AKB dhe Kryeministri Hoti përcjell eksportin vendor në katër shtete
ina-online.net
BE-ja, ajvari maqedonas dhe çamçakëzat e bullgarëve
ina-online.net
13 të vdekur dhe 609 raste të reja me Kovid-19 gjatë 24 orëve në Kosovë
ina-online.net
Hoti i vendosur për zbatimin e marrëveshjes së Washingtonit
monitor.al
Tregu 21 mln euro; Renditja e 30 shoqërive më të mëdha të auditimit dhe konsulencës në Shqipëri
ina-online.net
Qeveria emëron drejtorët e rinj, ja emrat
tesheshi.com
Bisedë Erdogan – Putin: si Karabaku, edhe Siria me Libinë
botasot.info
Këto janë ngjarjet më të rëndësishme që pritet të ndodhin nesër në Kosovë
Kadrijaj “s’e bën hesap” Hoxhajn, thotë se votat për Haradinajn po i kërkojnë nga themeluesit e PDK-së
klankosova.tv
Emërimi i djalit të Haxhi Shalës konsull në Pragë ngjall reagime
abcnews.al
Këngë e valle dhe gjobë për ditëlindjen, Kryemadhi: Bes Kallaku na mati temperaturën
telegraf.al
Kur ”VIÇAT” shkëmbejnë mesazhe….
kallxo.com
Komuna Podujevës i bleu 11 euro më shtrenjtë uniformat se Komuna e Deçanit, arsyetohet Rudari
shqiptarja.com
Kryemadhi e paqartë për akuzat e Bashës për viktimat me COVID ! Kundër publikimit të fotove të morgut: S'kanë rrjedhur nga ne
koha.mk
Afrikë e Jugut, gratë vazhdojnë të jetojnë me frikën e abuzimit
ata.gov.al
Kuçovë/ Investimi prej 431 milionë lekësh për ujësjellësin e Lumasit, përmirësohet furnizimi me ujë për banorët
Mustafa ''këshillon'' Ramën për qëndrimin që duhet të mbajë përballë Vuçiqit
ata.gov.al
Kthimi i ligjit “Për Policinë” nga Meta/ Lleshaj: Lëvizje politike, ligji është konsultuar me partnerët ndërkombëtarë
shqiptarja.com
Ndërron jetë nga COVID, mjeku i Spitalit të DibrësKoronavirusi në Shqipëri/ Rekord shifrash, 744 raste të reja dhe 19 viktima në 24 orë! Ndërron jetë
ata.gov.al
Gati infrastruktura nëntokësore për lagjen e re në Bubq/ Javën tjetër nis puna për shtëpitë e më pas pallatet, strehohen 150 familje
lajmifundit.al
“Familjet e varfra rritën shpenzimet e luksit”, Beqaj sqaron deklaratën e bujshme
oranews.tv
Lufta e Kosovës dhe BDI, Ahmeti: Grubi ishte përkthyes dhe jo hetues për “Shtëpinë e Verdhë”
newsbomb.al
Gazetarja i nxjerr fotot në ditëlindjen e Kallakut, habit Kryemadhi: Besi ia mati temperaturën të gjithëve, po kërcenim 1,2,3,...9 veta, jo 10
koha.net
Bideni zotohet ta rikthejë SHBA-në në rolin e “udhëheqësit global”
lajmi.net
Sherifi e quan naiv Bislimin e VV-së: Po e ngatërron legjitimitetin e Qeverisë me atë të deputetëve
abcnews.al
Ekipi i tranzicionit të Biden, tashmë në kontakt me të gjitha agjencitë federale në SHBA
kallxo.com
Xhelal Sveçla i reagon Agim Veliut: Llapjanët kanë vendosur të ju dëbojnë nga pushteti i pamerituar
lajme.rtsh.al
Negociatat, Santos në "Përballë": "Shumë shpresa, që të kemi lajm të mirë në fund të vitit"
gazetablic.com
“LDK-ja ka dy kandidatë në Podujevë, Nexhmi Rudarin dhe Shpejtim Bulliqin”
ekonomiaonline.com
Latifi ironizon me politikanët: Fjalori i Oxfordit përzgjedh “bishti i sakicës” si termin e vitit
newsbomb.al
‘Zgjedhje farsë me një kandidat’, Kryemadhi i kthehet analistit: Po gruaja juaj ka pasur tre kandidatë kur...? (DEBATI I PLOTË)
aktuale.mk
Biden shpall zyrtarisht emërimet për kabinetin e tij
telegrafi.com
Muhaxheri: Nga 1,600 të zhdukururit nga lufta e fundit – 1,000 janë shqiptarë dhe 600 të tjerë
monitor.al
MSH: 565 raste të reja, 373 të shëruar dhe 14 viktima
oranews.tv
Prag festash apo të kuptojmë përse festojmë
koha.net
“Nga nëntorët vijmë në nëntorë shkojmë” nëpër epokat e shqiptarëve
infoglobi.com
Hoxhaj ka një porosi për Haradinajn
abcnews.al
Franca regjistron mbi 50,000 viktima, lehtëson disa masa të izolimit
periskopi.com
Haradinaj i përgjigjet Konjufcës: S'keni të ardhme duke mohuar e hedhur baltë tek të gjithë - Periskopi
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Edhe mjekët na kishin mbetur pa i ndarë në të majtë e të djathtë!
kohajone.com
Paskal Milo: Shqipëria në arkivat e Shteteve të Bashkuara të Amerikës

'Shkuan për djalin dhe u bllokuan në Siri'/ Report Tv sjell historinë e familjes nga Dragostinje e Librazhdit, Balliu: I lutem shtetit të më sjellë vëllanë dhe kunatën

Shqiptarja 27.10. 17:37

'Shkuan për djalin dhe u bllokuan në Siri'/ Report Tv sjell historinë e familjes nga Dragostinje e Librazhdit, Balliu: I lutem shtetit të më sjellë vëllanë dhe kunatën

LIBRAZHD- Tahir Balliu ka plot 6 vite që kërkon vëllanë, Aliun dhe kunatën Ruzhdien, që kanë mbetur të izoluar në kampet siriane. Ata nuk shkuan për të luftuar për Shtetin Islamik, por t'iu gjendur pranë të birit. "Historia ka 6 vjet e ca, kur nipi im u nis për studime në Arabinë Saudite. Pas kësaj»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.