abcnews.al
Regjistrohet një tjetër viktimë nga koronavirusi në Kosovë
abcnews.al
Siguria rrugore, “bilanc lufte” me aksidentet në vend
epokaere.com
Shëngjini, destinacioni kryesor i pushuesve kosovarë
koha.net
Rrënohet monumenti mbi 100 vjet i vjetër në Mitrovicë
syri.net
Kryemadhi: Rama do të hyjë në histori si njeriu që formatoi shkëmbimin e territoreve
portalb.mk
Plasimi i lajmeve të rreme nën maskën e “burimeve anonime”
portalb.mk
Insinuatë e servuar spekulative për djegien serike të makinave në Maqedoni
aa.com.tr
Britania sanksionon 20 shtetas sauditë, shkelës të të drejtave të njeriut
newsbomb.al
‘Biznesmenë, mos e vazhdoni këtë lojë se dhe 9 muaj jeni’, Kryemadhi: Rruga Milot-Fier do të anulohet, tentativë e Ramës për të tërhequr vëmendjen
boldnews.al
Shahini dhe Cakaj braktisin Ramën për PDK/ Ja çfarë parashikohet
javanews.al
Rreth 110 milionë € detyrime për vendimet e Arbitrazhit, pjesa më e madhe për një kompani të vetme -
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Tri hapat europiane për "lidershipin" e dialogut Kosovë- Serbi!
kohajone.com
Kryemadhi: “Zgjedhorja” miratohet pa ndryshime në Kuvend, Rama mashtroi ata që i futi në parlament
gazetaexpress.com
Thaçi: Nuk mund të ndodh ardhja e kryeministrit shqiptar në Maqedoninë e Veriut
ina-online.net
Mickoski: Kemi fat që pas 15 korrikut, as Zaevi e as Filipçe nuk do të vendosin për shëndetin e qytearëve
shqiptarja.com
Kryemadhi akuza të forta Ramës: Mos je nxitësi i akuzave nga Haga ndaj Thaçit e Veselit?Kryemadhi në Report Tv akuza të forta Ramës: Mos është nxitësi
lajmi.net
Thaçi: Nuk mund të ndodh ardhja e kryeministrit shqiptar në Maqedoninë e Veriut
parlament.al
Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut miratoi tre akte normative dhe raportin e Komisionit të Pavarur të Koor
exit.al
Hoti takon Macron përpara samitit Kosovë -Serbi
shqiptarja.com
Kryemadhi: 'Zgjedhorja' miratohet pa ndryshime në Kuvend, Rama mashtroi me premtime opozitën parlamentareKryemadhi në Report Tv: Konsensusi u arrit fa
Ibrahimi: Votat shqiptare për LSDM-në janë vota për BDI-në
“360gradë” - Beteja me koronavirusin, 79 viktima në Shqipëri nga nisja e pandemisë
lajmpress.org
Ibrahimi: Afrimi dhe Zijadini do të zgjidhin çështjen e veteranëve të UÇK-së
klankosova.tv
Ligji anti-pandemi temë në seancën e së enjtes (VIDEO)
parlament.al
Nënkomisioni për të Drejtat e Njeriut në bashkëpunim me Nënkomisionin për Barazi Gjinore dhe Parandalimin e Dhunës ndaj Grave, shqyrtuan propozimet e
Koronavirusi - një sëmundje për të varfërit?
koha.net
Në pritje të seancës së parë: policët kthehen në punë, viktimat bëjnë thirrje për drejtësi
Mllefi serbe për pushtetin malazez, Amfilohije sulmon Gjukanoviçin dhe për Kosovën: një fashist i pushtuar nga djalli!
Dy “heqje qafe” të bujshme: Britanikët, sanksione për rusë dhe sauditë:
kallxo.com
Lobistët e lidhur me Trumpin “lulëzojnë” gjatë pandemisë
abcnews.al
Surprizat nga veriu në jug, nis në ABC News “Edicioni Veror 2020”
Ky është programi i nesërm në `Mirëmëngjesi Kosovë`
indeksonline.net
Avdyli s’merr pjesë në seancën e së enjtës, kritikon qeverinë Hoti për Ligjin anti-covid
gazetablic.com
Salihu: Heshtja e Agim Veliut përball rritjes së rasteve me Covid-19, është kalkulim politik
abcnews.al
Humb jetën e moshuara nga Gjakova me koronavirus
ata.gov.al
​Kurti në Klinë: Erërat shkaktuan dëme, e rëndësishme që nuk kemi jetë të humbura
koha.net
Historia e gjatë e udhëheqjes së SHSKUK-së nga njerëz politikë
cna.al
Andi Përmeti: Gati të bashkëpunoj me Bashën nëse kërkon hapjen e listave
mia.mk
Meta: E ardhmja e Kosovës dhe Serbisë është në BE
ina-online.net
Incizim i ri: Dëgjoni si e ndali Hazbi Lika depërtimin e biznesmenit serbo-rus në Tetovë, që kish filluar gjatë qeverisë Gruevski-Ahmeti!? (Video)
ina-online.net
Sela e quan Ali Ahmetin shqiptar sezonal
koha.mk
A funksionojnë protestat?
ata.gov.al
Ndikimi i pandemisë në transportin detar të udhëtarëve, 320 lundrime vajtje-ardhje në janar-qershor

Pas Zaevit, ja ç’mendon Rama për dorëheqjen (VIDEO)

Lapsi 18.10.2019. 15:55

Pas Zaevit, ja ç’mendon Rama për dorëheqjen (VIDEO)

Pas deklaratës së djeshme të kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, i cili tha se do të dorëhiqej, në rast të mosçeljes së negociatave të vendit të tij me Bashkimin Evropian, në “agorën” e aktualitetit politik në Shqipëri, është ngritur si paralele pyetja nëse homologu shqiptar, Edi Ram»»»

lapsi.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining