syri.net
Katari i përkushtuar në luftën kundër ISIS-in pavarësisht rrethanave COVID-19
BE konfirmon vizitën e Lajçakut në Kosovë e Serbi
abcnews.al
“Zgjedhorja”, Basha pa përgjigje, vijon takimet me aleatët
cna.al
Futbollistët dhe stafi i Tiranës do të testohen për Covid-19
kallxo.com
"Institucionet nuk e kanë idenë se çka nënkupton zhvillimi i qëndrueshëm"
shqiptarja.com
Plani kombëtar 2030, Ahmetaj konfirmon: Zero tatim fitimi për biznesin e vogël deri në 2029
abcnews.al
Tirana “vatra” më e madhe e koronavirusit, ku ndodhen zonat e “rrezikut” në kryeqytet
vizionplus.tv
Hoti do të kryesojë dialogun: Unë jam kryenegociatori
zeriamerikes.com
Meta: Marrëveshja sa më e shpejtë mbi reformën zgjedhore ndihmon integrimin europian të Shqipërisë
shqiptarja.com
Deklarata e fortë e Elisa Spiropalit: Luli duhet të ndajë mendjen nëse është Basha apo masha…
boldnews.al
U gjobit me 50 mln lekë për protestë, avokati Altin Goxhaj kërkon reagimin e qytetarëvbe dhe shoqërisë civile
kosovalive360.com
Shënohet Dita Botërore e Mjedisit nga Organizata CNVP
shqiptarja.com
Rrogozhina “hedh ne plehra” grantet gjermane, ambasada për Report TV: Ndërpresim bashkëpunimin!
boldnews.al
Shuhet nga jeta kompozitori i njohur shqiptar i dekoruar si “Nderi i Kombit” (Foto)
koha.mk
IRI: Besueshmëria e liderëve “fifty fifty”
alsat-m.tv
Dialogu dhe zhvillimi ekonomik, dy pikat kryesore të Qeverisë Hoti
rd.al
Rama i ka hedhur sytë nga KLSH, institucionit që i faktoi 7.2 miliardë euro vjedhje të qeverisë
Qeveria libiane rimerr Tripolin, zmbrapsen forcat armike
almakos.com
Edhe ne në Evropë nuk mund të marrim frymë
kallxo.com
Flet nënkryetari i parë shqiptar i Komunsë së Gucisë: Kërkon mbështetje nga Kosova e Shqipëria
“Kësaj radhe u bind menjëherë”. Një kabllogram amerikan që dëshmon se avazi shqiptar me ambasadorë që duhet “të bindin” kokorroçat e politikës në Tira
sot.com.al
Bashkia Durrës bën një vesh shurdh ndaj kërkesave për korsi biçikletash
VIDEO/ Ardi Veliu nxori videon e nënës së 15 vjeçarit të dhunuar nga policia, Spiropali: E kuptoj që drejtori ka qenë në një stres të madh
portalb.mk
Veçeri, Siteli publikuan dezinformatë se Greqia ndaloi hyrjen për banorët e komunave të Maqedonisë me numrin më të madh të të infektuarve
Hoti viziton Ministrinë e Financave dhe Transfereve, u diskutua për gjendjen aktuale financiareTë ngjashme
shqiptarja.com
Veliaj: Miratohen së shpejti pagesat për tërmetin
Meta vlerëson tranzicionin paqësor të qeverisë, përshëndetje dhe falenderime për Kurtin nga Tirana
lajmpress.org
Si e shoh “kryeministrin e parë shqiptar” të propozuar nga DUI
parlament.al
Zhvillohet mbledhja e përbashkët konsultative me përfaqësuesit e medias për Planin Strategjik të Kuvendit të Shqipërisë
parlament.al
Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut zhvilloi dy seancë dëgjimore
kosova.info
‘Pandemia Ekonomike’: Ku qëndron Kosovanë raport me vendet e rajonit?
Burri i Albulena Haxhiut e kërcënoi me plumb në ballë Kadri Veselin
indeksonline.net
Vazhdon testimi i shumë personave për Covid-19 në Vushtrri, 46 vetëm sot
tetovasot.com
Bislimovski: Nuk pres çfarëdo problemesh në sektorin energjetik gjatë valës së dytë eventuale të KOVID-19
cna.al
Dokumentet-Zbulohet mega-vjedhja Rama-Bolino/ Si po “rrëmbejnë” 5000 m2 tokë në zemër të Tiranës
javanews.al
Gazeta italiane: Këshilltari i Metës, i përfshirë në një histori ryshfeti për rrëzimin e Ramës -
Fillon e mbara me Zemajn në MSH, BE-ja dhuron donacion prej 5 milion euro
shqiptarja.com
Miratohet për 10 vite “Plani i Menaxhimit të Integruar për Butrintin” nga Këshilli i Trashëgimisë Kulturore
ekonomiaonline.com
Rukiqi viziton bizneset pas lehtësimit të masave
koha.net
Irani, shteti i parë me valën e dytë rekorde të infektimeve
Nga mbledhja e Komisionit për Mbikëqyrjen e Financave Publike
ata.gov.al
Cakaj bisedë me Danielsson: BE mbështet Shqipërinë për integrimin dhe luftën ndaj COVID-19
koha.mk
LAJMI I FUNDIT : Dy viktima dhe 177 raste të reja me koronavisur
Bold News 24.11.2019. 17:23

Basha: BE ishte e qartë, nuk ka integrim pa plotësuar kushtet

Kreu opozitës, Lulzim basha, pas kthimit nga Gjermania ka zhvilluar një bashkëbisedim me gazetarët, ku ka folur dhe për qëndrimin e drejtuesve të BE për integrimin e Shqipërisë. Basha tha se në të gjtha takimet, drejtuesit e BE kanë qenë të qartë në mbështetje të Shqipërisë, por vunë theksin se për»»»

boldnews.al
Star Plus 24.11.2019. 17:41

BASHA NGA KONGRESI I CDU: DO KTHEHEMI NGA GJERMANIA ME DUART PLOT (VIDEO)

Kryetari Lulzim Basha nga Kongresi i CDU në Lajpcig deklaroi se temë diskutimi kryesor në takimet e ti me përfaqësues të lartë në Bundestag ishte hapja e negociatave të anëtarësimit të Shqipërisë në BE. “‘Kam pasur rastin të takoj drejtues dhe emra të njohur që janë kontribues të jashtëzakonshëm pë»»»

starplus-tv.com
Shqiptarja 23.11.2019. 11:43

Basha nga Kongresi i CDU: Do kthehemi nga Gjermania me duart plot (VIDEO)

Kryetari Lulzim Basha nga Kongresi i CDU në Lajpcig deklaroi se temë diskutimi kryesor në takimet e ti me përfaqësues të lartë në Bundestag ishte hapja e negociatave të anëtarësimit të Shqipërisë në BE."'Kam pasur rastin të takoj drejtues dhe emra të njohur që janë kontribues të jashtëzakonshëm për»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.