zeriamerikes.com
Bolton: As Kosova e as Serbia nuk përfitojnë nga “status quoja”
‘Të privilegjuarit’ e PDK-së bëhen anëtarë të kryesisë pa i hyrë fare garës   - Arbresh.info
rtsh.al
Pa drita prej vitesh. Komunitetit rom proteston, kërkon zbatim të VKM-ës
kosova.info
Merkel: Gjermania i do Serbinë e Kosovën në BE - Kosova Info
exit.al
Basha — Do të hetojmë pasurinë e të gjithë ish-zyrtarëve dhe zyrtarëve të tanishëm
shqiptarja.com
Washington, ish zonja e parë amerikane Michelle Obama është gruaja më e admiruar në planet.
Koncesioni Milot-Balldren, Basha: Do të ndërmarrim operacion të gjerë për hetimin e korrupsionit
Politika austriake në unison: Johannes Hahn, edhe pesë vjet të tjera si Komisioner Zgjerimi
Devijimi i rrjedhës së Erenikut e rrezikon Junikun të mbetet pa ujë - RTV21
insajderi.com
Zgjidhet përfundimisht problemi i ngrohjes në kryeqytet, termocentrali i ri rritë kapacitetet e ngrohjes qendrore
rtsh.al
Vasili: Me Kodin Zgjedhor rezultatet e zgjedhjeve kanë dalë brenda dy ditëve
alsat-m.tv
Shtohen sulmet me motive fetare
AKU kontrolle në Tiranë,Berat dhe Dibër –  Më shumë se 1,7 milionë lekë gjoba, pezullohen 2 aktivitete
Rilindja nuk ndalet!!! kosto 15 milionë euro kilometri i rrugës që miratoi në Kuvend…
rtsh.al
Klosi: Po lirojmë 20 përqind të hapësirave të zaptuara nga privatët në plazhe
rtsh.al
Çelet zyra e ADISA në Librazhd
epokaere.com
Kritikohet projektligji i punës
cna.al
Video-Të gjitha “perlat” e Lulzim Bashës
Banorët e Çairit: Në City Mall jemi më të sigurt për shoping familjar, se në Point Retail Park
evropaelire.org
Vulin: Prishtina dhe Beogradi - si "krahasimi i Shtetit Islamik me BE-në"
boldnews.al
Dyshimet/ Gjykata Kushtetuese do të mbushet me “shoqëri civile” (Magjistratët e larguar)
aa.com.tr
Turqi, arrestohen 20 oficerë të Forcave Ajrore për lidhje me FETO-n
aa.com.tr
Raundi i 13-të i bisedimeve për Sirinë do të mbahet më 1-2 gusht
mia.mk
Komuna e Strugës: Kryetari Merko ia jep Qeverisë kompetencat në urbanizëm
Lulzim Basha drejt tërheqjes? Këshilltari i tij mediatik: Gati të hyjë në zgjedhje edhe me Ramën kryeministër, por do pastrojë njëherë PD-në nga “rebe
rtsh.al
Durrës, aksion për rikthimin e plazheve publike
insajderi.com
Kompania britanike me të hyra milionëshe, ndalon punën në Malishevë
Bill Gates është njeriu më i admiruar në botë, por Angelina Jolie zëvendësohet nga Michelle Obama si gruaja më e admiruar
gazetaexpress.com
Basha: Edi Rama një hajdut psikik. U dha miqve, nip e dajë mbi 500 milionë në vit me 2 koncesioneTe fundit
kallxo.com
‘KRU Prishtina’ kritikohet ashpër nga Komisioni Parlamentar për shkeljet që janë evidentuar nga Auditori, ‘Posta e Kosovës’ nuk paraqitet për raportim
boldnews.al
“Tahiri”, “Shullazi”, “Xhafaj”/ Donika Prela, si Edi Rama, ndihet e sulmuar nga Opozita (Video)
shqiptarja.com
Kabul, shpërthim në universitet, gjashtë të vdekur dhe 27 të plagosur
gazetainfokus.com
Ditë më parë u përmend rrëzimi i qeverisë, Haradinaj “nis” fushatën
aa.com.tr
Japonia kritikon Seulin për mospranim të arbitrazhit
ekonomiaonline.com
MAShT-i ndan mbi 1 milion euro për ndërtimin e Shkollës Fillore “Ali Asllani”, në Doganaj të Kaçanikut
mia.mk
Të njohura të gjitha dyshet për xhiron e dytë kualifikuese në Ligën e Evropës
lapsi.al
Rilindja nuk ndalet , kosto 15 milionë euro kilometri i rrugës që miratoi në Kuvend
Italia drejt zgjedhjeve? – Salvini dhe Di Maio nuk e pranojnë krizën në koalicion
kohajone.com
”Task-Forca” u rikthen qytetarëve mbi 14 plazhe publike
mia.mk
“Blic”: Putin, i përjetshëm? Kremlini ndërmori hap me të cilin lideri rus mund ta mbajë pushtetin
indeksonline.net
Qyteti i dy kontinenteve që bënë diferencën
vizionplus.tv
Huawei “sulmon” me rrjetin 5G, lidh 50 kontrata në Europë e Azi
Heronjtë nuk mjaftojnë

”Nuk e përfill njeri”, Mediu-Ramës: I marrë që merr…

Koha Jone 25.06. 20:56

”Nuk e përfill njeri”, Mediu-Ramës: I marrë që merr…

Kreu i Partisë Republikane dhe aleati historik i PD-së, Fatmir Mediu i ka kthyer përgjigje kreut të qeverisë Edi Rama, i cili nga Kukësi e thumboi duke thënë se nuk e përfill më njeri. Mediu thotë se Rama merr në gojë të gjithë Shqipërinë. Postimi i plotë Rama ky i marre qe mer ne goje gjithe Shqip»»»

kohajone.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining