Granit Xhaka, njëri ndër më të mirëve te Arsenali

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Alsat M Macedonia del Nord 26.05. 07:56

Granit Xhaka, njëri ndër më të mirëve te Arsenali

Ylli kosovar, Granit Xhaka është bërë njëri prej lojtarëve më të rëndësishëm të trajnerit Mikel Artetës, i cili deri para pak xhirosh ishte lider dhe favorit për ta fituar titullin e kampionit të Anglisë, i cili në fund i takoi megjithatë Manchester Sitit. Sidoqoftë, rënia e “Gunners” në dy muajt e»»»

alsat.mk
Koha Kosovo 21.04.2022. 18:23

Xhaka kërkon fitore edhe kundër Unitedit

Granit Xhaka ka kërkuar nga Arsenali që ta fitojë edhe ndeshjen kundër Manchester Unitedit, pas triumfit ndaj Chelseat, përcjell “Football.London” të enjten. Të mërkurën mbrëma, Arsenali triumfoi 4:2 në udhëtim te Chelsea për të mbajtur shpresat gjallë për një pozitë në top-katërshe në Premier Leag»»»

koha.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining