cna.al
Miliona euro udhëtime dhe hotele luksoze/ Zbulohet ministrja e luksit e Edi Ramës
syri.net
Përgjigje një pyetjeje!/ Pse Rama nuk guxon ti përmendë dot emrin kompanisë së Rafinerisë së Ballshit?? Komentet
Pakënaqësi të mëdha në Këshillin e Përgjithshëm të LDK-së
rtsh.al
Trafikoi 613 kg kokainë, Arbër Cekaj këmbëngul të mos ekstradohet në Shqipëri
gazetablic.com
Kadri Veseli i shkon në ‘konak’ deputetit të LDK-së
Provokimi i Lulzim Bashës, me SHBA-në
shqiptarja.com
Presidenti Donald Trump sulmo Kinën në Twitter: Tarifa të reja me vlerë 75 miliardë dollarë
Nuk keni gjë për të thënë për Indritin? Rama replikon me komentuesin: Arrestuam 4 kafshët
cna.al
A po bëhet Britania e Madhe një shtet i dështuar?
lajmi.net
Kryesia e LDK-së arrin në seli të partisë, pritet zgjedhja e kandidatit për kryeministër
gazeta-shqip.com
Dosjet e bujshme/ SPAK do hetojë Gërdecin, 21 Janarin dhe abuzimet në Rrugën e Kombit
lapsi.al
Skandali/Sa milionë na kushton shtrati i ngrohtë i Etilda Gjonajt?
tetovasot.com
Lëvizja BESA – Tearcë: Isen Asani të tregoj se si u pasurua brenda dy vitëve më shumë se çdo kryetar komune tjetër
shekulli.com.al
Agim Kajmaku “i dënuar në Greqi”, Prokuroria nis verifikimet
Kriza politike në Itali, Presidenti Matarella u jep kohë partive deri të mërkurën
Rosneft shet naftën e Venezuelës – Furnizon klientët në Kinë dhe Indi, shmang sanksionet e SHBA
rtsh.al
Trump fton kompanitë amerikane të largohen nga Kina
Parku fotovoltaik në Akërni – 10 muaj pas ankandit, MIE: Jemi në proces për nënshkrimin e kontratës
telegrafi.com
Arrestimi i Janevës vështirëson funksionimin e PSP-së
gazeta-shqip.com
“Armiq deri në vdekje”/ Hitler dhe Stalin, 80 vjet nga marrëveshja sekrete për të ndarë përgysmë Evropën
BE, fond 100 Miliardë Euro – Do të shërbejë për të konkurruar gjigantët e SHBA dhe Kinës
Erdogani në Rusi për një vizitë njëditore më 27 gusht, në fokus Siria
shqiptarja.com
Amazona, shkencëtari i NASA-së çmonton akuzat e Bolsonaro me imazhe satelitore
G7-ta franceze në fundjavë: ja temat e nxehta mes lidërve globalë
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 24/08/2019
Titujt ekonomikë të shtypit të shkruar, 24 gusht 2019
gazetamapo.al
Profil/Arta Marku, jo shumë e përkohshme, por shumë politike
koha.net
Ambasada amerikane përkrah OJQ-të në Prizren për shkarkimin e drejtorit të akuzuar
lapsi.al
Zjarri në Shëngjin, dy të arrestuar
Itali, 5 ditë kohë për formimin e koalicionit qeveritar
shqiptarja.com
Ndërtohet 'Muri i Hong Kongut' për demokraci, 32 km i gjatë
gazetamapo.al
Anti-informaliteti, anët e errëta të një aksioni
"Më fal që s‘të fola shqip…"
Ofensiva e re e Serbisë kundër Kosovës
ekonomiaonline.com
Kryetari i Shtimes thotë se nuk u përkrahën për projekte infrastrukturore
ina-online.net
Kosovë: AKR e Nisma Socialdemokrate me koalicion parazgjedhor
Bumerangu 2 mld euro i koncesioneve, a rrezikojmë rritjen e taksave?!
sot.com.al
Putin frymëzim për Ilir Metën, presidenti udhëtime në male njësoj si homologu rus, ja faktet që tregojnë lidhjet tij me Moskën
sot.com.al
Zbardhet raporti i dekriminalizimit, 39 funksionarë të lartë rezultojnë të dënuar, 31 nën hetim për falsifikim të të dhënave
sot.com.al
Dekriminalizimi, Prokuroria nis verifikimet për Kajmakun, PD hetime paralele për katër kryebashkiakët e tjerë
sot.com.al
Ndërkombëtarët japin alarmin, mos hapja e negociatave në tetor rrit rrezikun rus në Shqipëri e Maqedoninë e Veriut, Moska me sytë nga Ballkani
Vrasja e Oliver Ivanoviçit, Kosova lëshon urdhërarrest ndërkombëtar për Milan Radoiçiç
sot.com.al
Afrimi i SPAK, mazhoranca premton rihapjen e dosjeve të bujshme, juristët tregojnë rrugët si do shkohet te “21 janari”, Gërdeci e afera “Durrës-Kukës”
sot.com.al
PD-LSI pendohen për djegien e mandateve, 11 ish-deputetë padisin Kuvendin, kërkojnë pagat për periudhën e bojkotit
Rusi, stacioni bërthamor nis lundrimin drejt Arktikut
Zeka- Krasniqit: As kundër Listës Serbe nuk ke folur fjalë më të rënda se sa kundër Pacollit
sot.com.al
De-Heroizmi ose Shqipëria përballë humbjes se Identitetit Kombëtar
sot.com.al
Irracionalizmi i lidershipit shkaktar i shkërmoqjes së formacionit opozitar
syri.net
Varja e Havzi Nelës, shqiptarët në Amerikë denoncojnë regjimin hipokrit të Ramiz Alisë Komentet

Malaj: Shkarkimi im nga BSH, akt politik i Partisë Socialiste

Shekulli 17.07. 10:41

Malaj: Shkarkimi im nga BSH, akt politik i Partisë Socialiste

Malaj: Shkarkimi im nga BSH, akt politik i Partisë Socialiste Publikuar më 17.07.2019 nga Daniela Grrica Arben Malaj deklaron se opinionet e tij nuk kanë cenuar punën dhe integritetin e Bankës së Shqipërisë. Pas shkarkimit të Guvernatorit në Turqi, ky mund të jetë rasti i dytë që mazhorancat e shka»»»

shekulli.com.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining