kallxo.com
Ndryshe nga Hoti, Mustafa thotë se Kosova ka nevojë për “institucione stabile”
ina-online.net
Gjykatës dhe prokurorë në fushatë zgjedhore?! Reagojnë Ruskoska dhe Kacarska
shqiptarja.com
Vuçiç mesazh liderëve të BE: Njohja reciproke e Kosovës marrëzi! Mos të vij askush këtu dhe të flasë për këtë temë
shqiptarja.com
Murrizi- Bashës: Shpurdhjak, ëndërron që të bëhesh burrë shteti, por nuk ke këllqe! KOP-i i demokratëve u shndërrua në GOP
portalb.mk
RMV, pak ekonomi, më shumë nacionalizëm, më së shumti “bomba”
koha.net
KOHA e së Dielës trajton aktivizimin e Speciales dhe akuzat ndaj Thaçit
shqiptarja.com
Ke zgjedhur rrugën e gabuar për t’u bërë kryeministër Lulzim
tetovasot.com
Ahmeti nga Kërçova: Maqedonia ka dy nobelistë shqiptarë, nuk kanë pse frikësohen edhe prej një kryeministri shqiptarë (VIDEO)
Porti i Durrësit si doganë për Kosovën, Andoni: Zgjidhje shumë e mirë, bën funksionale Rrugën e Kombit
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Loja opozitare me teoritë konspirative në kohë pandemie!
PD Vlorë: Reforma territoriale ka dështuar, janë shtuar shpenzimet për bujqit
portalb.mk
Ekipi hapësinor turk do të dërgojë një mini-satelit në hapësirë
Serbi i vetëquajtur kryetar i Komunës Gjakovës, provokon me tre gishtërinj
syri.net
4 vrasjet në 2 muaj, të lidhura me grabitjen e Rinasit/ Si e zbërtheu grupin kriminal dëshmitari i mbrojtur
klankosova.tv
Beau Biden nderohet me Pemën e Lirisë (VIDEO)
koha.net
Kujtesa dhe tri mbresat e 2 Korrikut
shqiptarja.com
Mjaftojnë disa minuta shi vere, përmbytet Fushë- Kruja
javanews.al
Një kryeministër që nuk mërziti askënd, pa llogaritur Albinin! -
tetovasot.com
Talat Xhaferi: Motivohem që do ju përfaqësoj juve, ideja për kryeministër shqiptarë e realizueshme
abcnews.al
I “forti” me Lamborghini e pëson keq nga policia
Buzërrudhja ortodokse ruse për rikthimin e Haghia Sophia-s në xhami: e pse?
cna.al
Kategoria e Dytë, Grupi B/ 20 gola në 6 ndeshje, ja të gjitha rezultatet
abcnews.al
VIDEO/ Transportonin lëndë narkotike, arrestohet shoferja dhe dy persona të tjerë
shqiptarja.com
'Duam të mbijetojmë'/ Basha në Pogradec u qan 'hallet' pronarëve të bizneseve
lajmpress.org
Cili shqiptar nga Tetova ka shkuar deri sot në Shqipëri për të futur përçarje lokaliste?
zeriamerikes.com
Kosova feston Ditën e Pavarësisë së SHBA
shqiptarja.com
Ben Andoni: Aktakuza ndaj Thaçit, jo rastësore, ka prapavijë politike! E ardhmja e Kosovës varet nga liderët e saj!
sot.com.al
“Parlamenti sot është një turp”, ish-deputeti i PS ka një kritikë për qeverinë e Ramës
abcnews.al
Basha takon bizneset në Pogradec: Kriza ekonomike e ka burimin tek dështimet e njëpasnjëshme
monitor.al
Serbia, ekonomia, jo aq mirë sa duket
koha.net
Qendra për Zhvillimin e Artit transformon hapësirat publike
zeriamerikes.com
Historiani Nikolla Pano mbi 3 dekada demokaci në Shqipëri
shqiptarja.com
PD: Veliaj po i detyron banorët te 'Zogu i Parë' të mbyllin ballkonet me hekura metalike si në kafazet e kopshtit zoologjik
Rama bën lëvizjet e mëdha në qeveri, heq 4 ministra të rëndësishëm dhe rikthen "të vjetrit"
abcnews.al
E FUNDIT/ Motori del nga rruga, plagosen dy policë në Orikum
kallxo.com
Vuçiq: Jam ngopur me marrëzitë që vijnë nga Prishtina
indeksonline.net
Nesër në Kroaci mbahen zgjedhjet, Murati kërkon që të votohet kandidatja shqiptare
shqiptarja.com
Skandali me trukimet, Shyti: Hetim, po cenohet imazhi! Kodra: E shëmtuar, të gjurmohen lekët në baste nëse të çojnë te Bylisi dhe Tirana
kallxo.com
Auditori gjeti shkelje në Ministrinë e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor për mos dërgim të planit për subvencionim të OJQ-ve

8 deputetë të opozitës kërkojnë interpelancë me Lleshajn: Policia ushtroi dhunë kur u shemb Teatri

Shqiptarja 03.06. 11:01

8 deputetë të opozitës kërkojnë interpelancë me Lleshajn: Policia ushtroi dhunë kur u shemb Teatri

TIRANE-Tetë deputetë të opozitës në Kuvend i kanë drejtuar një kërkesë kryetarit të Kuvendit Gramoz Ruçi për të zhvilluar një interpelancë me ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj. Deputetët akuzojnë policinë se ushtroi dhunë në momentin e ndërhyrjes kur u shemb teatri në mëngjesin e 17 majit. Një j»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.