koha.net
216 raste me COVID-19 të dielën në Kosovë, 1 i vdekur
klankosova.tv
Ismaili: Çlirimtarët nuk u zbrapsën asnjëherë ndaj agresorit
gazetainfokus.com
Daan Everts shkruan për Thaçin e Veselin në mediat holandeze: Intrigat ndërkombëtare e ndërlikojnë pozicionin e BE’së
abcnews.al
Lajçak: Dialogu Kosovë-Serbi kthehet në binarë, vazhdon të enjten
mia.mk
Filipçe: Duartrokitjet janë për mjekët dhe infermieret kudo edhe në Kumanovë të cilët me sukses janë ballafaquar me krizën
Pangopshmëria e Ramës për pushtetin rrezikon krizën më të madhe që ka kaluar ndonjëherë Shqipëria
tetovasot.com
Kurti nuk i respekton institucionet e Kosovës, ndërhyn në zgjedhjet e Maqedonisë
telegraf.al
Prof. Dr. Arben Malaj: “Kushtet që duhet të plotësojë Shqipëria për të përfituar nga rialokimi i bizneseve”
syri.net
Shembet shkolla bujqësore amerikane 'Charles Telford Erickson', më e vjetra në Shqipëri
kosova.info
Këshilltari i Hotit kishte kundërshtuar mbylljen e Xhamive nga qeveria Kurti
shqiptarja.com
Pas shiut, pushuesit në Pogradec përballen edhe me trafikun e rënduar (VIDEO)Pushuesit kthehen nga plazhi në të njëjtën orë/ Trafik i rënduar në disa
Rruga pa kthim e Hashim Thaçit në Hag
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Lulzim Basha, ose versioni modern i “ëndrrës për një karrike”!
Zejdi: Ahmeti pas 15 korrikut do të jetë pjesë e kaluarës!
shqiptarja.com
Përse Ilir Meta po e lë vetëm Bashën në debatin për listat?
ina-online.net
Mickoski: Një mijë zgjidhje për Maqedoninë, VMRO-DPMNE e mbyll fushatën tradicionalisht nga Shtipi
abcnews.al
VIDEO/ Trafik i rënduar në disa akse rrugore, dyndje dhe fluks makinash për disa orë
top-channel.tv
Jeta mes 60 qenve e maceve/ Renato, gjithë kohën e tij e kalon duke u kujdesur për kafshët
Taravari: Jemi vetë disa ditë para fitores së madhe të shqiptarëve të Maqedonisë
kohajone.com
Gjiknuri i dashuruar paradite pas Porto Palermos dhe në darkë me Ksamilin (video)
shqiptarja.com
Propozimi për të kthyer Kishën në Xhami, Imzot Frendo: Vendimi nuk i shërben ruajtjes së parimeve të së drejtës ndërkombëtare
Video-takimi i sotëm me Hotin, “Washington Post”: Vuçiq nuk e do dialogun nëse i kërkohet kjo gjëTë ngjashme
telegraf.al
VIDEO/ “Rruga Egnatia është greke, “apokalipsi” më elegant se qameti… 0.075 baraz me 7.5, perlat e Belinda Ballukut sot në Kuvend, pse e humbi toruan
Lista të hapura apo të mbyllura, koalicione para apo pas zgjedhore, cili model është i duhuri?
vizionplus.tv
“Kosovës po i bëhet padrejtësi”/ Xhaferi vlerëson rolin e Tiranës në zhvillimet rajonale
alpenews.al
PUSHUESIT KTHEHEN NGA PLAZHI/ Trafik i rënduar në disa akse. "Mesazhe" optimiste për turizmin pas COVID-it
tvklan.al
Publikohen përgjimet e tjera për Zaev
cna.al
Fluturimet nga Rinasi/ Konfirmohen 32 destinacionet për nesër, kush lejohet të udhëtojë
hashtag.al
Personazhet e njohur që u prekën nga Covid-19, si paraqitet gjendja e tyre
ina-online.net
“Mundemi” kërkon votë për barazi e ekonomi, Zaev e Kasami premtojnë rritje të pagave dhe reformim të Gjyqësorit
Hapja e listave pa hapjen e garës brenda partive nuk ka vlerë
lajmi.net
Çfarë nga dhe pas Samitit të Parisit?
javanews.al
"900 milionë Dollarë për rindërtimin në 2 vjet", Ahmetaj zbulon financimet e bëra deri më tani -
shqiptarja.com
Mungojnë investimet në plazhin e Vilbashtovës, pushuesit: Ka ndotje dhe rruga është copë-copë!
top-channel.tv
Bushtrica mirëpret “Festën e Bjeshkëve”/ Blendi Klosi: Njihuni me këtë mrekulli të Bjeshkëve Shqiptare
ata.gov.al
COVID-19 – Gjermania më pesimiste se Trump mbi një vaksinë kundër COVID-19
shqiptarja.com
'Festa e Bjeshkëve' në Kukës mbledh banorët e zonës
Çështja “Hagia Sophia”, edhe Papa kundër që aty të adhurohet Zoti: më mirë muze!

Hashim Thaçi me skenar për të mos e mandatuar Albin Kurtin për kryeministër?

INA 17.11.2019. 10:06

Hashim Thaçi me skenar për të mos e mandatuar Albin Kurtin për kryeministër?

16/11/2019 0 Njohësi i çështjeve politike dhe politologu Enver Bytyçi për “Bota sot” deklaroi se prej se Ramush Haradinaj dha dorëheqjen, Kosova ndodhet në një vakuum institucional. Sipas tij, një vend si Kosova me një mijë e një halle e probleme, një situatë si kjo veç çka i shton hallet dhe dramë»»»

ina-online.net
Lajmpress 16.11.2019. 18:18

Hashim Thaçi me skenar për të mos e mandatuar Albin Kurtin për kryeministër?

Njohësi i çështjeve politike dhe politologu Enver Bytyçi për “Bota sot” deklaroi se prej se Ramush Haradinaj dha dorëheqjen, Kosova ndodhet në një vakuum institucional. Sipas tij, një vend si Kosova me një mijë e një halle e probleme, një situatë si kjo veç çka i shton hallet dhe dramën e saj. Byty»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.