indeksonline.net
Universiteti Teknik i Cyrihut, për herë të parë në historinë e tij pushon nga puna një profesoreshë
sot.com.al
Ilir Meta në shërbim të opozitës, pas denoncimit të Petrit Vasilit, i kthen mbrapsht qeverisë ligjin për rezervat materiale të shtetit
sot.com.al
PD merr në mbrojtje Ilir Metën: Nuk ka shkelur Kushtetutën dhe nuk duhet të hetohet, shkarkimi i tij është propagandë
sot.com.al
Nis shpartallimi i LSI, kryebashkiakja e Gjirokastrës përfundon e pandehur në gjykatë pas kallëzimit nga PD
Shën Benedikti, ati i rregulltarisë perëndimore dhe pajtori i Europës
kosova-sot.info
Ish agjenti i SHIK-ut zbulon skenarin: Ja si e kontrollon UDB-ja shtetin e Kosovës
sot.com.al
Macron në Beograd: Me Kancelaren Merkel do të realizojmë takimin Kosovë -Serbi
kosova-sot.info
Profesori i së drejtës ‘godet’ drejtësinë kosovare
sot.com.al
Betimi i Alibeajt për të ngrënë edhe bar, si parullat e kohëve më parë
MPJ për Xinjiang-un: E drejta do të fitojë
Rikthim te HEC-et, qeveria miraton 5 të tjerë, një në rezervën e Unesco
cna.al
“Gojëmjaltë dhe zemër behar”/ Muharrem Meko ringjit në skenë aktorin 92-vjeçar
Persefoni, heroina e bregut…
balkanweb.com
Dita e Bastijës, ushtari fluturues Franky Zapata mbi Paris
boldnews.al
Meta i refuzoi postin/ Gjinushi vetshpallet kryetar
lajmifundit.al
PD bëhet gati për zgjedhje, Basha në Shkodër: Koha të japim alternativa - Lajmi i Fundit - Lajme
kallxo.com
Intervistohet nga Policia kryeimami i Pejës, Enes Goga
Fatmir Bajraj: Për çfarë kompromisi flisni, z.Emanuel Makron, President i Francës ?
alpenews.al
INTERVISTA/ Shkarkimi i Metës, negociatat me BE dhe kriza. Flet ambasadori italian
Ambasadori turk: Gylenistët janë sikur ISIS - Arbresh.info
gazetamapo.al
Vizita/ Beogradi shpreson se Macron do t’i japë fund taksës
boldnews.al
Ditëlindja e deputetit të PS/ Kush janë deputetët e opozitës së re që festojnë bashkë me rilindasin
Intervista/ Vasili: Zgjidhja e krizës, zgjedhje të parakohshme sa më shpejt
gazetaexpress.com
“Do dalë dosja me përgjime për Spiropalin, Veliajn, Gjiknurin dhe Manjën”Te fundit
Berisha, darkë pune me ish-kongresmenin Dana Rohrabacher
Ristani vendos daljen nga harresa me “rebelim”: si po dështojmë ta rrëzojmë Ramën
Basha me strukturat e PD në Koplik: 30 qershorin ta transformojmë në energji për ndryshimin e vendit
Një qeveri e palumtur, një opozitë që thërret për ndihmë
gazetaexpress.com
Imazhet e rralla të plazheve në vitet ’60-’70! Sa shqiptarë kishin të drejtë të pushoninTe fundit
Përse Sali Berisha ishte në promovimin e librit të doktor Kalos?
boldnews.al
KLP përzgjedh prokurorët e SPAK, ja kur do të jetë gati lista
Beqja: Kriza që ka Meta sot është shkërmoqja e LSI-së

Prokuroria: Arës së vëllezërve Geci iu vu flaka qëllimisht

Kosova Sot 11.07. 15:55

Prokuroria: Arës së vëllezërve Geci iu vu flaka qëllimisht

Rreth pesë hektarë tokë me grurë u përfshinë nga flaka mbrëmjen e së dielës. Ara në të cilën u ndezën 15 zjarre në të njejtën kohë u përket vëllezërve Geci nga Llausha e Skenderajt. Për këtë rast, Prokuroria e Shtetit ka dalë me përfundime se zjarri ishte i qëllimshëm. Zëdhënësi i Prokurorisë së Mi»»»

kosova-sot.info
Express 11.07. 15:55

Prokuroria: Arës së vëllezërve Geci iu vu flaka qëllimishtTe fundit

Rreth pesë hektarë tokë me grurë u përfshinë nga flaka mbrëmjen e së dielës. Ara në të cilën u ndezën 15 zjarre në të njejtën kohë u përket vëllezërve Geci nga Llausha e Skenderajt. Për këtë rast, Prokuroria e Shtetit ka dalë me përfundime se zjarri ishte i qëllimshëm. Zëdhënësi i Prokurorisë së Mi»»»

gazetaexpress.com
Bota Press 11.07. 15:50

Prokuroria: Arës së vëllezërve Geci iu vu flaka qëllimisht

Botapress 11 Korrik – Rreth pesë hektarë tokë me grurë u përfshinë nga flaka mbrëmjen e së dielës. Ara në të cilën u ndezën 15 zjarre në të njejtën kohë u përket vëllezërve Geci nga Llausha e Skenderajt. Për këtë rast, Prokuroria e Shtetit ka dalë me përfundime se zjarrëvënia ishte e qëllimshme. Zë»»»

Infokusi 11.07. 15:38

Prokuroria: Arës së vëllezërve Geci iu vu flaka qëllimisht

Rreth pesë hektarë tokë me grurë u përfshinë nga flaka mbrëmjen e së dielës. Ara në të cilën u ndezën 15 zjarre në të njejtën kohë u përket vëllezërve Geci nga Llausha e Skenderajt. Për këtë rast, Prokuroria e Shtetit ka dalë me përfundime se zjarrëvënia ishte e qëllimshme. Zëdhënësi i Prokurorisë »»»

gazetainfokus.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano