Takimi me Bashën në Kombinat, Kryemadhi: Nuk ka moskomunikim, armatë mediatike e drejtuar nga Rama, këto janë raportime të patronazhistëve

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Gazeta Telegraf Albania 19.04. 23:15

Takimi me Bashën në Kombinat, Kryemadhi: Nuk ka moskomunikim, armatë mediatike e drejtuar nga Rama, këto janë raportime të patronazhistëve

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Open” me gazetaren Eni Vasili foli për marrëdhënien me Partinë Demokratike dhe kryetarin e saj, Lulzim Basha, duke marrë shkak edhe nga dalja me këtë të fundit, mbrëmjen e kaluar në Kombinat. Kryemadhi u shpreh se komunikon vazhdimisht me z»»»

telegraf.al
CNA Albania 19.04. 23:00

Krisje të marrëdhënieve me Bashën?/ Kryemadhi: Armatë mediatike e Ramës

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi foli mbrëmjen e sotme për marrëdhënien me Partinë Demokratike dhe kryetarin e saj, Lulzim Basha, duke marrë shkak edhe nga dalja me këtë të fundit, mbrëmjen e kaluar në Kombinat. Kryemadhi u shpreh se komunikon vazhdimisht me Bashën dhe se zërat për mungesën e k»»»

cna.al
Syri Albania 19.04. 22:35

Takimi me Bashën në Kombinat/ Kryemadhi: Nuk ka moskomunikim, janë raportime të patronazhistëve të Ramës

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Open” me gazetaren Eni Vasili foli për marrëdhënien me Partinë Demokratike dhe kryetarin e saj, Lulzim Basha, duke marrë shkak edhe nga dalja me këtë të fundit, mbrëmjen e kaluar në Kombinat. Kryemadhi u shpreh se komunikon vazhdimisht me z»»»

syri.net
Koha Jone Albania 19.04. 21:27

Takimi me Bashën në Kombinat, Kryemadhi: Nuk ka moskomunikim, janë sajesa të armatës mediatike e drejtuar nga Rama

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Open” me gazetaren Eni Vasili foli për marrëdhënien me Partinë Demokratike dhe kryetarin e saj, Lulzim Basha, duke marrë shkak edhe nga dalja me këtë të fundit, mbrëmjen e kaluar në Kombinat. Kryemadhi u shpreh se komunikon vazhdimisht me z»»»

kohajone.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.