syri.net
‘M’u prish shtëpia nga tërmeti, por e rregullova’/ Roza Anagnosti: Teatri u la në mjerim….
newsbomb.al
Përfundon mbledhja e Këshillit Politik, opozita nuk prononcohet, Gjiknuri: Javën tjetër mbyllet paketa ligjore
shekulli.com.al
DEKLARATA/ ‘Zgjidhja’: Heqja e reciprocitetit, kapitullim dhe fajësim i Kosovës
ina-online.net
Kurti pas heqjes së reciprocitetit: Qeveria Hoti e paligjshme dhe në shërbim të Serbisë
aktuale.mk
Bënë testin e koronavirusit, dalin përgjigjet për futbollistët e Tiranës
ata.gov.al
Pasojat e tërmetit, PD dorëzon kallëzimin penal në SPAK
syri.net
72 viktima në 24 orë/ Vijon trendi zbritës në Itali
gazeta-shqip.com
Menaxhimi i krizës së COVID-19 nga Shqipëria as nuk krahasohet me reagimin katastrofik të Johnson, thjesht pyesni berberin tim!
newsbomb.al
Marrëveshja e djeshme për reformën zgjedhore, reagon Nard Ndoka: Sinjal pozitiv, por nuk jam fort i kënaqur me...
shqiptarja.com
'Për Fëmijërinë e Vjedhur', marshimi kundër përdhunimit vijon edhe në Elbasan'Për fëmijërinë e humbur', pas Tiranës sot protesta në Korçë, Sarandë
ata.gov.al
Naftëtarët e Ballshit, “pagë lufte” në masën 40 mijë lekë, Ahmetaj: Vendimi bëhet aktiv nesër
ina-online.net
Ja si do ti merrni kartelat pagesore
Heqja e reciprocitetit, hyn në Kosovë kamioni i parë me targa të Serbisë
Mos t'i biem në qafë: PD-ja do të hyjë në Parlament, nuk do të fitojë zgjedhjet
balkanweb.com
“Zemra rrihte fort…”, Roza Anagnosti rrëfen karrierën në skenë: Teatri histori, që nuk fshihet me gomë! Garderoba? E quajtën stallë, por ishte magji
boldnews.al
Shqipëria përballë Edi Ramës
ina-online.net
Spasovski uron Hotin
ina-online.net
Ngjarje e rëndë në Krujë, vriten dy vëllezër 24 dhe 34 vjeç
gazetamapo.al
INTERVISTA/ Poezi, ti je dhimbja ime e bukur!
gazetamapo.al
Andon S. Frashëri i fundmi i dishepujve të Nolit
gazetamapo.al
Joan Didion: Vepra e një shkrimtari është e regjistruar në fytyrën e tij
abcnews.al
Nën akuzë… – Vetting
Veliaj, 7 mld lekë për "Zoologjikun", mes fituesve edhe kompania "G.P.G. Company" e Paqsor Buzit
ata.gov.al
Basha takon ambasadorin Soreca: Pa zgjedhje të lira, vendi nuk bën përpara
shqiptarja.com
Biznesi kundër akuzave të PD në Elbasan: Distancohuni nga sulmet ndaj investitorëve, mos cenoni biznesin e ndershëm
kohajone.com
Letër e Diasporës Shqiptare dhe Lorik Canës për të patur të drejtën e Votës
(VIDEO) Profesori Pula: Qeveria Hoti nuk ka legjitimitet
koha.mk
Ndryshimi në mes shkollës dhe jetës në kohën e pandemisë
alpenews.al
ALASTAIR CAMPBELL/ Kur lufta e Shqipërisë me Covid-19 mundi katastrofën e Boris Johnson. Edi Rama di të bëjë detyrën e kryeministrit (HISTORIA E BERBE
shqiptarja.com
Juventus parakalon Inter-in, akord me Veronën për Kumbullën, gati 32 mln euro
shqiptarja.com
Ligji i ri/ Hapet rruga për strehimin e refugjatëve në Shqipëri, kushtet për të fituar azil, rastet kur lejohet dëbimi i të huajve
(VIDEO) Pjesërisht zbatohet ora policore
Lapsuse e batuta, mbledhje qesharake te “Media”/ Deputeti që u filmua me gishtat në hundë s’di si drejtohet komisioni, e ndihmon..
balkanweb.com
Durrësi mbushet me plehra si Napoli/ Banorët e Manzës në protestë kundërshtojnë vend grumbullimin e ri. Pse u krijua kjo situatë
shqiptarja.com
Serbi, Presidenti Vuçiç: Do të luftojmë shumë për Kosovën, por nuk ka asnjë zgjidhje fatlume për ne
kallxo.com
Monitorimi i mbledhjeve të Këshillit Gjyqësor të Kosovës
syri.net
Kina me myslimanët si Hitleri me hebrejtë/ BBC zbulon kampet e fshehta ku mbahen ujgurët
Totaj: Po abuzohet me taksën e reciprocitetin
ata.gov.al
Lumi i Vjosës, trashëgimi natyrore dhe potencial i madh turistik
newsbomb.al
Lulzim Basha veshur sport krah Grida Dumës në oborrin e familjes Petrela: Jo vetëm për hallet e tyre, por edhe për planin tonë të ringritjes
koha.mk
Veprimtaria atdhetare e kreut të Mexhlisit të Ulemave. ORGANIZIMI I BASHKËSISË FETARE ISLAME 1930-1941 (5)

“Elbasani dhe gjithë Shqipëria, pas 30 Qershorit kanë garantuar se nuk do të ketë më parti politike që do të bojkotojnë zgjedhjet”

