cna.al
Nga origjina e pandemisë, tek shkollat, vaksinat dhe ajo çfarë na pret
syri.net
'Gjendje alarmante e COVID-19 në Shqipëri, Edvin Hajduti bronzohet në Dhërmi'
koha.net
Takimi i fshehtë i Beqir Ballukut me Titon dhe refuzimi i ofertës që i bëri ai
Dikur i lidhur me Viola Spiron, si u zbulua bosi i kokainës nga prokuroria holandeze
aa.com.tr
Ministria e Jashtme turke publikon hartën e zonës së aktiviteteve të anijes Oruç Reis
hashtag.al
SPAK kërkon sekuestrimin e pasurisë së ish-të dashurit të Viola Spiros, Valentin Selaj
Berisha: Gjendje alarmante e Covid-19 në Shqipëri, Edvin Hajduti bronzohet në Dhërmi!
Edhe Sllovakia dëbon tre diplomatë rusë të shërbimeve sekrete
abcnews.al
SPAK kërkon sekuestrimin e pronave ish-të dashurit të Viola Spiros, si u zbulua “bosi i kokainës” nga prokuroria holandeze
A do t’i hapin Serbia dhe Kosova arkivat sekrete të luftës?
abcnews.al
PD: Dështimi me reformën territoriale, në 2 vjet paguhen 92 milionë euro për 8100 militantë
abcnews.al
E FUNDIT/ Toka, çanta me para dhe makina: SPAK i bllokon pronat familjes së njohur nga Lezha
lajmi.net
Presidenti i Filipineve thotë se në sy të botës do ta marrë vaksinën e Rusisë kundër koronavirusit
tesheshi.com
COVID-i, Meta ”rikthehet” në LSI: “Të ecim më shpejt”!
ata.gov.al
Hoti kërkon bashkërendim veprimesh institucionale në fushën e sigurisë
vizionplus.tv
Trafik kokaine në Holandë/ SPAK sekuestron tokë, garazhe e llogari bankare të Valentin Selajt dhe familjarëve të tij
koha.net
Abrashi thotë se linja 10-të do të ndërlidhë Kosovën me rajonin
epokaere.com
Zgjedhjet, më së largu në vjeshtë
telegraf.al
Nis lëvizja “ T’ja mbathim nga Shqipëria’
Pacolli shprehet mirënjohës ndaj ambasadorit Jean-Hubert Lebet dhe popullit zviceranTë ngjashme
kryeministri-ks.net
Kryeministri Hoti kërkoi bashkërendim veprimesh institucionale në fushë të sigurisë
shqiptarja.com
Marrëveshja e detit, Panariti: Të mbrohet sovraniteti, jo negociata nëse nuk keni të qartë interesat
boldnews.al
SPAK të hetojë tenderat kriminale të MM me mirëmbajtjen e helikopterëve
Energjia, privatët dominuan në 6 mujorin e 2020, prodhuan 52% të totalit
rtsh.al
Reshjet nuk ndikojnë në nivelin e Liqenit të Fierzës
Bombat atomike s’janë asgjë krahasuar me bombat biologjike
cna.al
Largimi nga Prishtina, Ibrahimi i befason të gjithë ne klubin e ri
Përse 40% e të prekurve me Covid-19 janë asimptomatikë?
shqiptarja.com
Inteligjenca artificiale, profesioni i së ardhmes në Universitetin Epitech Albania
rtsh.al
Kukës, goditet një rast trafikimi droge në doganën e Vermicës
aa.com.tr
Guterres: Do ta vazhdojmë mbështetjen për Libanin në çdo mënyrë të mundur
gazetaexpress.com
Trazira në Bjellorusi, kryetarja e opozitës largohet nga vendi
evropaelire.org
Pompeo fillon turneun në Evropën Qendrore
ina-online.net
Rritet numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri
kallxo.com
Udhëheqësi i Departamentit Special të Gjykatës së Apelit shtëpinë e tokat në emër të babës
telegrafi.com
Në 10 ditë 52 aksidente rrugore në Shqipëri
ina-online.net
Zaev dhe Ahmeti u morën apo nuk u morën vesh, edhe 4 ditë afat?
ina-online.net
Koalicioni LDK-AAK drejt fundit?! ministrja e jashtme Haradinaj- Stublla reagon kundër kryeministrit Hoti
ina-online.net
Edita Tahiri: Nga zyra e qeverisë nuk mbrohen kufijtë
cna.al
Ben Blushi justifies the falsification /The four facts that unmask him, and innocent Natalia
Dikur veriu, tash edhe lindja bëhet problem për raportet Kosovë-SerbiTë ngjashme
balkanweb.com
Dy baxhanakët dështojnë në biznes/ Krenar Çoçaj dhe Getoar Selimi mbyllin sipërmarrjen 2 muaj pas hapjes
mia.mk
Partitë ende pa marrëveshje për shumicën e re parlamentare dhe qeverinë
indeksonline.net
Momenti kur shërbimi sekret arreston njeriun që shtiu me armë derisa Trump fliste në konferencë!
sot.com.al
SHBA shkund gjyqtarët dhe prokurorët e korruptuar, ja si po u bllokohen vizat dhe po ngelin në veting emrat e listës së zezë, KPK zbardh detajet
periskopi.com
Bahtiri: Qeverinë Hoti po duam ta rrëzojmë për ta shpëtuar popullin - Periskopi
gazetamapo.al
Nuk do të ketë së shpejti marrëveshje mes Kosovës dhe Serbisë
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 11/8/2020
koha.net
“Mini-Panairi i KOHËS” me tituj të rinj e ofertë tërheqëse në kohë pandemie
sot.com.al
Erjon Braçe akuza kreut të PD: Udhëheqës si Lulzim Basha nuk riciklohen, ikin sapo ndodh krimi, ja provat
sot.com.al
Vjeshta vendimtare për fatin e Llallës dhe Tahirit, SPAK intensifikon hetimet, ish-ministri i drejtohet Gjykatës së Lartë
boldnews.al
COVID prek komisariatin e Kuçovës/ Shefi pozitiv, disa efektivë të dyshuar me koronavirus

Komisioneri i BE-së për Menaxhimin e Krizave në Tiranë, takon Kryeministrin

RTSH 05.12.2019. 11:05

Komisioneri i BE-së për Menaxhimin e Krizave në Tiranë, takon Kryeministrin

Kryeministri Edi Rama ka pritur sot në Kryeministri Komisionerin e BE-së për Menaxhimin e Krizave, Janez Lenarčič, i cili vjen në Tiranë për të ndihmuar për situatën pas tërmetit të 26 nëntorit. Komisioneri i BE-së, Lenarčič tha se prania e tij në Shqipëri është për të treguar solidaritet dhe mbësh»»»

rtsh.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.