Rreth pesë orë debat, çfarë ngjau në seancën e së hënës për pandeminë
balkanweb.com
Saga e familjes shkodrane/ Nga komandant të Kalasë së Podgoricës, adjutant të Sulltanit dhe miq të Ataturkut, prefektë të Monarkisë, e deri në anijet
sot.com.al
Ndryshimet kushtetuese, aleatët e Bashës: PS po tenton të shkaktojë konflikt, hapja e listave lojë e pisët e Ramës
sot.com.al
Hashim Thaçi merret në pyetje nga Prokuroria Speciale, presidenti: Askush nuk mund ta rishkruajë historinë
syri.net
'Unë kam marrëdhënie shumë të mirë me Dr. Fauci, po s'jam gjithmonë dakort me të'
sot.com.al
Padurimi i opozitës, ngutja e mazhorancës për betejën elektorale të radhës
abcnews.al
OKB: Pandemia po favorizon futjen e krimit në ekonominë e ligjshme, a rrezikohet dhe Shqipëria?!
sot.com.al
Sfida e 10 nëntorit, provë për politikën e progresit ose të obskuritetit
Lajçaku takon ambasadorin rus në BE, tema dialogu Kosovë-Serbi
kohajone.com
Opozita e Bashkuar: Ndryshimi i njëanshëm i Kushtetutës vë në rrezik stabilitetin e vendit
ina-online.net
Dalin pamje të reja të dhunës së 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë, si u kap brutalisht Sela ( VIDEO)
Gjeloshaj: Ai që është shqiptar nuk feston e kujton 13 korrikun e vitit 1878
ina-online.net
HIJET E SË KALUARËS
ina-online.net
Diasporë, heshtja nuk të ka hije
aa.com.tr
Marrëdhëniet me Turqinë në fokus të takimit të BE-së
Kosovë, 6 të vdekur dhe 187 raste të reja me COVID-19
ina-online.net
Kur do të mund t’i marrin qytetarët 170 eurot nga qeveria? Tregon ministrja Bajrami
Nga Brunilda BASHA: Ca sqarime davaritëse mbi Shën Sofinë e rikthyer në xhami
Përsëri Prishtina me më së shumti raste pozitive me COVID-19
ina-online.net
“Ishte shofer i deputetit dhe shok i babit”, vajza rrëfen si ngacmohej që 11-vjeçe. 61- vjeçari: Më ngriti kurth për 15 mijë euro
ina-online.net
Nesër mblidhet Komisioni për shkarkimin e Metës, çfarë pritet të ndodhë
epokaere.com
(Foto / Videoreportazh, nata VIII në Prishtinë) Rritet disiplina në respektimin e masave
Pacolli: Çfarë duhet të sakrifikojë akoma Kosova kur presidenti i saj, udhëheqës politik i luftës, thirret në Hagë??Të ngjashme
koha.net
Familjarët e të prekurit me COVID-19 ankohen se atij s’iu dha ndihma nga QKMF-ja në Lipjan
shqiptarja.com
Aktakuzat ndaj Thaçit/ Rexhep Selimi: Hetimet e Hagës të padrejta dhe etnike! Askush s'mund të fajësojë UÇK për krimet  e pasluftës
insajderi.com
Mund t’ju duket e çuditshme, por sharja ka një sërë përfitimesh për ju
gazetablic.com
Ndërron jetë Ramadan Zaplluzha i njohur në botën e artit si ‘Therrë Murrizi’
“Kosova”, Berlini në revansh ndaj Uashingtonit: Hieko Maas, drejt Prishtinës e Beogradit
Etja për karrige e Ramës do jetë dhe fundi i tij! Me prishjen e marrëveshjes, Kryeministri po luan me zjarrin
ata.gov.al
LINDJE E MESME – FMN: Rritja ekonomike në nivelin më të ulët që prej 50 vitesh
telegrafi.com
Nagavci: Nga shteti model që ishim me ministrin Vitia, tani jemi në tri vendet e fundit me gjendjen e vështirë
ekonomiaonline.com
Krasniqi: As në Wuhan nuk ka ndodhur që 50% e testimeve të dalin pozitive
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 02/01/2020
“Listat e hapura kufizojnë koalicionet”- Myslim Murrizi: Do ta votojmë! Mjaft më me deputetë të emëruar nga kryetarët
shqiptarja.com
Duma: Ndryshimi i sistemit dhe heqja e koalicioneve, lojëra politike të RamësReforma zgjedhore/ Duma: Listat e hapura vetëm me referendum, djalli fshi
syri.net
Haradinaj: Mund ta shqyrtoj ofertën për president! Ndarja është evituar
kallxo.com
Kush është Pierre Richard Prosper, avokati i presidentit Thaçi
mia.mk
Infektohen me Kovid-19 dhjetë deputetë në Kuvendin e Kosovës, kërkohet seancat të mbahen onlajn
insajderi.com
Ali Ahmeti: Propaganda në Serbi shumë aktive – akoma ka fosile të fuqishme
indeksonline.net
52 raste aktive me COVID-19 në Drenas, Lladrovci apelon të respektohen me rigorozitet masat e IKSHP-së dhe MSh-së
syri.net
Pas pak në Çim Peka LIVE: Nga Kosova në Shqipëri, të ftuar emra të rëndësishëm
klankosova.tv
Qeveria mbyll Mitrovicën, krerët e VV-së hidhërohen (VIDEO)
syri.net
Erdogan suprizon, ja kush do të jetë imami në xhaminë Hagia Sophia

Kushi: Më 30 qershor do të triumfojë demokracia, kushtetutshmëria

ATA- Albanian Telegraphic Agency 26.06.2019. 21:23

Kushi: Më 30 qershor do të triumfojë demokracia, kushtetutshmëria

TIRANË, 26 qershor/ATSH/ Deputetja e Partisë Socialiste Evis Kushi, në prezantimin e kandidatit të kësaj force politike për kryetar bashkie në Elbasan, u shpreh se sheshi ku janë mbledhur sot nuk i është dukur kurrë më i bukur se sa sot, pasi është i mbushur plot me zemra, të cilat rrahin fort për »»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining