“Sa herë i nxehet gjaku imagjinon forca ushtarake!”- Rama: Meta ma tha nga Lalzi, sikur flota e 6-të amerikane të vijë nuk kalon Reforma në Drejtësi!
“LSI-në do ta tresim fare”- Spartak Braho zbulon bisedën me Ilir Metën: Mund të krijojë vetëm çeta vagabondësh. I kam qëndruar afër, por…
shqiptarja.com
Evis Kushi, me votues për herë të parë nga Elbasani: Arsimi dhe punësimi, në vëmendje të veçantë gjatë mandatit të ardhshëm të PS
shqiptarja.com
Vangjel Dule nga Dropulli: Opozita e bashkuar merr më shumë se 78 mandate deputetësh
oranews.tv
Ukrainë, përpjekje për çtensionim, liderët e Francës, Gjermanisë bisedojnë me presidentin
vizionplus.tv
Hungaria bllokon deklaratën e BE-së që kritikon Kinën
cna.al
LSI me kandidat të dënuar/ Prokuroria: Ndërroi emrin pas arrestimit
Bashkimi Evropian do të mund të vaksinojë 90 për qind të popullatës së saj deri në mes të korrikut
shqiptarja.com
Trafikimi i qenieve njerëzore, një plagë që Evropa dëshiron ta tejkalojë
ata.gov.al
AFGANISTAN – Blinken përkrah tërheqjen e trupave
botasot.info
Bahtiri viziton shtëpinë e të moshuarve “Jetimat e Ballkanit” në Suharekë
telegraf.al
Avokati Altin Goxhaj: Ja si databaza e patronazhistave mund të prodhojë 1 milionë shkelma mavi
shekulli.com.al
“Bashkimi i Shqipërisë me Kosovën”/ Presidenti i KE-së, Michel hesht mbi dokumentin që shqyrton ndryshimet e kufijve në Ballkanin Perëndimor
shekulli.com.al
“COVID-19 do të ‘bëhet si gripi’ falë vaksinave”/ CEO i Pfizer: Jeta në Evropë do të kthehet në normalitet në vjeshtë.
ata.gov.al
Zgjedhjet/ Prokuroria përfundon verifikimin për 2 kandidatë për deputet
epokaere.com
Osmani pranon letër urimi nga presidenti i Austrisë nëpërmjet ambasadorit Weidinger
gazetainfokus.com
Shfaqet edhe në Kosovë virusi që shkatërron shijen
oranews.tv
Salillari merr miliona, bashkia e Himarës i jep 48 milionë lekë për ndërtimin e një rruge
americaneye.al
Berisha thotë se kaluar Covid: Kur do ta bëj vaksinën
Replikë (3) me ata që lypin pare dhe thonë ‘me ju na shkon vota dam’
shqiptarja.com
'Harta e re në Ballkan' reagon ministri gjerman: Ballkani s’ka të ardhme me kufijë të rinj
rtv21.tv
Ky person po kërkohet nga Policia e Kosovës
botasot.info
Kjo është një ndër mrekullitë e Kosovës
ata.gov.al
Kushdo që në krye të vendit sillet si një grua, voton PS-në. Kush do që në krye të vendit të ketë një burrë që luan bixhoz, voton PD-në
ata.gov.al
Ambasadori gjerman viziton Portin e Durrësit, në fokus thellimi i bashkëpunimit mes palëve
oranews.tv
Mediat raportuan 12 mln € pasuri të sukestruara edhe në Shqipëri, RTV Ora zbardh dokumentin: Gabim i Ansa, bëhet fjalë për Bullgarinë
oranews.tv
Ndahen çmimet e muzikës latine
koha.net
Merkel paralajmëron situatë të rëndë në Gjermani
Prokuroria përfundon verifikimet për dy kandidatë për deputetë! Ja cilave parti i përkasin
gazetainfokus.com
“Karremi i ëmbël për shqiptarët”/ Janez Jansha çon ‘peshë’ Ballkanin, i bën “dhuratë” hartën e re Shqipërisë – reagon edhe Gjermania!
syri.net
Ilir Beqaj rikthehen Mark Frokun në Pukë, FOTO nga takimi me ‘djemtë problematikë’
gazetatema.net
Meta sulmon Ramën për mbështetjen ndaj bujqësisë: Ato fonde mjerane janë 10 herë më pak se fatura e Becchettit (Panariti i LSI ia jepte Çekajt të 613
ina-online.net
Serbia fillon ambalazhimin e Sputnik V: Do ta prodhojmë vetë!
Kosovë – TIKA shpërndan pako ushqimore në Ramazan
sot.com.al
Rama dhe Basha në një garë shumë të ngushtë në Durrës, Iris Luarasi zbulon çfarë po ndodh: Kemi një rënie të madhe të LSI-së!
tvklan.al
Mali i Zi i ngufatur në borxhe, asnjë opsion i qartë për të
cna.al
Lista me të dhënat private/ SPAK drejt sekuestrimit të materialeve forcërisht
top-channel.tv
Përfundon seanca për ish kryeprokurorin Adriatik Llalla, çfarë vendimi u mor
tvklan.al
“Ishte super kinge”, Rama tregon çfarë bënte për t’i rënë në sy Mimi Kodhelit
Çfarë është turizmi i vaksinave dhe cilat kompani europiane po ofrojnë udhëtime?
gazetainfokus.com
Më në fund dihet koha kur do të nisë ndërtimi i autostradës Kijevë – Zahaq
gazetainfokus.com
“Dreq nuk jam këtu”- deputeti i Vetëvendosjes i del në mbrojtje mjekut të arrestuar në Podujevë
ata.gov.al
VARSHAVË – Polonia dhe Rusia dëbojnë respektivisht nga tre diplomatë
tvklan.al
Ftesa për Bashën, Rama: Nuk është thirrje për të bërë qeveri bashkë, ne do të marrim shumicën

Nis vaksinimi i të moshuarve mbi 90-vjeç, Manastirliu: Vlerësimi nga mjeku i familjes

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Abcnews 28.02. 11:38

Nis vaksinimi i të moshuarve mbi 90-vjeç, Manastirliu: Vlerësimi nga mjeku i familjes

Ditën e sotme në stadiumin Air Albania ka nisur vaksinimi i të moshuarve mbi 90 vjeç. Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaroi se vlerësimi dhe kalendari i vaksinimit do të bëhet nga mjekët e familjes përmes kartelave që kanë në administrim. Ministrja gjithashtu theksoi se po vijon edhe»»»

abcnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.