rtv21.tv
Ngjarjet e datës 13 gusht
ina-online.net
BB, plan mbështetje Shqipërisë në rast krize në shëndetësi
ina-online.net
Nuk do të pranohen pazare me Greqinë për detin
ina-online.net
Brenga e një mërgimtari!
koha.mk
Talat Xhaferri bëhet gjysh, Zaev ndër të parët që e uron!
"FBI"-ja shqiptare përvesh mëngët më 1 shtator, 60 hetues do trajnohen në SHBA
koha.net
Ish-kryetari i Kamenicës kërkon që Policia e Kosovës të patrullojë vazhdimisht në Karaçevë
koha.mk
Serbët e Kosovës frikësohen të ankohen publikisht për shërbimet në sistemin shëndetësor të Serbisë
koha.mk
Situatë e jashtëzakonshme në Minsk, policia speciale gjuan ndaj qytetarëve (Video)
gazetaexpress.com
Tahiri: Gjykata Speciale është përzier në politikën e brendshme të Kosovës
boldnews.al
Libër për Julian Sinanajn/ Ja çfarë do të shkruhet për vrasësin shqiptar ‘Ujku i vetmuar’
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 15/02/2020
syri.net
VIDEO/ Shpërthimi në Bejrut, kamera brenda një spitalit kap momente tragjike
syri.net
Ministri i jashtëm gjerman: Libani duhet të luftojë korrupsionin pas shpërthimit të Bejrutit
lajmi.net
​Memli Krasniqi: S’ka negociata për përfshirjen e PDK-së në qeveri
javanews.al
Simptomat e vdekjes së një epoke -
insajderi.com
Haki Abazi i ashpër me pretendimet e AAK-së për postin e presidentit
ata.gov.al
Rama për Associated Press: Besoj fuqimisht se sot jemi në një pozicion më të mirë në marrëdhëniet me BE
abcnews.al
Ilir Beqaj bën propozimin për hapjen e shkollave: Dy ditë në klasë, tre ditë online
ata.gov.al
Paketa e dytë e masave mbështetëse/ Ahmetaj diskuton me përfaqësues të biznesit
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Banketi “çudibërës” veror, i propogandës opozitare!
kallxo.com
Në kohë pandemie, presidenti Thaçi në ndejë me shahira - FOTO
balkanweb.com
Brigitte dhe Emanuel Macron për pushime në jug të Francës – Imazhe që provokojnë reagime në Twitter
Plani për eliminimin e Kadaresë/ Ilir Demalia reagon ndaj Qemal Lames: Instrument i paranojave të Enver Hoxhës. Pse autori është falsifikator
shqiptarja.com
Misteri/ 64 projektligjet që u tërhoqën nga Kuvendi, nga drafti për ‘disiplinimin’ e Metës tek nisma anti-KÇK në drejtësi
Mustafa: KFOR-i s`është gjë tjetër, por është NATO
indeksonline.net
Vetëvendosje ende në pritje të 9 nënshkrimeve për ta dorëzuar mocionin e rrëzimit të Qeverisë Hoti
zeriamerikes.com
Shkup: Presidenti Pendarovski i dorëzon të enjten mandatin social-demokratit Zoran Zaev
Koronavirusi/ Rusët skeptikë për vaksinën e njoftuar nga Putin
javanews.al
Haxhi Shkoza, ekonomisti numër një i Oborrit Mbretëror që u bë llogaritar i kooperativës së berberëve -
Ligji për mbrontjen e vlerave të luftës dhe argatet anti UÇK, anti Kosovë dhe anti SHBA

Veliaj pret artistët e muzikës popullore para koncertit të sotëm te Amfiteatri: “Festojmë duke ruajtur distancat; Tirana ngrihet më e fortë pas çdo sfide”

ATA - Albanian Telegraphic Agency 03.08. 16:07

Veliaj pret artistët e muzikës popullore para koncertit të sotëm te Amfiteatri: “Festojmë duke ruajtur distancat; Tirana ngrihet më e fortë pas çdo sfide”

TIRANË, 11 korrik /ATSH – I. Vata/ – Kryetari i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj priti sot artistët e muzikës popullore para koncertit të sotëm te Amfiteatri: “Festojmë duke ruajtur distancat; Tirana ngrihet më e fortë pas çdo sfide”. Mbrëmjen e sotme, në orën 20:00, në Amfiteatrin e Tiranës do të »»»

ata.gov.al
Shqiptarja 11.07. 17:53

Veliaj takon artistët e muzikës popullore para koncertit të sotëm te Amfiteatri: Festojmë duke ruajtur distancat!

Mbrëmjen e sotme, në orën 20:00, në Amfiteatrin e Tiranës do të mblidhen disa prej emrave më të mirë të muzikës popullore, për një koncert. Në skenë do të ngjiten artistët Gena, Fatmira Breçani, Irini Qirjako, Valbona Mema, Kozma Dushi, Liri Rasha dhe Vaske Curri. Pak orë para këtij koncerti, artis»»»

shqiptarja.com
Balkanweb 11.07. 16:38

“Tirana më e fortë pas çdo sfide”, Veliaj me artistët e muzikës popullore para koncertit sot tek Amfiteatri: Festojmë duke ruajtur distancat

Mbrëmja e sotme mund të shijohet ndryshe nga kryeqytetasit, pasi në orën 20:00, në Amfiteatrin e Tiranës do të mblidhen disa prej emrave më të mirë të muzikës popullore. E si për të harruar pandeminë për pak çaste, në skenë do të ngjiten artistët Gena, Fatmira Breçani, Irini Qirjako, Valbona Mema, »»»

balkanweb.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.