telegrafi.com
Pako e Rimëkëmbjes Ekonomike, këto janë 11 masat që janë përfshirë në të
ina-online.net
BDI: Mbi 5 milionë euro mbështetje financiare për bujqit
kallxo.com
KPMM: Për katër muaj, 9 kallëzime penale për aktivitete hulumtuese të jashtëligjshme
ekonomiaonline.com
Komisioni për Ekonomi e kthen mbrapshtë raportin vjetor të Autoritet të Konkurrencës për vitin 2019
gazetaexpress.com
PDK: Kurti, Sveçla e Abazi do të shantazhojnë çdo familje, morën të dhënat e mbi 1 milion qytetarëve
tvklan.al
OSBE përgëzon konsensusin për “Zgjedhoren”
tvklan.al
“Lajm i mirë”, Rama njofton sërish shtyrje të kësteve të kredive
javanews.al
“Është klienti më i madh i oligarkëve”/ Balla: Luli nuk ka lidhje me jetën e shqiptarëve, bën teatër -
boldnews.al
Hapja e kufijve Kosovë-Shqipëri, ende nuk ka një datë
rtv21.tv
Bislimi prezanton pakon e dytë për ekonomi në vlerë 1.2 miliard euro
ata.gov.al
Beteja ndaj COVID-19/ Ministrat e Mbrojtjes së NATO-s diskutojnë masat
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 10/02/2020
PDK: Hyrja në dhomën e përgjimeve të PTK-së nga Qeveria, kërcënim për çdo qytetar
aa.com.tr
Gjermania kërkon nga BE sanksione ndaj Rusisë për sulmet kibernetike
abcnews.al
Ofl i dërgoi formularin, kush është Ilir Bajri dhe krimet që fshihen pas tij
koha.mk
Kthim i ngadalshëm në normalitet
ata.gov.al
SEUL – Londra mbyll përkohësisht ambasadën në Phenian dhe evakuon diplomatët
Ambasadori Soreca citon shefen e ONM-së: Zbatimi i Reformës në Drejtësi duhet të vazhdojë me më shumë vendosmëri se kurrë
vizionplus.tv
SHBA-BE shtojnë presionin: Mbyllni reformën zgjedhore, ideale të bëhet deri të dielën
kallxo.com
Kuvendi Komunal i Lipjanit miraton ndarjen e 40 mijë eurove bursa për studentët
ata.gov.al
COVID-19 – Kina miraton testimin e dy vaksinave tek njerëzit
shekulli.com.al
Mushkëria “lufton” me betonin e qytetit! Sheshi blindohet me kulla, gati një tjetër e rradhës
portalb.mk
Francë, humbi jetën deputeti 75-vjeçar nga COVID-19
shqiptarja.com
Soreca: Reforma në drejtësi duhet të vazhdojë me më shumë vendosmëri se kurrëPlani i Metës dhe pezullimi i Dacit/ Shefja e ONM-së: Reforma në drejtësi
koha.mk
FUSHATA ELEKTORALE: Nga sheshet, në internet!
ata.gov.al
Brenda vitit, çdo familje e prekur nga tërmeti në zonat rurale do të jetë në shtëpi të re
cna.al
Vizita e Artan Lames në SPAK/ Malltezi tregon të pathënat: Biznesmeni Lam me Biznesmenin Ben janë miq
Flet arkitekti i njohur/ Çfarë fshihet pas kredisë 30 milionë euro për ndërtimin e “teatrit të ri”
periskopi.com
VV-ja kërkon të diskutohet për zgjedhjet në Podujevë, Daka i thotë se ato caktohen nga Presidenti
periskopi.com
Kryeshefja e Telekomit të Kosovës tregon nëse Sveçla ka qenë në Dhomën e Përgjimeve
newsbomb.al
‘Solidaritet mes çunave problematik’, Bardhi: Rama flet si Banda e Shijakut, vepron si e Lushnjes dhe vjedh si e Durrësit (VIDEO)
epokaere.com
Dështimi i projektit ‘Kosova e re”, ‘Contour Global’ kërkon mbi 20 milionë nga qeveria Kurti
shqiptarja.com
Real Madrid skuadra më e vlefshme e 2020, asnjë skuadër e Seria A në Top-10! Inter rritje monstruoze
shqiptarja.com
Kuvendi miraton emërimin e Ervin Metës në krye të AMF-së! Ish-zëvendësministri i Financave zëvendëson Ervin KoçinKuvendi miraton shtyrjen e pagesës së
gazetamapo.al
Inertet nga shembjet ofrojnë pamjen e Sirisë, po pengojnë rindërtimin!
aa.com.tr
Ushtria amerikane vazhdon përforcimet në Siri pavarësisht deklaratës së Trumpit
gazetablic.com
Kryeshefja e VV-së në Telekomin e Kosovës e konfirmon vizitën misterioze të Xhelal Sveçlës
boldnews.al
Veliaj i kërkon kredi BEI për Teatrin e ri, Pollo: Mos e financoni barbarinë nr 2
javanews.al
COVID19 - Top 10 vendet -
newsbomb.al
Reforma në Drejtësi, flet shefja e ONM: Të vazhdojë me më shumë vendosmëri se kurrë, rasti i Luan Dacit tregon...
boldnews.al
“Skizofren sadist”/ Berisha “shpërthen” ndaj Ramës: Je Covid-19 i vërtetë për bizneset
boldnews.al
Yuri Kim, shumë takime asnjë deklaratë/ Çfarë po ndodh në politikën e Tiranës
indeksonline.net
Gani Dreshaj takohet me zyrtarin e lartë gjerman, Peter Beyer, njeriun e afërt të Merkelit
indeksonline.net
Ministri i Jashtëm i Austrisë lavdëron Gent Cakajn
Erdogan hap ishullin ku u gjykua Adnan Menderesi: ç’njollë e zezë për Turqin, ç’krim!
kallxo.com
Valdete Daka: KQZ është e gatshme për zgjedhje në çdo kohë

Kusari: Nuk e di pse Isa Mustafa po krenohet me veprime destruktive

Epoka e Re 09.04. 01:54

Kusari: Nuk e di pse Isa Mustafa po krenohet me veprime destruktive

Deputetja e Grupit të VV-së, Mimoza Kusari-Lila, ka thënë në emisionin DPT të Fidani se nuk e kupton pse kryetari i Isa Mustafës po krenohet që rrëzoi një qeveri në kohën kur pandemia ishte shpallur globalisht. Ajo po ashtu thotë se qeveria kishte performancë të mirë, dhe kështu vetëm sa e shton pr»»»

epokaere.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining