"Ftohje" me LSI? Luan Rama: Meta ka axhendën e tij në Vlorë, unë kam axhendën time -

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Java News Albania 16.04. 19:44

"Ftohje" me LSI? Luan Rama: Meta ka axhendën e tij në Vlorë, unë kam axhendën time -

Luan Rama, që kryeson listën e kandidatëve të LSI-së në Vlorë, i ka cilësuar hamendësime mediatike artikujt se ai është “ftohur” me partinë e tij dhe po afrohet me Partinë Socialiste. “Janë histori të ndërtuara mbi hamendësime të medias dhe tymnajë thashethemesh që qarkullon në Vlorë. Unë jam në de»»»

javanews.al
Shqiptarja Albania 16.04. 18:44

Luan Rama: Ilir Meta ka axhendën e tij në Vlorë, unë kam axhendën time

Lajmet e fundit se ai është “ftohur” me LSI dhe po afrohet me Partinë Socialiste, Luan Rama, që kryeson listën e kandidatëve të LSI-së në Vlorë, i ka cilësuar hamendësime mediatike dhe thashetheme. “Janë histori të ndërtuara mbi hamendësime të medias dhe tymnajë thashethemesh që qarkullon në Vlorë.»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.