epokaere.com
Ja ku ishin të vendosur gjatë luftës njësitë e JSO-s apo “Frenkie Boys”
telegraf.al
Pertefe Leka: Refleksione për shkrimin “ Edhe unë jam Çam”
koha.net
Xhamia e Et’hem Beut e restauruar nga Turqia – monument i rilindur për kryeministrin Rama
botasot.info
Ngjarjet e paralajmëruara për nesër në Kosovë
insajderi.com
Osmani takoi sot ish-presidentët, Musliu e kritikon pse nuk shprehu keqardhje për Thaçin
telegraf.al
Vepror Hasani: Kostaq Dishnica rrëfen pse Korça ja vuri emrin “Koçi i monumentit të diktatorit”
exit.al
Rrugët në Shqipëri, potencial i lartë por infrastukturë e dobët
Jozefina Topalli tregohet e gatshme të negociojë me Partinë Denokratike dhe Partinë Socialiste për krijimin e qeverisë së re. Ja kushtet
gazetablic.com
Norvegjia i dhuron 300 respiratorë Kosovës, Maqedonisë së Veriut dhe Moldavisë
insajderi.com
NATO paralajmëron Rusinë rreth forcave pranë Ukrainës
gazeta-shqip.com
Top Story/ Pasuri miliona euro dhe vila luksoze, por parlamenti u paguan qiranë
exit.al
Elton Debreshi përmbledhje e aktivitetit elektoral, 13 prill
ata.gov.al
Afrimi i bizneseve të mëdha, fakt domethënës/ Objektivi, Shqipëria mes 20 shteteve të para për klimën e biznesit
koha.mk
SHBA do të tërheqë trupat nga Afganistani në 11 shtator
gazetatema.net
Topalli: Qeveri të re me PD pa Bashën kryeministër! Nëse fiton PS, do bëj opozitë të fortë. Rama luan “shah” me Bashën e Metën
cna.al
Audio-Denoncimi i “Stop”/ Studentëve i kërkohet të votojnë Luçiano Boçin
shqiptarja.com
Ndoka i prerë në besë nga Basha: E prishi marrëveshjen në minutat e fundit, po ta dija më parë do garoja i vetëm! Pas 25 prillit PDK s’do shkrihet me
kohajone.com
Rigerta Loku Tushaj: T’u kthejmë dinjitetin shqiptarëve, të shkëputemi nga mendësia e vjetër politike
balkanweb.com
Të dhënat personale/ Rama: “Exceli” që doli ishte shumë i prapambetur për të qenë i PS-së, prej shumë vitesh punojmë me sistem patronazhimi
gazetainfokus.com
Meta: Edhe fëmijët e mi të shuhen si të Adem Jasharit për të mbrojtur Shqipërinë
epokaere.com
PRANVERA SHQIPTARE 1981 NGJARJE E KTHESES SË MADHE HISTORIKE
abcnews.al
“Si më pyeti Obama për vajzat”, Topi në “Log.”: Rama më vuri spiun në 2018, një përgjigje për Berishën
syri.net
Intervista e plotë/ Investitori anglez në A-Show: Kërkoj 170 mln euro në Arbitrazh, si më shkatërroi Rama investimin në bregdet
Tha se nuk është arrogant, siç e akuzojnë. Si i përgjigjet pyetjeve që nuk i pëlqejnë kryeministri…
gazetablic.com
Meta: Edhe fëmijët e mi të shuhen si të Adem Jasharit për të mbrojtur Shqipërinë
lapsi.al
Rama: Arsyeja pse nuk dal në debat me Lulzim Bashën
gazeta-shqip.com
Miliona nga dietat, karburanti e telefonat/ TOP STORY zbulon deputetët që fitojnë më shumë
gazeta-shqip.com
Top Story/ Pasaportë diplomatike e deri te pensioni suplementar, ja përfitimet marramendse të deputetëve
javanews.al
Topalli: Pas 25 prillit, negocioj për qeverinë e re me PD-në, por jo me Bashën kryeministër! -
botasot.info
Endri Shabani beson se “Nisma Thurje” merr 5 mandate
cna.al
Intervista e plotë-Nga lista e zezë e SHBA, te zgjedhjet, reformat dhe media/ Mesazhet e forta të Yuri Kim
gazetainfokus.com
Ky është fjalimi i plotë i Gërvallës në mbledhjen e Këshillit të Sigurimit të OKB-së
shqiptarja.com
Meta: Edhe fëmijët e mi të shuhen si të Adem Jasharit, nëse ka nevojë vendi! Po vidhen votat në Vlorë, opozita t'u dalë për Zot! Ftoj Gjiknurin në deb
ata.gov.al
“Reforma në Drejtësi ka trembur kundërshtarët”/ Kim: Të pretendosh se është ndërtuar për korrupsion, çmenduri
sot.com.al
A ka SHBA një plan në tryezë nëse ndodh diçka me 25 Prill? Paralajmëron Yuri Kim: Kemi diçka serioze, Presidenti Biden dhe Sekretari Blinken e kanë bë
balkanweb.com
Test psikologjik për ligjvënësit? Debati në Kushtetuese, gjykata pyet përfaqësuesen e Kuvendit: A do t’i nënshtroheshe makinës së të vërtetës?
cna.al
Shit-blerja e votës/ Rama tallet me LSI-në: Çfarë do bëjnë ata që bubrojnë ditët e fundit
telegraf.al
Prof. Dr. Jamarbër Malltezi: Misioni i pamundur i patronazhistit Ervin
exit.al
Përmbledhje e takimeve elektorale të LSI, 13 prill
exit.al
Përmbledhje e takimeve elektorale të PS, 13 prill
javanews.al
Basha në Kavajë premton ‘statusin e gazetarit’ dhe mirëfunksionim të RTSh -

