Сметната палата ще проверява раздаването на бонуси в държавните ведомства

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Manager News Bulgaria 4h

Сметната палата ще проверява раздаването на бонуси в държавните ведомства

Сметната палата ще проверява как се дава допълнителното материално стимулиране (ДМС) във ведомствата. Одитната институция ще проверява спазен ли е законът и вътрешните правила при определяне на ДМС в публичния сектор и адекватен ли е размерът на бонусите. Новият акцент в одитната дейност се поставя»»»

manager.bg
Expert Bulgaria 4h

Сметната палата ще проверява бонусите в държавния сектор

Сметната палата ще проверява как се дава допълнителното материално стимулиране (ДМС) във ведомствата през 2026 година, съобщават от институцията. Проверките ще разглеждат спазен ли е законът и вътрешните правила при определяне на ДМС в публичния сектор и адекватен ли е размерът на бонусите. Любопит»»»

expert.bg
Epicenter Bulgaria 6h

Сметната палата ще проверява ДМС във ведомствата

Изследване на причините за наводненията и пожарите и ефикасността на мерките за предотвратяването им влизат в Програмата на одитната институция за 2026 г. Сметната палата ще проверява как се дава допълнителното материално стимулиране (ДМС) във ведомствата. Одитната институция ще проверява спазен ли»»»

epicenter.bg
24 Chasa Bulgaria 6h

Сметната палата ще проверява бонусите във ведомствата

Сметната палата Снимка: Пресцентър на правителствената служба "24 часа" в мейла ти. Разберете големите новини от последното денонощие накуп Запиши се Изследване на причините за наводненията и пожарите и ефикасността на мерките за предотвратяването им влизат в Програмата на одитната институция за 20»»»

24chasa.bg
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.