gazetamapo.al
Djali në kërkim për vrasje,Vjollca Arapi:Policia po na merr në qafë
mia.mk
Boshnjakovski: VMRO-DPMNE deri nesër do t’i dorëzojë propozimet për PPS-në, pasnesër takim i ri
Fermerët paguajn kontributet por banda e postës i grabiste
syri.net
Plani i Edi Ramës për të zëvendësuar Opozitën, me Shoqërisë Civile të Fugës! Komentet
syri.net
Plani i Edi Ramës për të zëvendësuar Opozitën, me Shoqërisë Civile të Fugës!Meta: Gati të lë mandatin dhe deri jetën time si Salvator Allende, për zgj
Gramoz Ruçi: Italia, Greqia e Kroacia janë avokatë të Shqipërisë
gazetablic.com
Ky është personi që sulmoi deputetin Slobodan Petroviq në Prishtinë
koha.net
Haradinaj thotë se është koha e duhur që secili ta korrektojë vetveten
shekulli.com.al
Meta: Gati të lë mandatin, nuk lejoj instalimin e një junte ushtarake
“Shqipëria 10 vjet në NATO, prapaskenat e Samitit të Bukureshtit në 2008”
ekonomiaonline.com
Tahiri për nepotizmin: Nuk kemi dhënë mesazhe të mira për BE-në
mia.mk
Zeman: Turqia praktikisht është aleate e SHI-së
Kosovarët nuk janë të lumtur
Haxhiu: Uniteti i partive shqiptare e defaktorizon Listën Serbe
gazetamapo.al
“Bomba” e Ilir Metës: Jam gati të jap dorëheqjen
vizionplus.tv
Roli i Shqipërisë në NATO, ambasada e SHBA mesazh për 10 vjetorin e anëtarësimit
Gjykata Kushtetuese nuk mund të zëvendësohet nga partizanët e KQZ
sot.com.al
Gent Cakaj shkarkon ambasadoren shqiptare në Greqi? Zbulohen lëvizjet e bujshme pas skandalit të pasaportave dhe vendimet drastike
portalb.mk
Nepotizmi, më shumë familjarë të punësuar në funksione shtetërore ka Hazbi Lika
cna.al
Ekskluzive-Skandali me lobimet ruse fundos Bashën?/ Konkluzionet dhe shkeljet ligjore
VIDEOMESAZHI/ Veliaj fton qytetarët: Ejani të shtunën në shesh, ta bëjmë realitet Tiranën e ëndrrave
boldnews.al
Policia shoqëron disa persona/ “S’ka b*thë Veliaj me ne”, reagon ashpër banori
portalb.mk
KSZH: Në zgjedhjet presidenciale do të votojnë 1.782 qytetarë në 32 përfaqësi diplomatike-konsullore
Kryetari i Kuvendit z.Gramoz Ruçi në Konferencën e XVI të Kryetarëve të Parlamenteve të Nismës Adriatiko-Italia, Greqia, Sllovenia dhe Kroacia, avokat
Ish-deputeti godet Ahmet Isufin: Kqyrne çka po flet komandant “Picimuli”
ekonomiaonline.com
Kredi, grante dhe asistencës teknike për të rritur ekspertizën e NVM-ve
mia.mk
Presidenti i ri i Kazakistanit propozon që Astana të quhet Nursulltan
Forca të shumta policie përballë fermerëve (VIDEO)
Nga Ylli Shehu tek Majlinda Halilaj, CV-ja e 11 deputetëve të “opozitës së re”
syri.net
VIDEO/ Forca të shumta policie përballë fermerëve të irrituar në aksin Lushnje - Fier Protesta te Astiri, policia shoqëron 6 prej banorëve Komentet
"Fox News" zbulon prapaskenat: Pse presidenti Trump ktheu mbrapsht kandidaten për ambasadore në Shqipëri
cna.al
Marrëdhëniet me Presidentin Meta/ Rrëfehet Ditmir Bushati
cna.al
Rastësi apo dakordësi?/ Hahn dhe Bregu flasin njësoj
gazetamapo.al
Marrin mandatin edhe 3 “tradhtarë”, LSI me 11 deputetë në Kuvend
shqiptarja.com
Këndi i Ekspertit/  7000 dosjet e kthyera nga ATP, si duhet të veprojnë ish-pronarët
shekulli.com.al
Majlinda Bregu sqaron videon ku shfaqet duke përqafuar Flackenstein-in
ina-online.net
Federata PanShqiptare VATRA në SHBA, “Perandoria e Shqiptarëve” në Mërgim
klankosova.tv
Angela Merkel me mesazh të qartë për Kosovën e Serbinë
insajderi.com
Dilaver Kryeziu: Një jetë duke vallëzuar
Znj. Mimi Kodheli në ditën e dytë të vizitës në Poloni, takime me dy komisionet parlamentare të Dhomës së Ulët të Parlamentit të Polonisë
shekulli.com.al
Marrëveshja për Roaming-un/ Majlinda Bregu: Ja çfarë përfitojnë shqiptarët
syri.net
VIDEO/ Nis protesta e fermerëve dhe blegtorëve, bllokohet rruga Lushnje - FierReagimet ndaj protestave, Braimllari: Sandër Lleshi është bashkëpuntor i
Prishtinë, takim konsultimi i përfaqësueve të koalicionit
lajmi.net
Konkurroni për 24 hektarë tokë në Shtërpce e për 17 hektarë në Prizren
insajderi.com
Misteret që shoqëruan jetën e Ahmet Zogut
shekulli.com.al
Arsyet pse u refuzua Kavalec si ambasadore e SHBA në Shqipëri
preshevajone.com
Bokseri i njohur nga Bujanoca perleshet ne Nish. Policia serbe ngreh padi penale

Vijojnë reshjet e borës, ja situata në akset rrugore

Top Albania Radio 11.01. 11:58

Vijojnë reshjet e borës, ja situata në akset rrugore

Autoriteti Rrugor Shqiptar informon mbi situatën më të fundit të akseve në vend, lidhur me pasojat e motit të keq, me rreshje bore. Në Rajonin Jugor Gjirokastër: Gjatë natës ka pasur reshje shiu ku situata në akset e këtij qarku është përmirësuar ndjeshëm dhe qarkullimi kryhet normalisht. Të gjitha»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining