monitor.al
25 milionë euro kredi për zonat rurale dhe urbane
monitor.al
Toka e kripur, që po kthehet në “ar”
monitor.al
Mobiliet “Made in Albania” nisen drejt Europës
syri.net
Ligjshmëria e 30 qershorit, tërhiqet për vendim Kolegji ZgjedhorLuan Rama kujton Konicën: Guvernë s’kemi, parlament s’kemi, gjyqe s'kemi, po palaçot j
Mbledhja e PS/ Nard Ndoka ironizon Ramën: Kujdes k..ra, mos flitni në telefon
Pas mbledhjes me socialistët, Tom Doshi takim me Ramën në seli
gazetablic.com
Quni: Në raport ishte e paraparë të dëboheshin 200 shtetas turq
“Kolegj zgjedhjesh, apo Vjedhjesh”, ish-deputeti: Sot do ta marrim vesh. Rama ka dalë në pazar për të…
Babai i të vrarit në Smillkovë: Hapni bisedat e funksionarëve të BDI-së për Monstrën
telegrafi.com
Serbia vazhdon investimet në Kosovë, Hoxhaj kërkon reagimin e BE-së
Bisedë me një lexues të panjohur
shekulli.com.al
Kocaqi: Shqipëria e ka të nevojshme ndryshimin e sistemit elektoral
indeksonline.net
Pasuria e Drejtorit të Urbanizmit të Fushë Kosovës që u arrestua për korrupsion
Shmanget hapësira ajrore e Iranit – Linjat ajrore botërore ndryshojnë fluturimet
kallxo.com
Shpend Ahmeti e Hashim Thaçi polemizojnë për takimet sekrete Kosovë – Serbi
Sot para selisë së BDI-së do të publikohen “bomba” , vëllau i El Chekas merr pjesë në protestë
portalb.mk
Familjarët e të vrarëve në Smillkovë: Pesë funksionarë të BDI-së janë përgjuar për rastin “Monstra”
gazetablic.com
Mustafa: Opozita ta rrëzojë PAN-in, kryeministri pastaj i takon LDK-së
ekonomiaonline.com
VV-ja me 20 rekomandime për përmirësimin e procesit zgjedhor, s’pajtohen partitë tjera
kallxo.com
Nipi i deputetes së PDK-së emërohet në bordin e Ujësjellësit
cna.al
Përforcohet Laçi, me ekipin bashkohet edhe ish-lojtari i Lazios
aa.com.tr
Djali i Mohamed Morsit falënderon Erdoğanin për mbështetjen
Zgjedhjet e 30 qershorit, shefja e misionit të OSBE-ODIHR në zyrën e Ramës
vizionplus.tv
Tom Doshi kthehet në PS, Rama pret edhe shefen e vëzhguesve
Rama mbyllet në zyrë me Tom Doshin
kallxo.com
(FOTO)Punëtorët e Telekomit protestojnë kundër kontratës me Z Mobile
cna.al
Zbulohen detajet ligjore/ Ndryshohet ligji i dekriminalizimit, për prishjen e zgjedhjeve
noa.al
Zgjedhjet, drejtuesja e misionit të OSBE-ODIHR shkon në selinë e PS
ekonomiaonline.com
Haziri: Qytetarët në veri i frikësohen dialogut Kosovë-Serbi
periskopi.com
Profesori i Oksfordit: Korrigjimi i kufirit me Serbinë, zgjidhje më e preferuar nga qytetarët
Triumfet e futbollit kosovar nxjerrin në pah nevojën e dëshpëruar për investime
evropaelire.org
Rezultati i zgjedhjeve në Stamboll godet Erdoganin
telegrafi.com
Kurti: Projekti për ndarjen e Kosovës ka dështuar, ideja ende nuk ka vdekur
ekonomiaonline.com
Thaçi: Rajoni mund të destabilizohet nëse dështon dialogu Kosovë-Serbi
koha.net
Komisioni për të Vërtetën – si të ecet më tutje! [#4]
epokaere.com
Provokimi, armë e mendjeve inferiore
portalb.mk
Negociatat për PSP-në, Nikollovski: Merremi vesh, nëse LSDM-ja s’ka përpjekje për ta mbyllur VMRO-në
gazetamapo.al
Reportazh/ Kryeziu i Gjeçovit dhe Kullave
aa.com.tr
Pompeo udhëton në Lindjen e Mesme për konsultime urgjente kundër Iranit
boldnews.al
Zgjedhjet mono-partiake, si do të jetë raporti i OSBE/ODIHR në 1 Korrik
rtsh.al
Pompeo: SHBA e gatshme për të rinisur bisedimet me Korenë e Veriut
rtsh.al
Irani: Plani i SHBA-së për paqe në Lindje të Mesme "i turpshëm"
klankosova.tv
Në kryeqytet marshohet nën moton “Papuqja është për t’u veshë, jo për të goditë” (FOTO)
Av. Cakrani: Veprat penale të blerjes së votave nga bandat në pushtet

Protestë para Televizionit Publik

TV Klan 24.03. 13:23

Protestë para Televizionit Publik

Pak polic dhe qetë ka nisur protesta kundër Presidentit serb, Aleksandar Vuçiç dhe qeverisjes së tij. Në fillim më fuqishëm dhe duket se ka ndryshuar koreografija e protestave ashtu siç edhe muzika. Pas incidenteve të javës së shkuar dhe hyrjes në televizionin publik protestuesit kanë dalë sërish n»»»

tvklan.al
Top Channel 12.01. 13:10

I ftohti i janarit “ushqen” protestat në Beograd

Protestat e opozitës në Serbi kanë qenë relativisht të rralla në dekadën e shkuar, por ajri i acartë i janarit duket se po ushqen frymën e revoltës. Që nga muaji i shkuar, me mijëra demonstrues janë mbledhur çdo të shtunë në rrugët e ngrira të Beogradit, duke shprehur zemërimin ndaj presidentit Ale»»»

Abcnews 24.03. 12:49

Vijojnë protestat kundër Vuçiç

E shtuna në Serbi ka qenë sërish një natë protestash kundër presidentit Aleksandër Vuçiç. Ndonëse më të qetë krahasuar me javën e kaluar, manifestuesit kanë akuzuar presidentin se nga njëra anë mban leksione për BE-në dhe nga ana tjetër rrënon shtetin. Pak policë dhe qetë ka nisur protesta kundër p»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining