Атанасова предоставя документи: От 5 до 8 април 2024 съм била само в Турция
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
CommentYour comment has been sent successfuly! Thank you.
Атанасова предоставя документи: От 5 до 8 април 2024 съм била само в Турция
1 / 2 Конституционният съдия Десислава Атанасова излезе с позиция във връзка с публично направените твърдения от министъра на вътрешните работи Иван Демерджиев, засягащи нейни пътувания извън страната. Атанасова предоставя и допълнителни документи и информация за начина, мястото и времето на пътува»»»
Десислава Атанасова: Документ от Турция показва, че съм била там от 5 до 8 април и не съм напускала страната
"24 часа" в мейла ти. Разберете големите новини от последното денонощие накуп Конституционният съдия Десислава Атанасова разпространи документ, издаден от Околийското управление на Истанбул, удостоверяващ престоя ѝ в Турция. Става дума за периода от 5 до 8 април 2024 година. По-рано МВР оповести и»»»
Конституционният съдия Десислава Атанасова заяви, че не е напускала Турция, докато е била там между 5 и 8 април 2024 г., и не е била командирована
Конституционният съдия Десислава Атанасова не е напускала Турция, докато е била в страната между 5 и 8 април 2024 г. и не е била командирована. Това се посочва в позиция до медиите, изпратена от пресслужбата на Конституционния съд. На 2 юли вътрешният министър Иван Демерджиев по време на изслушване»»»
Десислава Атанасова изелзе с официална позиция за казуса с полетите
К онституционният съдия Десислава Атанасова излезе днес с позиция до медиите, в която отхвърли твърденията на вътрешния министър Иван Демерджиев, че е пътувала с лидера на ДПС Делан Пеевски в частен самолет до Дубай. "Във връзка с публично направените неверни твърдения от министъра на вътрешните ра»»»
Десислава Атанасова представи нови документи за пътуването си до Турция
Конституционният съдия Десислава Атанасова публикува нова позиция, придружена с документи, с които, по думите ѝ, опровергава публично направените „неверни твърдения“ на министъра на вътрешните работи Иван Демерджиев относно нейни пътувания в чужбина. Атанасова съобщава, че към вече представените до»»»
Десислава Атанасова: От 5 до 8 април 2024 съм била само в Турция и не съм напускала пределите й
Конституционният съдия Десислава Атанасова оповести своя позиция във връзка с публично направените твърдения от министъра на вътрешните работи Иван Демерджиев, засягащи нейни пътувания извън страната. Атанасова предоставя и допълнителни документи и информация за начина, мястото и времето на пътуван»»»
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
Comment