sot.com.al
“Për të mirën e sportit dhe Shqipërisë votoni ndryshimin”/ Dy yjet e kombëtares kuqezi mbështesin fuqishëm kryedemokratin Basha në ditën e fundit të f
ata.gov.al
Imeraj: Qytetari që u kap në Dibër me para për të blerë vota nuk është i PS, por i LSI-së
americaneye.al
Mbërrin vaksina CureVac, është gjermane: Ja si funksionon
balkanweb.com
Ahmetaj zbulon sa vaksina anti-Covid vijnë deri në fund të vitit: Presim doza nga AstraZeneca, Pfizer e Sputnik V
hashtag.al
Rama: Dua të jem kryeministri i gjithë shqiptarëve, bashkëpunimi me Bashën nëse shkëputet nga Berisha e Meta
syri.net
Zbardhet plani i Ramës pas humbjes: Qeveri teknike jo partiake, Luca i peshkut kryeministër!
balkanweb.com
“PS krahasuar me partitë e tjera si dy botë të ndryshme!”, Ahmetaj komenton deklaratën e Mziut dhe vrasjen në Elbasan: Të papranueshme!
javanews.al
“Skuadronet e vdekjes” janë projekt politik, e jo emocion që vjen nga dopjo e tretë e rakisë: Ju kujtohen thirrjet për “Avni Rustem” e “Vojo Kush”?! -
klankosova.tv
Vuçiq të dielën në Bruksel, shpreson se dialogu me Kosovën të vazhdojë në maj
evropaelire.org
Shqipëria zgjedh rrugën e saj më 25 prill
tesheshi.com
BBC: E njëjta njësi GRU qëndron pas ngjarjeve në Çeki dhe Malin e Zi
tesheshi.com
JP Morgan pendohet që mbështet Superligën
gazetatema.net
Historia e ruajtjes së armatosur të votave, ka filluar në Berat
gazetatema.net
“Jeni krijesa të Ramës”, Patozi ironizon Bashën: Kush ta tha apo strukturat paramilitare? Sherrnaja juaj përfundoi me gjak dje
aa.com.tr
Rusia shpall 10 ditë jopune për shkak të COVID-19
Behramaj: Qeverisë i ka mbetur vetëm edhe të dërgojë dokumente kundër krerëve të UÇK-së në Hagë
telegraf.al
Ngjarja në Elbasan, Ylli Dylgjeri: Rama dhe Balla gënjejnë….
balkanweb.com
Artur Zheji: Kërkohet një uragan, një diferencim i së keqes më të madhe nga e keqja më e vogël. Duhet ta bëjë pjesa gri. Këtu uji ka rënë erë dhe duhe
shqiptarja.com
Pas 23 ditësh, lideri opozitar rus Navalny i jep fund grevës së urisë
periskopi.com
Lekaj: Kurti e ka mashtrimin profesion, shpejt do ta takojë Vuçiqin edhe pse deklaronte se dialogun s’e ka prioritet - Periskopi
botapress.info
Dialogu: “Biden ua bëri të qartë Osmanit dhe Vuçiqit” – Mësojeni çmimin e madh që serbët e rusët i kishin premtuar Thaçit
ata.gov.al
BULLGARI – Borisov nuk arrin dot të formojë qeverinë e re
tvklan.al
Shpërndahen materialet zgjedhore për 25 Prillin
Lapsusi i kandidates së PS-së në prani të Ramës: Babai im lotoi kur takoi prindërit e mi në gjimnaz
javanews.al
Grupet paraushatarke të PD-së për të ”mbrojtur votën”, si një shekull më parë…. -
cna.al
Drejtori i OBSH-së kritikon ashpër “nacionalizmin e vaksinave”
abcnews.al
SHBA premton reduktim të burimeve energjetike me bazë karbonike
portalb.mk
Gjykata e Kosovës refuzoi kërkesën për ekstradimin e Afrim Ismailoviqit, njërit nga të dënuarit për rastin “Monstra”
lapsi.al
Patronazhistët pushtojnë shtypin botëror: BIG Brother përgjimesh në Shqipëri
koha.mk
Na ishte njëherë Struga!
javanews.al
Opozita përballë shtetit, jo me ndryshimin por “skuadriljet”... -
ata.gov.al
Koka mbyll fushatën në lagjen e Spitallës: Durrësi do dijë të bëjë zgjedhjen e duhur në 25 prill
hashtag.al
Këllici denoncon: Aktivistja e PS-së u kërkoi kartat e identitetit banorëvë ne Kombinat duke u premtuar lekë (Video)
gazetatema.net
VIDEO/ Bindja Demokratike mbyll fushatën elektorale: Ta nisim nga Shkodra projektin e ri të së djathtës shqiptare, qyteti pararendës i ndryshimeve. 25
gazetamapo.al
Ndryshimi është Parlamenti me intelektualë dhe figura të pastra, ndryshe nga ai i Ramës!
rtv21.tv
Dita e Komunitetit Turk në Kosovë
kohajone.com
Struktura për Mbrojtjen e Votës, Tabaku: Mblodhi prova për 6 dosje që çuam në SPAK
gazeta-shqip.com
“Llumi i shoqërisë”, Rama sulmon opozitën: Mallkimi i vjetër që do të zhbëhet të dielën
Ikja e një demokrati të vërtetë si Hasan Halili dhe boshllëku që ai la
aa.com.tr
Kryediplomati amerikan bisedon për çështjet rajonale me homologët e Uzbekistanit dhe Kazakistanit

Kandidatja: Dua të zhvilloj turizmin në Kukës, do jem nga 'lypëset' më të forta për ndihmën e qeverisë që të arrijë qëllimet‘Deputeti që duam’, Rama: Mandati i dytë u thye në mes nga tërmeti dhe pandemia! Skuadra jonë gati të bëjë më shumë, 1581 qytetarë duan t'i bashkohen PS-së (VIDEO-LIVE)

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Shqiptarja Albania 28.02. 12:39

Kandidatja: Dua të zhvilloj turizmin në Kukës, do jem nga 'lypëset' më të forta për ndihmën e qeverisë që të arrijë qëllimet‘Deputeti që duam’, Rama: Mandati i dytë u thye në mes nga tërmeti dhe pandemia! Skuadra jonë gati të bëjë më shumë, 1581 qytetarë duan t'i bashkohen PS-së (VIDEO-LIVE)

Një tjetër kandidate e cila shprehu ambicien për t'u bërë deputete e PS-së në Kukës, tha se synon që të zhvillojë turzmin në këtë qytet. Ajo iu drejtua kryeministrit Edi Rama, se njësoj se siç ai e etiketon veten si 'lypësi më i gjatë', edhe kandidatja tha se do jetë 'lypëse' ndaj qeverisë në mënyr»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.