ATA 07.07.2019. 15:37

“Elbasani dhe gjithë Shqipëria, pas 30 Qershorit kanë garantuar se nuk do të ketë më parti politike që do të bojkotojnë zgjedhjet”

Ndërsa opozita bëhet gati për protestën e së hënës, PS vijon analizën e saj post zgjedhore. Nga Elbasani kreu i grupit parlamentar socialist Taulant Balla tha se PS pas 30 qershorit ka garantuar se nuk do të ketë parti politike që do të bojkotojnë zgjedhjet. Elbasani dhe gjithë Shqipëria, pas 30 Qe»»»

Gazetatema 07.07.2019. 15:37

Taulant Balla: Nuk do ketë më parti që do bojkotojnë zgjedhjet, ky katër vjeçar do të ketë në fokus të vet rrethinat

Ndërsa opozita bëhet gati për protestën e së hënës, PS vijon analizën e saj post zgjedhore. Nga Elbasani kreu i grupit parlamentar socialist Taulant Balla tha se PS pas 30 qershorit ka garantuar se nuk do të ketë parti politike që do të bojkotojnë zgjedhjet. Elbasani dhe gjithë Shqipëria, pas 30 Qe»»»

Bota Sot 07.07.2019. 15:36

Balla: Nuk do të ketë më parti që do bojkotojnë zgjedhjet

Ndërsa opozita bëhet gati për protestën e së hënës, PS vijon analizën e saj post zgjedhore. Nga Elbasani kreu i grupit parlamentar socialist Taulant Balla tha se PS pas 30 qershorit ka garantuar se nuk do të ketë parti politike që do të bojkotojnë zgjedhjet. Balla: Elbasani dhe gjithë Shqipëria, pa»»»

botasot.info
Oranews 07.07.2019. 15:35

Balla: Nuk do të ketë më parti që do bojkotojnë zgjedhjet

Ndërsa opozita bëhet gati për protestën e së hënës, PS vijon analizën e saj post zgjedhore. Nga Elbasani kreu i grupit parlamentar socialist Taulant Balla tha se PS pas 30 qershorit ka garantuar se nuk do të ketë parti politike që do të bojkotojnë zgjedhjet. Balla: Elbasani dhe gjithë Shqipëria, pa»»»

Lajmi Fundit 06.07.2019. 14:05

Balla kapet me Bashën: Ka të drejtë Saliu kur… - Lajmi i Fundit - Lajme

Një përplasje për shifrat e nxjerra nga KQZ për Elbasanin është zhvilluar mes Institutit për Studimet Politike dhe Taulant Ballës. ISP publikoi sot disa të dhëna, referuar KQZ-së se në rezultatin e certifikuar për këtë qark ka nxjerrë 2,861 vota më shumë sesa fletët e votimit të gjetura në kuti. Pë»»»

lajmifundit.al
Sot 06.07.2019. 12:44

ISP plas skandalin për zgjedhjet, reagon ashpër Balla dhe zbulon kush fshihet pas tyre: Shikoni zbulimin e 'profesorit' të Lulzimit, ka të drejtë Saliu kur...(DOKUMENT)

Kreu i grupit socialist, Taulant Balla ka reaguar ashpër për një publikim nga Instituti i Studimeve Politike lidhur me zgjedhjet e 30 qershorit. Sipas ISP në këtë rast provohet manipulimi i numrit të pjesëmarrësve në 30 qershor. Rasti në fjalë është në Elbasan, ku sipas ISP në kuti janë më shumë vo»»»

sot.com.al
Panorama 15.05.2019. 14:00

PS e Elbasanit prezanton sot 51 kandidatët për këshilltarë, mes tyre emra personalitetesh të njohur për qytetin

Partia Socialiste në Elbasan ka prezantuar sot 51 kandidatët për këshilltarë. Edhe pse lista zyrtare është dorëzuar prej dy ditësh në KQZ, strukturat e PS në Elbasan kanë qenë hermetike në ruajtjen e identitetit të emrave të listës së hartuar nga grupi i punës. Prezantimi i saj është njoftuar se do»»»

Albeu 15.05.2019. 13:27

Partia Socialiste në Elbasan prezanton 51 kandidatët për këshilltarë

Lista e kandidatëve të Partisë Socialiste për në këshillin bashkiak të bashkisë Elbasan ka ngjallur interes të madh në opinionin publik. Edhe pse lista zyrtare është dorëzuar prej dy ditësh në KQZ, strukturat e PS në Elbasan kanë qenë hermetike në ruajtjen e identitetit të emrave të listës së hartu»»»

Alpe News 15.05.2019. 13:23

ZGJEDHJET LOKALE/ PS e Elbasanit prezanton sot 51 kandidatët për këshilltarë – AlpeNews

Ka ngjallur një interes të jashtëzakonshëm në opinionin publik lista e kandidatëve të PS për në këshillin bashkiak të bashkisë Elbasan. Edhe pse lista zyrtare është dorëzuar prej dy ditësh në KQZ, strukturat e PS në Elbasan kanë qenë hermetike në ruajtjen e identitetit të emrave të listës së hartua»»»

Newsbomb 15.05.2019. 13:22

Zgjedhjet e 30 Qershorit, PS e Elbasanit prezanton sot 51 kandidatët për këshilltarë

Pasditen e sotme pritet të prezantohet lista e kanidatëve të PS, për këshillin bashkiak të Elbasanit. Prezantimi do bë bëhëet PS Taulant Balla dhe kandidati për kryetar i bashkisë Elbasan Gledian Llatja. Mes dhjetëra propozimeve të spikatura, PS ka dërguar në KQZ 51 kandidaturat e saj. Ndër to veço»»»

newsbomb.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.