aa.com.tr
"Anadolu Agency është bërë ndër agjencitë më me ndikim në botë"
shqiptarja.com
Koronavirus-Filipine, lëvizte pa maskë në rrugë, sulmon policinë dhe vritetCovid-19, pothuajse 70 mijë vdekje në botë. 1200 viktima brenda një dite në
koha.mk
Trump: Numri i të infektuarve me koronavirus po nivelizohet
syri.net
James Pardew: Diplomacia amerikane favorizon sot Serbinë
sot.com.al
“E di që të pëlqen shumë”, ish-kryeministri i Italisë, Matteo Renzi surprizon Edi Ramën (VIDEO)
exit.al
A ka ardhur koha për një Bursë Valutash në Shqipëri?
cna.al
Intervista/ Pse vaksina kundër koronavirusit, mund të jetë vite larg
presheva.com
Novi Pazari vatër e re e Corona virusit, të gjithë u infektuan nga bukëpjekësi
syri.net
Uashingtoni luan me Ballkanin teksa flakët e COVID përfshijnë botën
cna.al
“Një herë kundër, një herë pro”/ Ish-deputeti socialist “i nxjerr bojën” Ramës, tregon historinë që nuk e dinim
Tkurrja e qeverisjes në veri të Republikës së Kosovës, duhet parë edhe si shkelje ligjore/kushtetuese e kryeministrit
Covid-19, Kina dërgon 1,000 ventilatorë drejt SHBA-së
kosova-sot.info
Analisti i njohur sfidon Isa Mustafën: Pas vdekjes së presidentit historik Ibrahim Rugova, të pa besët po e shkatërrojnë partinë
kosova-sot.info
Shpërthen eksperti: Gjykata Kushtetuese turpi i Kosovës, u rreshtua me puqin parlamentar të koalicionit të së keqes për rrëzimin e Qeverisë Kurti
109-vjet nga ngritja e Flamurit Shqiptar në Bratilë – Kryengritja e Malësisë së Madhe 1911
telegraf.al
Kryeministri i Britanisë së Madhe shtrohet në spital/ Presidenti Meta: I uroj shërim të shpejtë dhe të plotë
OPEC diskuton sot për stabilizimin e tregut të naftës
tetovasot.com
Veriu, dhe mesazhet e rrezikshme për Kosovën?!
lajmpress.org
Uashingtoni manipulon në Ballkan teksa flakët e COVID-it përfshijnë botën
koha.mk
Mban 4 mijë pacientë me koronavirus: Abu Dhabi fiton miliona paund nga qiraja për super spitalin në Londër (FOTO)
koha.mk
Koronavirusi, shkon në 21 numri i viktimave në Shqipëri
kohajone.com
Virusi lindi në një laborator? “Mail on Sunday”: Stafi u spërkat me gjak
koha.mk
Ja kur dhe pse u ndërpre haxhi ndër vite
shqiptarja.com
Basha për emigrantët: Lejojini të kalojnë, karantinojini te Kavaleshenca dhe bëjuni testinTensionohet situata në Kapshticë, emigrantët nuk lejojnë kal
koha.net
Qorrolli: Neni 82.2 i Kushtetutës imponon zgjedhje të parakohshme
Rritja e rasteve me Covid-19, shton tensionet mes bashkisë e qeverisë në Shkodër
gazetamapo.al
Deklarata e Armando Dukës kundër Ramës: “Konet” lehin sa herë e kuptojnë që nuk dinë të qeverisin
Farkëtimi i katër lirive për paqe dhe prosperitet në Ballkan
balkanweb.com
”Hack the Crisis Albania”, komuniteti inovator shqiptar ofron zgjidhjet për situatën e koronavirusit
gazetaexpress.com
Haxhiu thotë se qytetarët PLAN’in do ta mbajnë në mend për tendencën e përhapjes së panikut
Rreth 200 qytetarë të bllokuar në pikat kufitare në Greqi dhe Mal të Zi
gazeta-shqip.com
Himarë/ Provokimi i të rinjve me flamurin e Vorio Epirit, PDIU: Janë ekstremistë grekë (fotot)
Fatmir Bajraj: Kurti, e ktheu Serbinë n’Kosovë !
indeksonline.net
Situatë e qetë në pikën kufitare në Merdare

Mbrëmë i mori jetën, dëshmia e gruas në 2017, kur burri e goditi me tub uji: Do të vrasPo kthehej nga puna! Ish-burri qëlloi gruan dhe vëllanë e saj me breshëri (Detaje të reja nga vrasja në Rrëshen)

Shqiptarja 26.02. 08:52

Mbrëmë i mori jetën, dëshmia e gruas në 2017, kur burri e goditi me tub uji: Do të vrasPo kthehej nga puna! Ish-burri qëlloi gruan dhe vëllanë e saj me breshëri (Detaje të reja nga vrasja në Rrëshen)

Shqiptarja.com zbuloi mbrëmjen e djeshme faktin se autori i vrasjes së dyfishtë mbrëmë në Rrëshen Fatmir Kolecaj ka qenë dënuar nga gjykata e Lezhës më herët për dhunë në familje. Kolecaj u dënua me një vit e tre muaj për veprat penale "dhuna ne familje" dhe "mbajta pa leje e armeve", por që përfit»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.