rtsh.al
Lajme
koha.net
Në botën e çuditshme të Richard Grenellit
ata.gov.al
400 milionë lekë shtesë për Skemën Kombëtare/ Çuçi: Si asnjëherë më parë, do të mbulohen gati 95% e rreth 8 mijë aplikantëve
evropaelire.org
Vuçiqit “i mungon vullneti” për të zgjidhur rastin e vëllezërve Bytyqi
parlament.al
Nisma e opozitës parlamentare për ndryshimet kushtetuese, 4 ekspertët konstitucionalistë iu përgjigjën pyetjeve të deputetëve të Këshillit të Legjisla
syri.net
Vota për pushtetin/ Mbjellje masive kanabisi në jug të Shqipërisë
Grenell: Kosova e meriton liberalizimin e vizave
americaneye.al
380 gjoba ndaj bizneseve që nuk respektojnë masat anti-Covid
evropaelire.org
Miliona myslimanëve u prishet ëndrra për Haxh
400 milionë lekë shtesë subvencion për fermerët – Çuçi: Do të përfitojnë gati të gjithë aplikantët
telegrafi.com
Masat e reja të lëvizjes në komunat veriore, nga zyra e Hotit thonë se janë në koordinim të plotë me Qeverinë e Kosovës
boldnews.al
Reperi shqiptar tregon problemet ekonomike dhe psikologjike që i ka shkaktuar koronavirusi
Egjipti, Gjermania, Franca dhe Jordania paralajmërojnë Izraelin: hiq dorë nga Bregu!
tvklan.al
Protesta të dhunshme në Beograd pas rikthimit të karantinës
almakos.com
Kolonel Demiraj ka një mesazh për shqiptarët e RMV: Perkrahni koalicionin ASH-AAA, është ndërkombëtarisht i respektuar
syri.net
Gjysëm të vërtetat e John Bolton!
ina-online.net
Sonja Biserko: Plani për ndarje me shqiptarët apo bashkimi i Luginës me Kosovën, kur filloi ?
shqiptarja.com
Lleshaj: Sot nis zyrtarisht punën ‘Illyrian Guard’! Rritet cilësia, ulet kostoja për ruajtjen e objekteve shtetërore
shqiptarja.com
Report TV zbardh dosjen për vjedhjen e veprave të artit në Parkun e Apolonisë, lihen në burg 3 të arrestuarit
shqiptarja.com
Maliqi për Ramën: Sille reformën ta votojmë, por lëri lojërat! Zgjedhjet e ardhshme fundi juaj
shqiptarja.com
OFL i dërgon formular për deklarimin e pasurisë Behar Bajrit dhe dy personave të tjerë
monitor.al
Paralajmërimi nga Kosova: Bizneset po falimentojnë, Qeveria duhet të marrë masa
abcnews.al
U lirua pak ditë më parë, OFL i dërgon formularin Behar Bajrit
balkanweb.com
FOTO/ 400 milionë lekë shtesë subvencion për fermerët, Çuçi: Do të përfitojnë gati të gjithë aplikantët
insajderi.com
Të Premten Mbrëmja Gala e ICT Awards, kurorëzohen fituesit e edicionit të 8-të
Koliqi dhe Camaj spiun të UDB-së dhe CIA-s? Kristo i kthehet Tares: Ne mbetemi xhuxha para tyre
ata.gov.al
“Pas një odiseje ribërjeje nga e para të projektit të lënë rrugëve”/ Në Qukës-Qafë-Plloçë pas 3 tuneleve, punime intensive për shtrimin e trasesë
abcnews.al
Kreu i FBI: Kina është kërcënimi më i madh për SHBA-në
koha.mk
SHBA-ja është e gatshme t’i vazhdojë bisedimet me Korenë e Veriut
Bedri Hamza kërkon sqarim për rënien ekonomike prej 3% kur të hyrat do të bien deri në 13%Të ngjashme
gazetaexpress.com
Iniciativa franko-gjermane për Samitin e Parisit: Kemi synim ta mbështesim rinisjen e dialogut nën drejtimin e BE-së
kallxo.com
Rishikimi i buxhetit, opozita kritikon qeverinë për menaxhimin ekonomik në pandemi
abcnews.al
Mashtronin me kreditë qytetarët në Berat, arrestohen dy persona
Thaçi dhe ustai që ka pjekur hallvën
top-channel.tv
Grenell, vizat: Të mbyllet liberalizimi për Kosovën
aa.com.tr
Johnson dhe Merkel bisedojnë për marrëdhëniet pas Brexit dhe për Libinë
indeksonline.net
Shtëpi dhe bibliotekë në vlerë prej 480 mijë euro, kjo është pasuria e deputetit më të vjetër të Kuvendit të Kosovës
68 raste të reja me Covid – Humbin jetën 2 paciente, rëndohet gjendja e të hospitalizuarve
kosova.info
PShDK dënon gjuhën linçuse të Këshilltarit të Hotit, ndaj Sekretarit të saj – Emanuel Demaj
gazetamapo.al
Zonja misterioze në krah të Ramës, dhe thumbi i Kapexhiut
shqiptarja.com
U arrestua në spital, nesër jepet masa e sigurisë për ish-kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku
shqiptarja.com
Kontrolle për të prekurit që thyejnë karantinën, shkodranët shembull (VIDEO)
shqiptarja.com
Një vjeshtë e rëndë përpara
insajderi.com
Takimi i 19 korrikut në Bruksel ia siguron vizat Kosovës, shpreson diplomati amerikan

Kadrijaj e bindur se sot do të votohet Qeveria Hoti

RTV 21 03.06. 11:28

Kadrijaj e bindur se sot do të votohet Qeveria Hoti

Deputetja e AAK-së Time Kadrijaj para fillimit të seancës së Kuvendit për RTV21 tha se qëndrimi i AAK-së ka qene prej fillimit unike në votën që do ta jep për qeverinë Hoti. “Janë më shumë se 62 deputetë që do ta votojnë qeverinë Hoti besoj që pa problem sot kjo qeveri do të votohet”, tha Kadrijaj.»»»

rtv21.tv
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining