boldnews.al
Tre vjet nga miratimi i Reformës në Drejtësi/ Ish-deputeti zbulon prapaskenat, tensionet dhe negociatat me…
lajmi.net
Edhe 100 gjyqe – Pastërti çlirimtare
Procesi zgjedhor drejt fundit, nesër nis certifikimi i këshillave bashkiakë
insajderi.com
Shtëpia e Bardhë organizon takimin ndërmjet kompanive amerikane dhe Huaweit
Dominon futbollin moldav, njihuni me kundërshtarin e Partizanit
aktuale.mk
Në Agjencinë e Zbulimit ka persona që punojnë për qendrat e fuqishme të huaja
periskopi.com
Java speciale: Tërmeti politik që do ta ndryshojë skenën politike
periskopi.com
Fatmir Sejdiun e tradhtojnë fjalët: Zbulon se kush e ka fituar LDK-në
boldnews.al
Kreu i KLP/ Gent Ibrahimi “nuk guxon” të përmendë dosjet “339” dhe “184”
tetovasot.com
Zaev: Micotakis sigurisht e do vendin e tij dhe fqinjët para 6
Adriatik Llalla, dosja nr. 1 e SPAK
Tregu i shërbimeve postare ra me 4% për vitin e kaluar
rtsh.al
Në Tiranë, turistët që nuk tremben
kosova-sot.info
Vjen paralajmërimi: Kjo është stuhia e Speciales, ja dy të ‘fortit’ që do të ftohen...
rtsh.al
Moratoriumi për gjuetinë pritet të rishikohet
Haga çertifikon Ramush Haradinajn si Prijës të Shtetit Komb të shqiptarëve
periskopi.com
Zeka: As në Tailandë nuk diskriminohen punëtoret sikurse në Kosovë
Kraja e prezanton të burgosurin politik në Kosovë
epokaere.com
Pse ka skepticizëm te shqiptarët emërimi i Borrellit për shef të diplomacisë evropiane?
rtsh.al
Situata politike në Kosovë, Mustafa tërhiqet nga gara për kreun e LDK-së
rtsh.al
Kënd lojërash në Njësinë 9, Veliaj: Investimi i duhur për Tiranën e 50 viteve që vijnë
E presin në Hagë, Haradinaj shfaqet në Teqenë e Rahovecit
Ibrahimi: SPAK nis punën në shtator, ja si do të funksionojë
ina-online.net
Ja pse është egërsuar populli o Abaz Gjuka
boldnews.al
“Gjinjtë i kishin kërcyer përpara”/ Ilda Bejleri thumbon Nanon: E ka zënë gjumi… (FOTO)
rtsh.al
Zgjedhjet e përgjithshme në Ukrainë
insajderi.com
Festim Lato, agjenti i CIA-s që mori pjesë në luftën e Kosovës
Histori, traditë dhe natyrë e mahnitshme, turistët e huaj “mbipopullojnë” Krujën
cna.al
Deputeti, 1.8 milionë eurosh/ Si u pasurua ish këshilltari i Ramës?
kallxo.com
Haradinaj në Rahovec flet për vlerat e UÇK-së, nderon veprën e Shejh Myhedinit
periskopi.com
Agim Veliu porosi Albin Kurtit: Fol veç për partinë tënde
Gabimi që bashkëshortja 10 vite më e re nuk i fali Stresit, si u prish plani i dasmës private në Santorini
Prela flet për dosjet VIP: Për Agron Xhafajn dhe Tahirin vendosën prokurorët
gazetamapo.al
Vëzhgim/ Trauma e rrugëve, nga përplasjet, tek Spitali Ushtarak
Maqedoni e Veriut – Kryeprokurorja speciale, Katica Janeva, e dyshuar për korrupsion
rtsh.al
Policia kufitare shqiptare, pjesë e trajnimit të përbashkët me Malin e Zi dhe Kosovën
rtsh.al
Sekuestrimi i cisternave nga Irani, Hunt i kërkon Iranit të kthejë "Stena Impero"
gazeta-shqip.com
Disa grabitje në jug të vendit, “skifterat” bëjnë kërdinë

Opozita braktisi zgjedhjet, PS nuk mban përgjegjësi për këtë vendimmarrje politike

ATA- Albanian Telegraphic Agency 25.06. 23:16

Opozita braktisi zgjedhjet, PS nuk mban përgjegjësi për këtë vendimmarrje politike

TIRANË, 25 qershor/ATSH-Maela Marini/ “Partia Socialiste nuk mban përgjegjësi për vendimmarrjen politike të opozitës e cila vendosi të shmanget nga detyrimet e saj për të ofruar një alternativë dhe për të marrë pjesë në zgjedhjet e 30 qershorit”, deklaroi sot në mbrëmje deputetja socialiste dhe nën»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining