klankosova.tv
Dialogu Kosovë-Serbi, të enjten diskutohet për marrëveshjet e pazbatuara (VIDEO)
top-channel.tv
Jeta mes 60 qenve e maceve/ Renato, gjithë kohën e tij e kalon duke u kujdesur për kafshët
Taravari: Jemi vetë disa ditë para fitores së madhe të shqiptarëve të Maqedonisë
kohajone.com
Gjiknuri i dashuruar paradite pas Porto Palermos dhe në darkë me Ksamilin (video)
shqiptarja.com
Propozimi për të kthyer Kishën në Xhami, Imzot Frendo: Vendimi nuk i shërben ruajtjes së parimeve të së drejtës ndërkombëtare
Video-takimi i sotëm me Hotin, “Washington Post”: Vuçiq nuk e do dialogun nëse i kërkohet kjo gjëTë ngjashme
koha.net
Bizneset buzë falimentimit, i druhen gjendjes së jashtëzakonshme
telegraf.al
VIDEO/ “Rruga Egnatia është greke, “apokalipsi” më elegant se qameti… 0.075 baraz me 7.5, perlat e Belinda Ballukut sot në Kuvend, pse e humbi toruan
Lista të hapura apo të mbyllura, koalicione para apo pas zgjedhore, cili model është i duhuri?
zeriamerikes.com
Ziadin Sela: Shqiptarët kanë nevojë për ndryshim
vizionplus.tv
“Kosovës po i bëhet padrejtësi”/ Xhaferi vlerëson rolin e Tiranës në zhvillimet rajonale
alpenews.al
PUSHUESIT KTHEHEN NGA PLAZHI/ Trafik i rënduar në disa akse. "Mesazhe" optimiste për turizmin pas COVID-it
tvklan.al
Publikohen përgjimet e tjera për Zaev
cna.al
Fluturimet nga Rinasi/ Konfirmohen 32 destinacionet për nesër, kush lejohet të udhëtojë
hashtag.al
Personazhet e njohur që u prekën nga Covid-19, si paraqitet gjendja e tyre
ina-online.net
“Mundemi” kërkon votë për barazi e ekonomi, Zaev e Kasami premtojnë rritje të pagave dhe reformim të Gjyqësorit
Hapja e listave pa hapjen e garës brenda partive nuk ka vlerë
portalb.mk
RMV, zgjedhjet 2020: Matematika zgjedhore
lajmi.net
Çfarë nga dhe pas Samitit të Parisit?
javanews.al
"900 milionë Dollarë për rindërtimin në 2 vjet", Ahmetaj zbulon financimet e bëra deri më tani -
shqiptarja.com
Mungojnë investimet në plazhin e Vilbashtovës, pushuesit: Ka ndotje dhe rruga është copë-copë!
top-channel.tv
Bushtrica mirëpret “Festën e Bjeshkëve”/ Blendi Klosi: Njihuni me këtë mrekulli të Bjeshkëve Shqiptare
ata.gov.al
COVID-19 – Gjermania më pesimiste se Trump mbi një vaksinë kundër COVID-19
shqiptarja.com
'Festa e Bjeshkëve' në Kukës mbledh banorët e zonës
Çështja “Hagia Sophia”, edhe Papa kundër që aty të adhurohet Zoti: më mirë muze!
shqiptarja.com
COVID-19 ul numrin e vizitorëve në Berat, tregtarët: Shumë pak turistë këtë sezon, puna ka rënë
exit.al
Arrestohen 4 persona, po transportonin 10 sirianë drejt Kukësit
tvklan.al
Plazh në breg të lumit Shkumbin
lajmi.net
Hoti pa Thaçin starton fazën e fundit të dialogut, më 16 korrik takohet me Vuçiqin
Energjetika si mundësi për ringjalljen ekonomike! Gordani: Kemi kapacitete të mëdha dhe me përfitime të shumëanshme
kosova.info
Flasin të infektuarit dhe mjekët kosovarë: Si është të përballesh me COVID-19
(VIDEO) 1578 kandidatë të 15 koalicioneve dhe partive politike synojnë kuvendin
ina-online.net
Spasovski nga Kumanova: Në mandatin e ardhshëm katër vjeçar – përparim ekonomik të shtetit
abcnews.al
Humb jetën nga COVID-19 Gonxhe Rexhepi, Berati shënon numrin më të lartë pas Tiranës
24-ore.com
“Kalbëzim i qeverisë nga korrupsioni”/ Tabaku: Gënjeshtra u është bërë ves, asgjë pozitive për Shqipërinë

FOKUS – BE i kërkon sqarime Francës dhe Italisë për buxhetin 2020

ATA- Albanian Telegraphic Agency 22.10.2019. 15:17

FOKUS – BE i kërkon sqarime Francës dhe Italisë për buxhetin 2020

BRUKSEL, 22 tetor /ATSH-AFP/ – Komisioni europian i kërkoi sqarime Francës dhe Italisë për projektbuxhetin 2020 duke përmendur rreziqet e devijimit nga rregullat europiane. Secili prej vendeve ka marrë një letër për këtë çështje nga Komisoneri për Çështjet Ekonomike, Pierre Moscovici dhe zëvendëspr»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining