ina-online.net
Festa Kombëtare e Francës, Meta uron Macron dhe përmend negociatat: Motivimi i duhur për ne është
ina-online.net
Covid spitale do të bëhen dhe Banja e Bujanocit dhe e Vranjës?
ina-online.net
Vuçiq fton listën shqiptare të Luginës për mendim rreth kryeministrit të ri të Serbisë?
aa.com.tr
"Turqia do të mbrojë trashëgiminë e Ajasofjes, ashtu si vepruan edhe paraardhësit”
rtv21.tv
​Ngjarjet e datës 15 korrik
telegraf.al
Reagimet e Bundestag-ut për ndryshimet kushtetuese. Milo: “ Lëvizje politike ekstreme e socialistëve, ndryshimet marrëzi”
koha.net
Fatos Beqiraj kalon te Sarajeva
koha.net
Eksperti i njohur rekomandon zgjidhje të përbashkët me Kosovën për Hidrocentralin e Skavicës
U aludua se u takua me Ziadin Selën, reagon nipi i Adem Jasharit
cna.al
Nga Gjovalin Macaj/ Indinjimi i persekutorit
kosova.info
Koci: Neglizhenca jonë e krijoi këtë situatë
koha.net
Të papërgatitur në dialog
Vera ballkanike?!
aa.com.tr
Erdoğan dhe Trump zhvillojnë bisedë telefonike për Libinë dhe ekonominë
shqiptarja.com
Murrizi për Report Tv: Heqjen e koalicioneve parazgjedhore na e kërkoi Rama! S'është kërkesë e opozitës së re
indeksonline.net
​Haradinaj: Më dhimbsen djemtë e Kosovës, për fatkeqësinë e tyre nga Specialja po gëzohen në Moskë e Beograd
insajderi.com
Daut Haradinaj: Albin Kurti është takuar fshehurazi me qeverinë e Serbisë
klankosova.tv
Daut Haradinaj: Mos t’vrapojmë pas Beogradit, nuk e kemi me urgjencë marrëveshjen me Serbinë
epokaere.com
Të rinjtë e PDK-së në Lipjan kanë shpërndarë maska falas (Foto)
periskopi.com
Haradinaj e quan dezertues Kurtin: Gabim nëse i thotë Thaçit individ, ashtu po e quan edhe Beogradi
ata.gov.al
TURQI – Erdogan dhe Trump reagim më të ngushtë për zgjidhjen e konfliktit në Libi
boldnews.al
AKEP i heq gjobën e konkurrencës, Vodafone vijon abuzimet me konsumatorët
gazetamapo.al
Endri Shabani: Lista gjysmë-e-hapur nuk është listë e hapur, por tallje
periskopi.com
Haradinaj: Aktakuza ndaj Thaçit dhe Veselit, goditje direkte ndaj lirisë së Kosovës
klankosova.tv
Trump dhe Erdogan diskutojnë për situatën në Libi
gazetamapo.al
PS, do you copy?
javanews.al
Xhelal Gjeçovi: Tezat balliste nuk e shpëtojnë dot nderin e Koliqit dhe Camajt -
shqiptarja.com
'14 korrik 1990, me këmbë zbathur në port'...30 vite nga eksodi i parë i shqiptarëve që shpërthyen ambasadat
insajderi.com
Zijadin Sela: Sipas sondazheve ne jemi para BDI-së
shqiptarja.com
Arrestohet 32-vjeçari problematik në Korçë, qëllon në ajër me pistoletë (EMRI)
aa.com.tr
Gjykata Ndërkombëtare e Drejtësisë mbështet Katarin në kontestin me fqinjët
Pipero zbulon si është njohur me bashkëshorten: Nuk ka qenë e thjeshtë t'a bindja!
boldnews.al
“Kam ilaç kundër COVID-19”, mjekut popullor i arrestuar, vëllai i ish-deputetit
abcnews.al
FOTO/Bota në 100 vitet e fundit, shikoni ndryshimet që ka pësuar
americaneye.al
Ndryshimet kushtetuese trazojnë Tiranën, ndërhyn edhe Gjermania
koha.mk
Pasqyra ditore e gjendjes me Kovid-19 në botë
Boris Johnson ndryshon mendje: dëbon Huawei-n nga Britania e Madhe
REAGIMET/ Rusia “ok” për Haghia Sophia-n, Greqia jo, Turqia i kujton Spanjës: si i ktheve xhamitë në kisha!
sot.com.al
Nisma për ndryshime kushtetuese trazon klimën politike në Shqipëri, mesazhi i fortë i Bylykbashit: Ajo që thotë Ilir Meta...

#NëRrugëTëDrejt!” të “MUKI-t” dhe LSDM-së, doli rrugë e shtrembët për Makronin!

INA 19.10.2019. 01:42

#NëRrugëTëDrejt!” të “MUKI-t” dhe LSDM-së, doli rrugë e shtrembët për Makronin!

18/10/2019 0 Bexhet Musliju, drejtor i Agjencisë Zhurnal.mk Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka shkruar se vendit tonë iu bë padrejtësi për shkak se nuk po i jepet datë për fillimin e negociatave, transmeton Zhurnal. Sipas tij vendi ka plotësuar k»»»

ina-online.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.