telegrafi.com
Ymeri: Ligji po i dënon qytetarët, e po kursen politikanët kur është në pyetje shëndeti publik
botasot.info
Astrit Patosi: Ja pse jam bashkuar në koalicion me Topallin!
shqiptarja.com
Pollo te ‘5 Pyetjet’: Kritikat e Ramës ndaj BE për vaksinën të rrezikshme për vendin! Roli si ndërmjetës mes Greqisë e Turqisë, propagandë
telegraf.al
Basha i beson Xhelal Mziut Dibrën, një nga qarqet më problematike
top-channel.tv
Drejtuesit e PD në qarqe/ Analistët në Open: Karroca e PD është vonë, PS po ecën si Ferrari
klankosova.tv
Shkëlzen Gashi komenton listat e kandidatëve për deputetë të VV, LDK dhe PDK
koha.net
“Flaka e Janarit” në vitet e okupimit, në luftë e në paqe
cna.al
Skandaloze dhe tallje/ Ja çfarë shet si sondazhe Çim Peka
epokaere.com
Nisma reagon ndaj deklaratës së Krasniqit se “Shtëpia e UÇK-së është PDK-ja”
Mediu shpalos kërkesat ndaj Bashës: 12 kandidatë nga PR duhet të jenë në listat e PD-së!
gazetamapo.al
Skandali i Bashkisë Tiranë – Vasili: Tronditëse sesi dhurohet prona publike
abcnews.al
“Kullon nga korrupsioni”, Patozi në ABC: Ku ndryshon Basha nga Rama
parlament.al
Nis punimet sesioni i tetë i legjislaturës së nëntë parlamentare. Kryetari i Kuvendit bën bilancin parlamentar të sesionit të fundit dhe shpall objekt
ata.gov.al
Topalli-Patozi: Bashkëpunim në kohë të jashtëzakonshme
americaneye.al
Gara për Elbasanin, Taulant Balla zbulon sa mandate do të fitojë PS
sot.com.al
Gara e fortë për Elbasanin, Taulant Balla zbulon sa mandate do të fitojë PS me 25 Prill
tesheshi.com
GJYQI/ Antimafiozi i njohur: Ç’është Ndrangheta dhe roli i shqiptar në këtë klan
koha.mk
Kryediplomati turk: Shekulli i 21-të do të jetë shekulli i Azisë
koha.net
Frrok Kristaj, laureat i çmimit “Anton Çetta” për kontribut në trashëgimi shpirtërore
abcnews.al
Bashkim me Patozin e Topallin për zgjedhje? Hajdari: Nuk na duhen makinacione për të shkuar në Parlament
oranews.tv
Teatri u shemb, çfarë kërkon Aleanca? Kalaja: Kauza më e fortë se kurrë, u provuan akuzat tona për Lleshaj e Maznikun
ata.gov.al
Vaksina antiCovid/ Kryemadhi: Rama e ka detyrim, shqiptarët paguajnë taksa
newsbomb.al
Fatmir Mediu “nuk mban më”, tregon sa kandidatë të PR duhet të jenë në listën e PD: Na takon një deputet në Tiranë, në Shkodër vendi i 6 ose 7, në Fie
newsbomb.al
'Krimi i organizuar do të vendosë sërish fatet e zgjedhjeve të 25 prillit', Rudina Hajdari: Përgjegjëse 3 partitë kryesore, PD mendoi për karrigen e t
ata.gov.al
LONDËR – Kompanitë britanike kërkojnë shpëtimin e “Eurostar”
balkanweb.com
“Aty ku duhet makina e parasë, Marku do ta kompensojë me fjalë”, Shpëtim Nazarko: Politikës i duhen sa më shumë intelektualë
koha.net
Fitorja ndaj skuadrës elitare polake jep shenja për Ballkanin që po vjen
shqiptarja.com
Lista e plotë/ Kryemadhi zbulon në Report Tv drejtuesit politik të LSI-së në qarqeLargimi i Naços e Kokës/ Kryemadhi te '5 pyetjet': Ka mbaruar histor
Topalli e Patozi, debat me gazetarin: S'jemi 'ish'-at e PD, jemi vetë PD! Ankohen me ne se jemi të vjetër, pse s'flasin për Berishën e Metën?!
lapsi.al
Parlamenti kap fundin/ 94 deputetë votojnë pro pa e ditur çfarë votuan
kallxo.com
Denoncimi i Xhelal Sveçlës: Ke zyrtarë të Policisë të cilët nuk e kanë kaluar verifikimin e sigurisë
gazetaexpress.com
“Dua fshirjen e mazhorancës dhe opozitës”, Patozi tregon se me Topallin nuk kanë rivalitet
oranews.tv
Fitorja e Kurtit nuk mjafton! Gazetari: Nëse nuk sigurohen 80 deputetë për Presidentin, Kosova sërish në zgjedhje
indeksonline.net
LDK mobilizon degët në Diasporë, Hoti i bindur për rezultat shumë të mirë në zgjedhje
ata.gov.al
Vaksinimi antiCovid/ Balla: Shqipëria, në të njëjtën fazë me vendet e BE për të mbrojtur mjekët dhe infermierët
newsbomb.al
Kryemadhi tregon drejtuesit në qarqe të LSI-së dhe “injoron” të larguarit: Nasip Naço dhe Lefter Koka nuk janë firmëtarë të LSI-së, kush nuk e pëlqen
vizionplus.tv
Ben Andoni: Partitë e vogla opozitare nuk kanë identitet
gazetamapo.al
Largimet nga LSI, Meta: Partitë të promovojnë figura të pakonsumuara
javanews.al
Drejtuesit politikë, “armiqtë” e rinj pas 25 Prillit -
koha.net
Kërkohet veprim i BE-së për mbrojtjen e deteve
oranews.tv
Tenderat problematikë në Elbasan, 13 flamuj të kuq për tenderat për pastrimin e qytetit
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Nuk të lënë më radhë të djathtët që të kritikosh Luli Bashën
Publikohen listat e kandidatëve për deputetë të Parlamentit të Kosovës
Ja si do e largojmë Lulzim Bashën nga politika
balkanweb.com
Ekspozita/ “Spastrimi etnik i Çamërisë po bëhet me shqiptarët e Serbisë”

Atentati me armë zjarri në Elbasan, përfundojnë në pranga dhe dy persona të tjerë, i plagosuri mohon njohjen me autorët

Sot 27.11.2020. 07:41

Atentati me armë zjarri në Elbasan, përfundojnë në pranga dhe dy persona të tjerë, i plagosuri mohon njohjen me autorët

Dy ditë pas përplasjes me armë zjarri në Elbasan mes dy grupe të rinjsh, policia ka arrestuar edhe dy persona të tjerë, të dyshuar për përfshirje në këtë atentat. Nëpërmjet një njoftimi për shtyp policia njofton se ditën e djeshme janë arrestuar në flagrancë personat e identifikuar me iniciale F. F»»»

sot.com.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.