sot.com.al
9 humbje jete në 24 orët e fundit në Shqipëri nga koronavirusi, Ministria e Shëndetësisë jep detajet
telegrafi.com
Osmani dhe Dimitrov në takim me komisionerin Lenarčič: E rëndësishme është sa më shpejt të sigurohen vaksina për rajonin
shqiptarja.com
Tjetër skandal në Hollywood/ Regjisori i famshëm i 'The Fast and the Furious' akuzohet për përdhunim
tvklan.al
9 viktima nga Covid në 24 orët e fundit
vizionplus.tv
BE kërkon shpjegime nga AstraZeneca për reduktimin në furnizimin me vaksina
tetovasot.com
VRASJA E TETOVËS BASTIONIT TË ”ILIRIDËS”!
Fushë Krujë, nis puna për banesat kolektive
kallxo.com
Presidentja dhe kryeministri shkelin ligjin, nuk emërojnë drejtorin në AKI-së
ata.gov.al
Merr formë lagjja e re në Fushë Krujë/ Zonë rezidenciale model për familjet e varfra ose me të ardhura të mesme
alpenews.al
25 PRILLI/ Rama rinovon kartën ID më 27 janar. 700 mijë qytetarë rrezikojnë të mos votojnë nëse nuk rinovojnë letërnjoftimin
shqiptarja.com
Reshjet, Vjosa merr përpara urën e Drashovicës në Vlorë, përmbytet edhe pazariLumi Ishëm përmbyt tre fshatra! Shtyhet nisja e trageteve nga Durrësi në
tesheshi.com
I pari në vaksinim por Izraeli s’gjen “shërim”: gati të rindalojë trafikun ajror
shqiptarja.com
Qeveria mbyll marrëveshjen me pronarët për ndërtimin e spitalit të Fierit, Kuvendi kalon aktin normativ për shpronësimet, objekti u premtua nga Erdoga
insajderi.com
Haradinaj: PDK po më nguc
gazetainfokus.com
A vlen ligji për Armend Zemajn?
shenja.tv
(VIDEO) Pendarovski nuk i përkulet VMRO-së, nënshkruan Ligjin për Regjistrimin
BE prezanton projektin që mbështet reformën e sektorit të shërbimeve në Kosovë
lajme.rtsh.al
Fushatë në kohë pandemie, partitë në Kosovë gjobiten me mijëra euro
Durrësi Port Turistik, “në kërkim të ishullit që nuk ekziston”!
Lumi i Shushicës merr përpara urën, shkatërrohet edhe ujësjellësi
epokaere.com
Limaj viziton një familje në veri të Kosovës
tvklan.al
IGJEUM: Drini, Buna e Vjosa mund të sjellin përmbytje
shqiptarja.com
Braçe ironizon Bashën: Lexon ‘Ariun Masha’, po të ishte libër pa figura do e zinte gjumi atë, para fëmijës
ina-online.net
Kosova para një krize të re politike – familja Jashari e ka çelësin e zgjidhjes së problemit!
periskopi.com
Të vdekurit e pandemisë: Mes të vdekurve edhe një 29 vjeçar, 0/10 nga Prishtina - Periskopi
cna.al
Where is the right?
americaneye.al
Krahasimi i dy sezoneve: Milani rritet me 18 pikë, Juve dhe Inter ngadalësojnë hapin
gazetamapo.al
10 kompanitë që morën më shumë para nga qeveria
Hoti: Kemi një listë të gjatë projektesh, besoj se do t’i çojmë shpejt përpara
tvklan.al
Mazi: Për negociatat, të flasim me një zë
tvklan.al
PS-PD vijojnë përplasjet për përgjimet
javanews.al
"Kur u takova me kuçedrën Edi Rama për herë të parë", Basha bëhet MEME për përrallat para gjumit -
aa.com.tr
Rusia, notë proteste SHBA-së për postimet në mbështetje të protestave për Navalny-n
top-channel.tv
Kosovë, rrezik përmbytjesh/ Niveli i lumenjve dhe përrenjve është rritur ndjeshëm
telegraf.al
Shirat e dendur, Bashkia Lezhë: 250 hektarë tokë ndodhen nën ujë
koha.net
Hendboll, lëvizje në afatin kalimtar të dimrit
parlament.al
Kryenegociatori i Shqipërisë për integrimin, z. Zef Mazi, raportoi në KKIE për Zbatimin e Planit të Veprimit për hapjen e negociatave
koha.mk
Laboratorët europianë të narkotrafikut
koha.mk
Kronologjia e një përbindëshi

Geri Ballo, një zë i komunitetit shqiptar në Itali, kandidate në Parlamentin Europian Komentet

Syri 21.05.2019. 21:10

Geri Ballo, një zë i komunitetit shqiptar në Itali, kandidate në Parlamentin Europian Komentet

Fushata për zgjedhjet europiane tashmë është zyrtarizuar në vendin ku kemi zgjedhur të jetojmë, Itali. Këto zgjedhje janë të rëndësishme sepse lidhen drejtëpërdrejtë me të ardhmen e Europës siç e njohim dhe për rrjedhojë edhe të shqiptarëve kudo që ndodhen. Kolegji zgjedhor i Italisë së Jugut, ku b»»»

syri.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.