim

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha është duke zhvilluar këtë pasdite një mbledhje me deputetët e rinj dhe kandidatët jo fitues të 25 prillit. Duket se ky takim është orientues për mënyrën sesi do të veprojnë demokratët në vijim. Basha i ka udhëzuar ata të punojnë me të njëjtin ritëm si në fush»»»

abcnews.al
Shqiptarja Albania 04.05. 13:33

Spahiu ironizon PD: Demokratët nuk heqin dot Bashën, jo më Ramën

Juristi Kreshnik Spahiu ka ironizuar zhvillimet e fundit politike në vend dhe “luftën” brenda Partisë Demokratike pas humbjes në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Duke u nisur nga zërat brenda Partisë Demokratike dhe kërkesat për shkarkimin e kryedemokratin Basha si kryetar partie, Saphiu përme»»»

shqiptarja.com
Java News Albania 04.05. 12:53

Ironia e Kreshnik Spahiut: PD tha “fituam” në 25 prill, pastaj tha “janë manipuluar” -

Ish kreu i Aleances Kuqezi dhe Juristi i njohur Kreshnik Spahiu tha se e vetmja mënyrë që PD të mos-njohë zgjedhjet zyrtarisht është të shkojë në KQZ dhe të dorëzojë mandatin e deputetit, të mos e pranojë, dhe po ashtu të bëjë çdo deputet. Spahiu kujtoi se PD në 25 prill kur u mbyll votimi tha se f»»»

javanews.al
Gazetatema Albania 04.05. 04:16

Kreshnik Spahiu: PD tha “fituam” në 25 prill, pastaj tha “janë manipuluar” kur humbën. Më shumë vota të pavlefshme ka PS

Ish kreu i Aleances Kuqezi dhe Juristi i njohur Kreshnik Spahiu tha se e vetmja mënyrë që PD të mos-njohë zgjedhjet zyrtarisht është të shkojë në KQZ dhe të dorëzojë mandatin e deputetit, të mos e pranojë, dhe po ashtu të bëjë çdo deputet. Spahiu kujtoi se PD në 25 prill kur u mbyll votimi tha se f»»»

gazetatema.net
Opozita Albania 03.05. 22:32

Spahiu e thotë prerë: PD tha “FITUAM” në 25 prill, pastaj tha “janë manipuluar” kur humbën. Më shumë vota të pavlefshme ka PS, sepse…

Juristi i njohur Kreshnik Spahiu tha se e vetmja mënyrë që PD të mos-njohë zgjedhjet zyrtarisht është të shkojë në KQZ dhe të dorëzojë mandatin e deputetit, të mos e pranojë, dhe po ashtu të bëjë çdo deputet. Spahiu kujtoi se PD në 25 prill kur u mbyll votimi tha se fitoi, më pas kur pa se nuk fito»»»

opozita.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.