Vetëvendosje huazon fjalorin e PD-së: Haradinaj mbushi kabinetin me kriminelë, të gëzuar që iku
VIDEO/ Mbresat e turistëve të huaj: Shqipëria një surprizë e mrekullueshme, ua rekomandojmë të gjithëve
insajderi.com
Djali i deputetës së AAK-së e ofendon rëndë Albin Kurtin
zeriamerikes.com
Serwer: Kosova duhet të shmangë çdo marrëveshje që rrezikon shtetësinë e saj
gazetamapo.al
Nishani: Vendimet e gjykatave rigjykohen sa i herë i teket balbokut
insajderi.com
Pas dorëheqjes së Haradinajt, KQZ deklarohet rreth zgjedhjeve të reja
Gaxherri: Vendi duhet të shkojë në zgjedhje
Tani që dëgjova Besën në Parlament, besoj plotësisht se arsimi ka marrë fund…
epokaere.com
Hoxha: Jemi me ju, baca Jakup, dhe me shumë çlirimtarë që luftën e UÇK-së ta mbrojmë deri në fund
koha.net
Reagimet pas ftesës së Speciales për Jakup Krasniqin
Kurti i bën thirrje Thaçit: Mos të zvarrisë procesin drejt zgjedhjeve
kohajone.com
LSI publikon videon: Kush po luan me fatin e shqiptarëve?
koha.net
Dy rrethana për zgjedhje të reja në Kosovë
ekonomiaonline.com
Ish-kryediplomati kosovar: Politika e jashtme është shndërruar në “karikaturë”
indeksonline.net
Kastrati: Dallimet tona politike nuk duhet të na ndajnë apo gëzojnë për veprimet e Gjykatës Speciale
indeksonline.net
KQZ e gatshme për zgjedhje të jashtëzakonshme
boldnews.al
Nuk është rastësi/ Haradinaj në gjykatë, Rama me Erdogan, Macron me Vuçiç
cna.al
Sezoni turistik/ Mitat Tola ‘zbulon’ akset me trafik të rënduar
lajmifundit.al
Bujar Nishani: Rama po asgjëson shtetin, gjykatat lodër në dorën e tij - Lajmi i Fundit - Lajme
koha.net
KQZ-ja e gatshme për zgjedhje, kurdo që të mbahen ato
ekonomiaonline.com
Bashkimi Evropian s’ka koment për dorëheqjen e Ramush Haradinajt
syri.net
Albin Kurti: Haradinajn e paralajmëruam, sa më afër ‘gjarprit’ aq më i rrezikuar je Komentet
rtsh.al
Jakup Krasniqi thirret në Hagë
kallxo.com
Vuçiq: Haradinaj shkon në Hagë që të kthehet si hero
BM – Londra: Irani i është futur një rruge të rrezikshme
Drejtuesit e prokurorisë, Mat, Përmet dhe Shkodër në “sitën” e vetingut
noa.al
Xhelal Mziu i vendos një rruge në Kamëz emrin “Ramush Haradinaj”: Shtetar i vërtetë
balkanweb.com
Bashkia Kamëz i vendos një rruge emrin “Ramush Haradinaj”
rtsh.al
Çuçi: Në gjashtë muajt e fundit, sektori bujqësor ka njohur me rritje 24%
Albin Kurti: Haradinajn e paralajmëruam, sa më afër gjarprit aq më i rrezikuar je
boldnews.al
Olsi Bylyku në një lidhje serioze, zbulon detaje për të dashurën
Tensione në Gjirin Persik, dërgohen ushtarë amerikanë në Arabinë Saudite
Von der Leyen: ‘Nuk duam një Brexit të vështirë’
boldnews.al
Paaftësia për të tërhequr projektet e BE-së dhe “hiletë” me PPP-të
boldnews.al
Denoncimi/ Berisha publikon mesazhin tronditës: Si u punësua në administratë, pedofili…
gazetaexpress.com
Qeveria angazhon kompani ligjore për “Kosovën e Re”, 800 mijë euro vlera e kontratësTe fundit

Rezultati i zgjedhjeve në Stamboll godet Erdoganin

Lajmpress 24.06. 19:57

Rezultati i zgjedhjeve në Stamboll godet Erdoganin

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, është goditur ashpër nga fitorja e opozitës në Stamboll, e cila ka fituar për së dyti herë zgjedhjet në këtë qytet, rezultat i cili është konsideruar si mesazh i qartë se votuesit nuk janë të kënaqur me politikën e tij, transmeton agjencia e lajmeve, Reuters. »»»

Koha 24.06. 14:22

Rezultati i zgjedhjeve në Stamboll godet Erdoganin

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, është goditur ashpër nga fitorja e opozitës në Stamboll, e cila ka fituar për së dyti herë zgjedhjet në këtë qytet, rezultat i cili është konsideruar si mesazh i qartë se votuesit nuk janë të kënaqur me politikën e tij, transmeton agjencia e lajmeve, Reuters. »»»

koha.mk
Radio Evropa e Lire 24.06. 11:19

Rezultati i zgjedhjeve në Stamboll godet Erdoganin

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, është goditur ashpër nga fitorja e opozitës në Stamboll, e cila ka fituar për së dyti herë zgjedhjet në këtë qytet, rezultat i cili është konsideruar si mesazh i qartë se votuesit nuk janë të kënaqur me politikën e tij, transmeton agjencia e lajmeve, Reuters. »»»

evropaelire.org
You can read more about this at Osservatorio Italiano