Përgatitja e të rinjve nga Shqipëria dhe Mali i Zi për mundësi karriere në sektorin e turizmit
kallxo.com
Prishtinë, komuna ka në plan të riorganizojë transportin publik pas shtimit të autobusëve
ata.gov.al
Hysi: Reforma në Drejtësi betejë 11-vjeçare, keqardhje për sulmet nga opozita dhe Presidenti
ata.gov.al
Gjonaj: Procesi i anëtarësimit në BE, proces shtetformues për Shqipërinë
shqiptarja.com
Aksidente të njëpasnjëshme në Elbasan, Korçë dhe Pogradec, mbeten të plagosur 5 qytetarë
shqiptarja.com
Garda do marrë në mbrojtje Myslim Murrizin, Vitore Tushën si dhe ministrat Çuçi dhe Xhaçka, për Bashën do të vendosë qeveria, përfiton edhe Meta
oranews.tv
Ngërç me vaksinimin në Elbasan, në Fier rëndohet situata me infektimet, Spitali i Durrësit i tejmbushur
gazetainfokus.com
Numërohen mbi 41 mijë vota nga diaspora, Vetëvendosje i afrohet 80%
newsbomb.al
Albin Kurti takon kryeministrin Edi Rama
abcnews.al
Pse Erdogan i ka braktisur ujgurët myslimanë të Kinës?
gazeta-shqip.com
A u helmua babai prokuror? Flet kandidatja e PS-së: Ka shumë që e thonë, por mendoj se jo
cna.al
Albania Wins or Albania Massacres / The DP-SMI coalition “bites” the citizens
boldnews.al
Kategoria e Parë/ Fiton Dinamo, Pogradeci dhe Egnatia nuk falin. Ja të gjitha rezultatet!
kosova.info
OAK organizoi Sesion Informues për raportimet financiare
tvklan.al
Rama: Meta, armik i betuar i Reformës në Drejtësi
oranews.tv
Drejtësia e Ramës, kundër Metës
tvklan.al
Qytetarët nuk respektojnë masat, lokalet plot
abcnews.al
Dënimi i Nicholas Sarkozy, një paralajmërim për Donald Trump
top-channel.tv
Testohet aeroporti i Kukësit/ Balluku: Do shpallet fituesi i Vlorës. Aeroport edhe në Sarandë e Korçë
sot.com.al
Humbi banesën e vjetër nga tërmeti, familja me dy kurorë në Farkë bëhet me dy shtëpi të reja, Veliaj: Do t’i bëjmë të gjitha shtëpitë ne
Partia e Viktor Orban largohet nga Partia Popullore Evropiane – Shkak rregullorja e re
tvklan.al
PD e prerë: Nuk ka bashkëqeverisje me PS-në
tvklan.al
Qytetarët neglizhojnë masat
americaneye.al
Partia e Orban braktis Partinë Popullore Europiane
sot.com.al
Sali Berisha ndan lajmin e trishtë: Mirënjohje të thellë për kujtimin dhe veprën e tyre të ndritur!
shqiptarja.com
25 Prilli/ Modeli i fletës së votimit ende në pikëpyetje, PS dhe PD ndahen për kandidatët! Çaka: Të jetë me numra! Vukaj: Të identifikohen me emër
gazetamapo.al
Pse mungoi Fatmir Xhafaj ne dekoratat që dha Rama për drejtësinë?!
tvklan.al
Të rinjtë neglizhojnë masat anticovid
arbresh.info
Agjenda shtetërore e aktiviteteve për shënimin e “Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”Të ngjashme
kohajone.com
Qeveria Britanike i konfirmon Dhomës Britanike të Tregtisë në Shqipëri mbështetjen me vaksina për vendet e Ballkanit
gazeta-shqip.com
“Të jesh pjesë e gylenistëve duhet të kesh para”, juristi që ka studiuar në kolegj turk: Jam dhunuar nga mësuesit që të...
koha.mk
Mexhiti: Në BDI ka probleme, por mirë është që diskutohet për dallimet politike
periskopi.com
Srpska dhe VV ndikuan në Zgjedhje për 4 ulëset e romëve, ashkalive dhe egjiptasve - Periskopi
Grabitja më e madhe shtetërore e faktuar me letra
shqiptarja.com
Vaksina antiCOVID, Austria e Danimarka bashkëpunim me Izraelin, Serbia i dërgon 10 mijë doza Bosnjës
exit.al
Basha për raportin e DASH: Vendi asnjë përparim në luftën kundër pastrimit të parave
aktuale.mk
Qeveria: Raporti më i ri i Freedom House konstatoi përparim me vlerësim pozitiv për reformat
shqiptarja.com
Lajçak: Dialogu i rëndësishëm për aspiratat evropiane të Kosovës dhe Serbisë! BE-ja pret vazhdimin
abcnews.al
Skandali me landfillin/Kryemadhi: Ahmetaj u shmang, Koka këmbënguli, së shpejti denoncime të tjera
arbresh.info
Muharremaj i AAK-së: Nuk do të heqim dorë nga posti i presidentitTë ngjashme

Viti i renminbit?

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Koha 25.01. 23:05

Viti i renminbit?

Është një pyetje e hapur nëse kalimi vendimtar nga dollari në renminbi do të nisë sivjet. Mirëpo kur bëhet fjalë për një periudhë afatgjatë, sundimtarët e Kinës janë të bindur në perspektivat e monedhës së tyre. Ata janë të bindur se hardueri i tyre po tregohet tërheqës, pavarësisht të metave të so»»»

koha.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining