epokaere.com
LETËR PA ZARF: “LIRIA NUK KËRKOHET, POR PËR TË LUFTOHET”!
gazetainfokus.com
Nisma e Fatmir Limajt s’ka kandidat për Podujevë: Arsyeja epike
shekulli.com.al
Konferenca e Mynihut dhe konflikti që nuk u pa mes Kurtit dhe Vuçiç
vizionplus.tv
Cakaj vizitë zyrtare në Kosovë/ Takon Glauk Konjufcën
koha.mk
Taksisti që dikur ishte njëri nga yjet e futbollit kosovar
shqiptarja.com
Në mars raport progresi/ Ku është Shqipëria me 'detyrat e shtëpisë' sipas zyrtarëve të BE?!
shqiptarja.com
Grevistët e Poçemit dhe Ballshit, Avokati i Popullit takim 'kokë më kokë' për kërkesat e tyre10 naftëtarët e Ballshit në ditën e dytë të grevës: Flemë
shqiptarja.com
Panik prej epidemisë së koronavirusit, maskat vlejnë sa ari, vjedhje masive në magazinat e Spitalit të Kryqit të Kuq në JaponiKoronavirusi i Wuhan vaz
americaneye.al
U nda nga Al Pacino, aktorja: Është e vështirë të kesh një lidhje me një burrë kaq të vjetër
Shteti i së drejtës, sundimi i rendit dhe ligjit prioritet e Ministres Haxhiu
lexo.com.al
Më thuaj shenjën e horoskopit, të të tregoj pikën e do bët
epokaere.com
Rrezikohet mbajtja e zgjedhjeve në Podujevë, shkaku i buxhetit
Plas sherri pas artikullit të Qosjes, Buzhala: Rama vetëm s**k nuk ka bërë me Vuçiç!
gazetaexpress.com
Refuzim dhe indinjatë ndaj sulmit brutal të Qosjës dhe Ramës kundër medias në KosovëTe fundit
Sonte "Tempora" për të mos u humbur, Sali Berisha dhe Ramush Haradinaj
ina-online.net
FALJET ÇLIRIMTARE
shqiptarja.com
Teora, qyteti italian që i ofron banorëve të rinj shtëpi me qira falas (FOTO)
Ligji për duhanin, PS rrëzon propozimin e Beqajt. Zbardhet debati në Kuvend
lajmifundit.al
Krahasoi Vuçiç me propagandistin e Hitlerit, Serbia note proteste Shqipërise per Cakajn
shqiptarja.com
1300 banorë në Blacë të Pogradecit pa ujë: Pimë nga puse, vijnë e rrahin gjoksin të gjitha partitë dhe s'bëjnë asgjë
tetovasot.com
Bekteshi nesër në nënshkrimin e marrëveshjes për ndriçim publik në komunat Makedonska Kamenica dhe Çeshinovo-Obleshevë
ina-online.net
A është koha për koalicione maqedonaso – shqiptare, flasin analistët?!
“Heqja e tarifës është interes shtetëror”, Rukiqi: Të sqarohen masat e reciprocitetit
gazeta-shqip.com
A e frekuenton Sali Berisha palestrën private të Abit (Jamarbër Malltezit)?! (VIDEO)
mia.mk
Kosovë: Heqja e taksës dhe vendosja e reciprocitetit ndaj Serbisë është çështje ditësh
hashtag.al
OFL-ja zbarkon në Berat, kujt iu kërkua deklarimi i pasurisë
Rrezikohet mbajtja e zgjedhjeve në Podujevë, shkak buxheti
gazetainfokus.com
Nisma tregon arsyen pse nuk ka kandidatë për kryetar të Podujevës
balkanweb.com
Azerbajxhani premton gjysmë milioni euro të tjera për rikuperimin e tërmetit në Shqipëri
shekulli.com.al
Rindërtimi/ Shtatë zona të reja për të prekurit nga tërmeti (Hartat)
boldnews.al
Rama i detyroi shqiptarët të emigrojnë, punëtorët do i sjellë nga bota
cna.al
Manjani krah Palmer për Akademinë e Transparencës/ “SHBA ka kapur demin nga brirët”
shqiptarja.com
'Miss Gjermania' zgjidhet një nënë 35-vjeçare (FOTO)
aa.com.tr
"Embargoja e armëve ndaj Libisë të përqendrohet në kontrollin tokësor"
shqiptarja.com
PD: Vlora ka ndryshuar në rrugë e sheshe në mandatin e dytë të Ramës...por pse s'deklarojnë të ardhurat?
newsbomb.al
'Urrejtje me pasoja të mëdha', Rama publikon artikullin ‘bombë’ të akademikut: Hallall! Në një pikë s’jam dakord me Rexhep Qosen (E PLOTË)
javanews.al
Rreth 105 milionë euro për turizmin, Klosi: Investime që të rrisin nivelin e shërbimeve -
koha.mk
BETEJA E 12 PRILLIT: Në anën e duhur të gjeopolitikës
Abuzuan me tokat, KLSH kallëzon 7 zyrtarë të hipotekës në Berat
vizionplus.tv
Objektivi i OFL/ Kush është vëllai i presidentit të ekipit i ekzekutuar në vitin 2000
periskopi.com
Tinka Kurti nga VV nis luftën në Supreme kundër deputetit nga partia e saj dhe grave tjera deputete
epokaere.com
Shala: Nisma vazhdon ta mbajë qëndrimin e njëjtë për taksën 100 për qind
gazetablic.com
Këtë javë vendoset për reciprocitetin
epokaere.com
Abrashi: Pozita dhe opozita duhet të jenë unike në procesin e dialogut me Serbinë
shqiptarja.com
Kriza në Siri, marrshalli Haftar godet me artileri anijen tregtare turke: Po transportonte armë
Rihapet pas 8 vitesh aeroporti ndërkombëtar i Aleppos
syri.net
Fazat e tij/ Zbardhet skema e ‘grushtit të shtetit’ që po realizon Edi Rama
shqiptarja.com
Ruçi në Arabinë Saudite: Bashkëpunimi politik mes dy vendeve do përkthehet edhe në ekonomi, tregti dhe investime

“Dako do të mbetet miku im edhe në burg”, Rama tregon se çfarë i tha Saimir Tahirit kur “i propozuan” për 48 orë qelinë -

Java News 14.02. 09:40

“Dako do të mbetet miku im edhe në burg”, Rama tregon se çfarë i tha Saimir Tahirit kur “i propozuan” për 48 orë qelinë -

Kryeministri Edi Rama ka folur për marrëdhënien e tij me ish-kryebashkiakë dhe ish-ministra socialistë. I ftuar në emisionin “Opinion”, Rama foli për mënyrën se si janë menaxhuar akuzat e drejtuara ndaj anëtarëve të Partisë Socialiste, ku disa janë shkarkuar dhe disa janë duke u përballur me drejtë»»»

javanews.al
Bota Sot 13.02. 23:49

Rama tregon se çfarë i tha Saimir Tahirit kur “i propozuan” për 48 orë qelinë

Kryeministri Edi Rama ka folur për marrëdhënien e tij me ish-kryebashkiakë dhe ish-ministra, të akuzuar nga drejtësia. I ftuar në emisionin “Opinion”, Rama foli për mënyrën se si janë menaxhuar akuzat e drejtuara ndaj anëtarëve të Partisë Socialiste, ku disa janë shkarkuar dhe disa janë duke u përb»»»

botasot.info
NOA 13.02. 23:26

“Dako miku im edhe nëse shkon në burg”, Rama tregon se çfarë i tha edhe Saimir Tahirit kur

Kryeministri Edi Rama ka folur për marrëdhënien e tij me ish-kryebashkiakë dhe ish-ministra, të akuzuar nga drejtësia. I ftuar në emisionin “Opinion”, Rama foli për mënyrën se si janë menaxhuar akuzat e drejtuara ndaj anëtarëve të Partisë Socialiste, ku disa janë shkarkuar dhe disa janë duke u përb»»»

noa.al
Albeu 13.02. 23:18

Rama "lëshon" Tahirin e "përkëdhel" Dakon: Dhe në burg të shkojë, është miku im!

Kryeministri Edi Rama ka folur për marrëdhënien e tij me ish-kryebashkiakun Vangjush Dako dhe ish-ministrin Saimir Tahiri. I ftuar në emisionin “Opinion”, Rama foli për mënyrën se si janë menaxhuar akuzat e drejtuara ndaj anëtarëve të Partisë Socialiste. Kur u pyet për Tahirin, Ram tregoi se e ka p»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano