koha.net
Tre shokët e banakut dhe një utopi
gazetablic.com
Norvegjia nga e premtja lehtëson masat kundër COVID-19
gazeta-shqip.com
Irani betohet të rifillojë pasurimin e uraniumit pas sulmit në Natanz
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 14/4/2021
epokaere.com
Ja ku ishin të vendosur gjatë luftës njësitë e JSO-s apo “Frenkie Boys”
telegraf.al
Pertefe Leka: Refleksione për shkrimin “ Edhe unë jam Çam”
koha.net
Xhamia e Et’hem Beut e restauruar nga Turqia – monument i rilindur për kryeministrin Rama
insajderi.com
Osmani takoi sot ish-presidentët, Musliu e kritikon pse nuk shprehu keqardhje për Thaçin
telegraf.al
Vepror Hasani: Kostaq Dishnica rrëfen pse Korça ja vuri emrin “Koçi i monumentit të diktatorit”
exit.al
Rrugët në Shqipëri, potencial i lartë por infrastukturë e dobët
Jozefina Topalli tregohet e gatshme të negociojë me Partinë Denokratike dhe Partinë Socialiste për krijimin e qeverisë së re. Ja kushtet
gazetablic.com
Norvegjia i dhuron 300 respiratorë Kosovës, Maqedonisë së Veriut dhe Moldavisë
gazeta-shqip.com
Top Story/ Pasuri miliona euro dhe vila luksoze, por parlamenti u paguan qiranë
exit.al
Elton Debreshi përmbledhje e aktivitetit elektoral, 13 prill
ata.gov.al
Afrimi i bizneseve të mëdha, fakt domethënës/ Objektivi, Shqipëria mes 20 shteteve të para për klimën e biznesit
koha.mk
SHBA do të tërheqë trupat nga Afganistani në 11 shtator
gazetatema.net
Topalli: Qeveri të re me PD pa Bashën kryeministër! Nëse fiton PS, do bëj opozitë të fortë. Rama luan “shah” me Bashën e Metën
cna.al
Audio-Denoncimi i “Stop”/ Studentëve i kërkohet të votojnë Luçiano Boçin
shqiptarja.com
Ndoka i prerë në besë nga Basha: E prishi marrëveshjen në minutat e fundit, po ta dija më parë do garoja i vetëm! Pas 25 prillit PDK s’do shkrihet me
kohajone.com
Rigerta Loku Tushaj: T’u kthejmë dinjitetin shqiptarëve, të shkëputemi nga mendësia e vjetër politike
balkanweb.com
Të dhënat personale/ Rama: “Exceli” që doli ishte shumë i prapambetur për të qenë i PS-së, prej shumë vitesh punojmë me sistem patronazhimi
gazetainfokus.com
Meta: Edhe fëmijët e mi të shuhen si të Adem Jasharit për të mbrojtur Shqipërinë
epokaere.com
PRANVERA SHQIPTARE 1981 NGJARJE E KTHESES SË MADHE HISTORIKE
abcnews.al
“Si më pyeti Obama për vajzat”, Topi në “Log.”: Rama më vuri spiun në 2018, një përgjigje për Berishën
syri.net
Intervista e plotë/ Investitori anglez në A-Show: Kërkoj 170 mln euro në Arbitrazh, si më shkatërroi Rama investimin në bregdet
Tha se nuk është arrogant, siç e akuzojnë. Si i përgjigjet pyetjeve që nuk i pëlqejnë kryeministri…
gazetablic.com
Meta: Edhe fëmijët e mi të shuhen si të Adem Jasharit për të mbrojtur Shqipërinë
lapsi.al
Rama: Arsyeja pse nuk dal në debat me Lulzim Bashën
gazeta-shqip.com
Miliona nga dietat, karburanti e telefonat/ TOP STORY zbulon deputetët që fitojnë më shumë
gazeta-shqip.com
Top Story/ Pasaportë diplomatike e deri te pensioni suplementar, ja përfitimet marramendse të deputetëve
javanews.al
Topalli: Pas 25 prillit, negocioj për qeverinë e re me PD-në, por jo me Bashën kryeministër! -
botasot.info
Endri Shabani beson se “Nisma Thurje” merr 5 mandate
cna.al
Intervista e plotë-Nga lista e zezë e SHBA, te zgjedhjet, reformat dhe media/ Mesazhet e forta të Yuri Kim
gazetainfokus.com
Ky është fjalimi i plotë i Gërvallës në mbledhjen e Këshillit të Sigurimit të OKB-së
shqiptarja.com
Meta: Edhe fëmijët e mi të shuhen si të Adem Jasharit, nëse ka nevojë vendi! Po vidhen votat në Vlorë, opozita t'u dalë për Zot! Ftoj Gjiknurin në deb
ata.gov.al
“Reforma në Drejtësi ka trembur kundërshtarët”/ Kim: Të pretendosh se është ndërtuar për korrupsion, çmenduri
sot.com.al
A ka SHBA një plan në tryezë nëse ndodh diçka me 25 Prill? Paralajmëron Yuri Kim: Kemi diçka serioze, Presidenti Biden dhe Sekretari Blinken e kanë bë
balkanweb.com
Test psikologjik për ligjvënësit? Debati në Kushtetuese, gjykata pyet përfaqësuesen e Kuvendit: A do t’i nënshtroheshe makinës së të vërtetës?
cna.al
Shit-blerja e votës/ Rama tallet me LSI-në: Çfarë do bëjnë ata që bubrojnë ditët e fundit

Video/ Nis plazhi në Durrës, qytetarë dalin me kostum banjo

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Shqip 28.02. 17:15

Video/ Nis plazhi në Durrës, qytetarë dalin me kostum banjo

Moti i ngrohtë i kësaj fundjave është shoqëruar me frekuentim masiv të bregdetit. Plazhi i madh i Durrësit, por dhe Golemi e Gjiri i Lalëzit janë pushtuar nga qytetarë të shumtë, që iu drejtuan plazheve për të kaluar orë të këndshme, larg ankthit e tensioneve të së përditshmes dhe pandemisë. Bregde»»»

gazeta-shqip.com
Sot 28.02. 16:36

FOTOT/ Nis plazhi në fund të shkurtit, ditë e pazakontë sot në Durrës

Temperaturat e larta gjatë kësaj fundjave kanë bërë që njerëzit të dalin për të shijuar bregdetin e Durrësit.Qytetarë të shumtë janë drejtuar drejt plazhit të Durrësit, të Golemit, por edhe të Gjirit të Lalzit. Përveç rrezeve të diellit, fëmijët kanë pasur mundësi që të zhvillojnë lojëra në rërë. M»»»

sot.com.al
Top Channel 28.02. 16:06

Nis plazhi në Durrës/ Qytetarë me kostum banjo, por dhe me xhupa

Moti i ngrohtë i kësaj fundjave është shoqëruar me frekuentim masiv të bregdetit. Plazhi i madh i Durrësit, por dhe Golemi e Gjiri i Lalëzit janë pushtuar nga qytetarë të shumtë, që iu drejtuan plazheve për të kaluar orë të këndshme, larg ankthit e tensioneve të së përditshmes dhe pandemisë. Bregde»»»

top-channel.tv
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.