Blerim Shala: Shpikja ‘’Neutraliteti ndaj statusit të Kosovës’’, nuk është aspak neutral - Periskopi

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Periskopi 28.02. 18:44

Blerim Shala: Shpikja ‘’Neutraliteti ndaj statusit të Kosovës’’, nuk është aspak neutral - Periskopi

Opinionisti Blerim Shala po vlerëson se koncepti ‘’Neutralitet ndaj statusit të Kosovës’’, është në dëm të Kosovës, ndonëse u shpik me qëllim të ruajtjes së unitetit të BE-së. Kjo analizë e tij vie pas zhvillimeve politike me reagime të shumta, ndaj emisarit të BE-së për dialogun, Miroslav Lajçak, »»»

periskopi.com
Lajmi 28.02. 17:44

Blerim Shala: Shpikja ‘’Neutraliteti ndaj statutit të Kosovës’’, nuk është aspak neutral

Opinionisti Blerim Shala po vlerëson se koncepti ‘’Neutralitet ndaj statusit të Kosovës’’, është në dëm të Kosovës, ndonëse u shpik me qëllim të ruajtjes së unitetit të BE-së. Kjo analizë e tij vie pas zhvillimeve politike me reagime të shumta, ndaj emisarit të BE-së për dialogun, Miroslav Lajçak, »»»

lajmi.net
Kosova 28.02. 16:58

Shala: Shpikja “Neutraliteti ndaj statutit të Kosovës’’, nuk është aspak neutral

Opinionisti Blerim Shala po vlerëson se koncepti ‘’Neutralitet ndaj statusit të Kosovës’’, është në dëm të Kosovës, ndonëse u shpik me qëllim të ruajtjes së unitetit të BE-së.Kjo analizë e tij vie pas zhvillimeve politike me reagime të shumta, ndaj emisarit të BE-së për dialogun, Miroslav Lajçak, k»»»

kosova.info
Klan Kosova 28.02. 16:35

Blerim Shala: Shpikja ‘’Neutraliteti ndaj statutit të Kosovës’’, nuk është aspak neutral

Opinionisti Blerim Shala po vlerëson se koncepti ‘’Neutralitet ndaj statusit të Kosovës’’, është në dëm të Kosovës, ndonëse u shpik me qëllim të ruajtjes së unitetit të BE-së. Kjo analizë e tij vie pas zhvillimeve politike me reagime të shumta, ndaj emisarit të BE-së për dialogun, Miroslav Lajçak, »»»

klankosova.tv
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.