syri.net
NATO solidarizohet me Turqinë, thirrje Rusisë dhe Sirisë të ndalin ofensivën në Idlib
shqiptarja.com
Shfaqja “Miss Julie” tek Eksperimentali, regjisori: Trajton falimentimin e shoqërisë sonë! (VIDEO)
gazeta-shqip.com
Shqipëria “han pa porta”/ Të huajt në duart e mafias së klandestinëve, disa të arrestuar
kohajone.com
Ndryshime në PS? Deputeti socialist zbulon detaje nga Kongresi: Ja çfarë e kufizon mandatin e kryetarit
kallxo.com
Ish-partiaku i Hykmete Bajramit bëhet U.D Sekretar në MAShTI
shqiptarja.com
PS-ja merr masat kundër koronavirusit! Dezinfektues para nisjes së Kongresit Nis sot kongresi i PS, fokusi tek statuti, rindërtimi, drejtësia dhe nego
shqiptarja.com
Masat për koronavirusin, ish-deputetja e PD-së: Në Durrës mjekët i blejnë vetë maskat, s'kanë asgjë
shqiptarja.com
Arrestimi i botuesit Henri Çili, reagon Profesorati i UET: S'kaa asnjë lidhje me veprimtarinë e universitetit
aa.com.tr
"Përgjegjësia humanitare në Idlib nuk i takon vetëm Turqisë, por bashkësisë ndërkombëtare"
Ministri i Kulturës në Maqedoninë e Veriut: Rimodelim i marrëdhënieve shqiptaro-maqedonase
kallxo.com
Ish-zëvendësministri bëhet U.D sekretar në MAShTI
kallxo.com
Shkarkimi për të cilin zyrtarët nuk duan apo nuk kanë kohë të flasin
gazetablic.com
Henri Çili përdori rrjetin e ngushtë të bashkëpunëtorëve në UET. Pronat në emër të administratorit të rëndësishëm
kohajone.com
FOTO/ Pallati i Kongreseve “pushtohet” nga gratë socialiste, dhjetëra autobuzë bllokojnë sheshin “Nënë Tereza
koha.mk
Ish-sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Robertson nesër në Shkup Privacy Overview
Vuçiq: Përpjekje të reja për mashtrim nga Albin KurtiTë ngjashme
lapsi.al
Kulisat/ 24 orët e vështira të Albin Kurtit për taksën
alsat-m.tv
Përplasjet e para LSDM-BDI në prag të fushatës
americaneye.al
Turqia-Rusi/ A po lind një konflikt i ri?
shqiptarja.com
Nxënësja e shtruar në spital në Fier: Era e keqe erdhi nga klasa përballë, ishte mbytëseFier/ Incident gjatë eksperimentit në lëndën e Kimisë, 6 nxënë
PD draft për identifikim dhe votim elektronik, Gjiknuri: “OK” për identifikimin
Taksa, të hënën mbahet seanca e jashtëzakonshme - GazetaKNN
shqiptarja.com
Nxënësit në spital, mjeku: Panik! S'di si t'ia vë emrin, s'kemi gjetur gjë, presim analizat Fier/ Incident gjatë eksperimentit në lëndën e Kimisë, 6 n
tvklan.al
Rindërtimi, publikohen modelet e shtëpive individuale
vizionplus.tv
Rasti i parë me koronavirus në Kaliforni që nuk dihet nga e mori infeksionin
shekulli.com.al
Në ‘zemrën’ e koronavirusit, flet mjekja në Itali: Si po kujdesemi për pacientët e prekur
Ish-ministri teknik tregon raportet me Haki Çakon: Bënte sikur bashkëpunonte me mua dhe raportonte te Rama
alsat-m.tv
Konflikti mes Turqisë dhe Sirisë, Çulev: Ekziston rreziku i një fluksi të ri refugjatësh
insajderi.com
Kush ishin bordi i Trepçës që u shkarkuan sot nga Qeveria Kurti - kishin lidhje me njerëz të politikës?
Osmani: Sot do të takohemi me Kurtin për tarifën
vizionplus.tv
Europa League/ Duele të forta për Inter dhe Roma ( SHORTI I 1/8)
Arrestohet Henri Çili/ Operacioni “Mezhgorani” 28 të arrestuar në shkallë vendi
FISHË TEKNIKE – COVID-19 – Bursat europiane përballen me javën më e keqe që prej 2008
vizionplus.tv
Kasami nga armik në aleat me Zaev, kreu i LSDM sqaron marrëveshjen me lëvizjen “Besa”
Ibrahim Basha, gjaku yt nuk do të bëhet kurrë para e pasuri për batakçinjtë/ I neveritur nga llumi që do drejtësinë për ta blerë e shitur
Mazhoranca konsultime me ekspertë të ODIHR për teknologjinë në zgjedhje, ndihmon në depolitizimin e komisioneve zgjedhore
Arrestimi i 28 personave në operacionin “Mezhgorani”/ Kryeprokurori Çela: Fryt i punës së Prokurorisë së pavarur dhe Reformës në Drejtësi
4000 shtëpi të reja brenda vitit/ Kryeministri Rama prezanton projektin e rindërtimit pas tërmetit
kosova-sot.info
Kurti e humb edhe Vjosa Osmanin: S’guxojmë t’i prishim raportet me aleatët për taksën
shqiptarja.com
Henri Çili 'PR' në televizione për të lehtësuar pozitën e vellezërve dënuar për vrasjen e policit! Si u arrestua pronari i UET
mia.mk
Qeveria e Kosovës ndau 400 mijë euro për luftë kundër virusit korona
kosova.info
Efekti i vendimit për taksën, edhe Vuçiqi e quan Kurtin mashtrues
alsat-m.tv
Kurti shkarkon dy borde të tjera dhe anulon vendimin për zvogëlimin e akcizës në duhan
syri.net
Gjykata liron kreun e Dhomës së Tregtisë në Lezhë, Paloka: U përballa me një maskaradë të drejtë(z)isë …
zeriamerikes.com
Thaçi: Tarifat të hiqen sepse po e izolojnë Kosovën
insajderi.com
Kurti shkarkon bordin e “Infrakosit” – të afërm të Thaçit, Haradinajt, Halitit dhe Hoxhajt mbesin pa pozita publike

Merkato, thuajse zyrtare, Interi pranë yllit të Tottenham

Lexo 19.01. 14:01

Merkato, thuajse zyrtare, Interi pranë yllit të Tottenham

Me mendje tek Lecce por pa harruar merkaton. Pas Ashly Young, zikaltërit janë gati për të mbyllur përfundimisht marrëveshjen edhe për transferimin e Christian Eriksen.Sinjali i radhës erdhi pas ndeshjes kundër Watford, ku danezi shkoi për të përshëndetur tifozët, ndryshe nga lojtarët e tjerë, Eriks»»»

lexo.com.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining