ata.gov.al
“Porti turistik i Durrësit, vlerë e shtuar për të gjithë qytetarët”/ Alabbar: Rrallë gjej si ju, ku në qendër të gjithçkaje janë njerëzit
koha.net
Pronarët e dy bizneseve arrestohen për falsifikim dhe mashtrim në prokurim publik
epokaere.com
Covid-19, Besnik Tahiri: AAK-ja është kundër mbylljes
syri.net
Kryemadhi në Gjirokastër: Edi Rama dhe Rilindja kërkojnë të tjetërsojnë flamurin tonë
gazetatema.net
Rama prezanton masterplanin e Portit të Durrësit: Do investohen 2 miliardë euro
top-channel.tv
Masterplani i portit të Durrësit/ Rama: Burim energjie për të gjithë zonën, gjeneratë e re e vendeve të punës
kohajone.com
Kryemadhi: Edi Rama është një në ikje që shkatërroi familjet, ekonominë, rininë shqiptare dhe kërkon të tjetërsojë f
cna.al
“Opozita duhet të rritet në fushatë”/ Mëhilli: Një ose dy mandate mund të ndryshojnë në momentin e fundit
alpenews.al
PORTI I RI I DURRËSIT/ Biznesmeni arab: Rrallë gjen njerëz si Rama, më bën entuziast! Ju siguroj që...
balkanweb.com
Kryemadhi takim me qytetarët në Gjirokastër: Një nga problemet më të mëdha, hemorragjia e institucioneve. Uragani i ndryshimit në gjithë Shqipërinë, v
javanews.al
Damian Gjiknuri, tërmet nesër në Tiranë dhe jo sot në Vlorë e dje në Dibër -
gazetatema.net
Kush po e fiton garën elektorale në rrjetet sociale?
aa.com.tr
Çavuşoğlu: Pala greke refuzoi të gjitha ofertat e zgjidhjeve për Qipron
klankosova.tv
Gashi (AVONET) thotë se komuna e Prizrenit nuk reflektoi as pas arrestimit të falsifikuesve të dokumenteve
cna.al
Porti i Durrësit/ Rama: Do ndryshojë thelbësisht ekonominë, po vjen epokë e re
javanews.al
Pse i shërben Shkodrës mandati i tretë i Partisë Socialiste -
shqiptarja.com
Zgjedhjet e 25 prillit, 65 vëzhgues të OSBE-së zbarkojnë javës tjetër në Shqipëri
gazetatema.net
Kur ambasadori rus në Tiranë foli për “Qeverinë e re”: Pse s’reaguan panelistët e opozitës?
ekonomiaonline.com
Konjufca dhe ambasadorja i Suedisë diskutuan për sigurimin e vaksinës anti-Covid
ata.gov.al
“LSI, gur në këpucë që nuk na linte të vrapojmë”/ Naço: 85% e votuesve të LSI-së qarkun e Beratit, janë me PS
abcnews.al
Fushata në Shqipëri, BE: Keni shpërfillur të rinjtë, në javën e fundit presim debat për programin
kohajone.com
Viktor Tusha ndez Mirditën, qytetarët përkrah LSI-së: Votoni të ardhmen e duhur
ata.gov.al
“Votoni PS dhe ne do të krijojmë punë”/ Lekët e premtuara evokojnë zërat e së shkuarës, të Haxhi Qamilëve e Rrapush Xhaferrëve
top-channel.tv
“Shqiptarët janë njerëz të mrekullueshëm”/ Balluku në Durrës: Me portin e ri ndryshojmë qytetin dhe jo vetëm!
syri.net
Shehi: Propaganda e vetmja arritje e Ramës. Spitali turk Fierit si pulari!
gazeta-shqip.com
Rama kritikonte Bashën/ Edhe PS i kthehet grumbullimeve, zbulohet ftesa: Ejani në sheshin qendror të qytetit
telegraf.al
Bledar Shella zgjidhet kryetari i ri i Bordit të Shoqatës së Bankave
shqiptarja.com
25 prilli/Kokalari: Komike dhe e egër që Berisha, Meta dhe Basha të kthehen në pushtet pa larë ende ndyrësitë e korrupsionit nga fytyra
179 raste të reja me Covid-19, MSH: “2 persona humbën jetën dhe u shëruan 587 të tjerë”
sot.com.al
A do vijnë kuksianët që kanë sharë Ramën për të votuar PD-në? Gazetari shqiptar në Londër zbulon çfarë është parashikuar të dielën nga Air Albania
mod.gov.al
NATO vendos largimin nga Afganistani, Peleshi: Krenar për kontributin e Shqipërisë
cna.al
Nuk ka qetësi te Laçi/ Pas Selmanit largohet një tjetër futbollist
ata.gov.al
“Flota amerikane të vijë, reforma nuk kalon”/ Rama nga Skrapari: Gjërat mes Metës e PS-së në pikën ku s’ka kthim mbrapa
oranews.tv
Gjylameti: Fushata në qarkun e Korçës është e qetë, ja përse duhet ta fitojë PS mandatin e tretë
javanews.al
Kokalari: Komike dhe e egër që Berisha, Meta dhe Basha të kthehen në pushtet pa paguar për mëkatet e së shkuarës -
telegrafi.com
​Seanca në rastin “Vizat” – të akuzuarit deklarohen të pafajshëm, kundër tyre do dëgjohen 77 dëshmitarë
cna.al
Olli i shqetësuar për blerjen e votës në Korçë/ Tregon rrezikun që kanoset
vizionplus.tv
Spartak Braho: Meta është çmendur, mund të krijojë vetëm çetë vagabondësh
aktuale.mk
Në kohën e duhur: SHBA shtojnë trupat në Gjermani
shqiptarja.com
Rama nga Berati: Shqipëria kampione e eksporteve bujqësore në rajon, gati paketën me 10 mld euro, më e madhja e investimeve në ekonomi

Zgjedhjet 2021, lista e plotë e kandidatëve për deputetë të PS

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
NOA 09.03. 12:38

Zgjedhjet 2021, lista e plotë e kandidatëve për deputetë të PS

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla prezantoi mbrëmjen e të hënës 8 mars emrat e kandidatëve për deputetë të PS-së në zgjedhjet e 25 prillit. Në një dalje për mediet pas mbledhjes së kryesisë së PS-së, Balla tha se “kemi arritur të konkludojmë me një votim konsensual n»»»

noa.al
Lapsi 09.03. 00:05

ZYRTARE/ Publikohet lista e kandidatëve për deputetë të PS-së

Partia Socialiste publikon listën e kandidatëve për deputetë. Shkodër 1. Edona Bilali 2. Paulin Sterkaj 3. Benet Beci 4. Ilir Beqaj 5. Frrok Gjini 6. Lela Berdica 7. Pal Peraj 8. Kristian shkreli 9. Diana Muriqi 10. Jona Leqejza 11. Alda Mema 12. Kabir Fishta Kukës 1. Gerta Duraku 2. Petrit malaj 3»»»

lapsi.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.